Jump to content

Ysmir Stronk

Veteran Driver
 TruckersMP Profile
 • Posts

  0
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About Ysmir Stronk

 • Birthday 12/07/1998

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • EU Garage Location
  Turkey: Tekirdağ
 • Known languages
  Turkish, English

Recent Profile Visitors

344 profile views

Ysmir Stronk's Achievements

 • One Month Later
 • One Year On

Recent Badges

3

Reputation

 1. Merhaba Yanılıyor olabilirim ama bu tarz durumdan çıkana kadar Ghost modda kalıyorsun. Çünkü sırf meraktan oyuna yeni girdiğimde afk birinin içine geçtim ve ne olacak diye bekledim ve tırım ghost moddan çıkmadı. Ama olur da durum dediğiniz gibi gerçekleşirse ve ban yerseniz olağan dışı bir durum olduğu için adminlerin tolerans göstereceğini düşünüyorum. Saygılarımla
 2. Merhaba aynı sorunu ben de yaşıyordum. Singleplayera geçip aracı servise götürüp kabinini değiştirirseniz olay çözülüyor. Yani "sleeper" modeli yerine diğer iki kabinden birini takmanız gerekiyor. Ben bu şekilde çözdüm sorunu umarım diğer arkadaşlara da yardımcı olur.
 3. Merhaba Arkadaşlar Bildiğiniz gibi HCT ve B-Double dorseleri ile sadece belirli bölgelerden iş alabiliyoruz ve dolayısıyla uzun yolculuklara çıkamıyoruz. Bunu yapsak bile ancak yüksüz bir şekilde yapabiliyoruz. İnternette bu dorseler için her yerden iş alabileceğimiz bir mod var. Benim sorum ise bu modu mp de kullanırsak problem yaşar mıyız? Cevaplarınızı bekliyorum ve şimdiden teşekkür ederim.
 4. Sevgili arkadaşlar, Gönderdiğiniz bağlantılar için teşekkür ederim. Sanırım aradığım cevabı da @TR06ANKA58 arkadaşımız verdi ve benim şahsi düşünceme göre de bir çarpışmaya veya hasara sebep olmadığı sürece cezası en fazla kick olmalı. Eğer bu konu hakkında bir problem ile karşılaşırsam da geri dönüş bileti oluşturacağım. Cevaplarınız için tekrardan teşekkür eder, iyi sürüşler dilerim.
 5. Merhaba Arkadaşlar, Merak ettiğim bir konu var. Biliyorsunuz ki tek şeritli ve şeridin düz çizgi halinde olduğu yollarda sollama yapmak yasak. Bu sollama yapanları raporlarsak yanlış yönden seyir ettikleri için ya da sollama yaptıkları için gerekli cezayı alırlar mı yoksa bunlara tolerans gösteriliyor mu ? Cevaplarınızı bekliyorum. Saygılarımla.
 6. Merhaba, Bazı dorseler multiplayerda yasak olduğu için oyundan atılıyorsunuz muhtemelen. Single playera geçip varolan işinizi iptal edip tekrar MP ye geçerseniz sorununuz düzelecektir. Gereksiz aksesuar seti derken sizin kullandığınız dorse, kabin aksesuarı ya da tır aksesuarlarından genel olarak bahsediyor. Sizin hatanız da muhtemelen dorseden kaynaklanıyor. Saygılarımla.
 7. Merhaba, Ekran görüntüsünden anladığım kadarıyla tırınıza bir araç dorsesi yani karavan takmışsınız ve hatada da geçersiz aksesuar tespit edildi bu aksesuar sadece araçlar için geçerlidir diyor. Eğer singleplayera geçiş yapıp işi iptal ettikten sonra multiplayera dönüş yaparsanız sorununuz düzelecektir. Saygılarımla.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.