Jump to content

RAFI [PL]

Veteran Driver V
 TruckersMP Profile
 • Posts

  58
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About RAFI [PL]

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Gliwice
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • EU Garage Location
  Poland: Katowice

Recent Profile Visitors

1126 profile views

RAFI [PL]'s Achievements

 1. Mam: 2x Denmark - Pennant, 1x Czech Republic Pennant Chcę: Poland - Pennant https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=182290247&token=-4hFVjaq
 2. Wcześniej pomagała zwykła teleportacja do serwisu. Ale cóż, trzeba będzie się przyzwyczaić. Dzięki za pomoc panowie ;]
 3. Jest to wina po stronie gry, u mnie grafika po aktualizacji też się pogorszyła. Miejmy nadzieje że to poprawią.
 4. Witam. Po nowej aktualizacji do 1.27, lista ładunków na rynku przesyłek jest pusta (multiplayer) , wcześniej pomagało zwykłe F7 + enter i ładunki się pojawiały. Teraz niestety pomaga jedynie prze teleportowanie się do innego garażu lub reset ekonomii. Jest to jakiś błąd ode mnie że ładunki nie pokazują się po teleportowaniu na serwis czy zostało to po prostu zmienione i czy jest jakiś inny sposób aby ładunki się pokazywały?
 5. Już sobie poradziłem. Okazało się że mam ustawione odbicia na średnie, po przestawieniu na wysokie wszystko wróciło do normy. Mimo wszystko dziękuje za pomoc! Temat do usunięcia
 6. Odznaczyłem tą opcje, ale niestety nie dało to żadnej poprawy. Nadal kabina oraz elementy chromowane nadal się świecą. http://i.imgur.com/lYEDo25.jpg
 7. Witam. Po jednym z patchy mam problem ze świecącymi się elementami samochodu (np. kabina, kubek w kabinie), mimo iż gram na ustawieniach wysokich i skalowaniu 400%. Czy można jakoś temu zaradzić, wyłączyć jakąś opcje lub zmienić jakieś ustawienie graficzne?
 8. Witam mam takie pytanie, otóż zauważyłem dziś nowe wydarzenie ( GRAND GIFT DELIVERY 2016 ). Wyzwanie te polega na przewiezieniu 10 ładunków z wotra, ale niestety u mnie te ładunki się nie pokazują. Co zrobić aby ładunki pokazały się na moim save?
 9. Witam. Po nowej aktualizacji mam problem z wejściem na multi. Obecnie mam ustawione BRAK UDZIAŁU W TESTACH gdy chcę przywrócić wersję do public beta 1.25 nic się nie pobiera, a co z tym idzie nie mogę przywrócić do poprzedniej wersji. Czy ktoś wie jak poradzić sobie z tym problemem?
 10. Jak trzeba to zmienię te ustawienia na mniejsze. Do zamknięcia
 11. Przed aktualizacją śmigało wszystko jak należy. Poza tym na singlu nie mam takich problemów. Procesor: AMD A10-5800k 4 rdzenie 3.8 ghz......turbo - 4.2 ghx RAM: 8gb ddr3 kingston Płyta główna: ASUS F2A85V-PRO Grafika: ASUS HD7790 directCU II 1gb ddr3, 128 bit OC (fabrycznie wzmacniana)
 12. Probujesz tuningowac na singlu czy na multiplayerze?
 13. Witam. Po aktualizacji multiplayera pod wersję 1.25 mam problem z dwoma błędami. Pierwszy z nich to spadające fpsy. Najgorzej jest w przy wjeździe do miasta, bo fpsy z 45 spadają na 20. Na drodze jest podobnie, gdy pokazuje mi się na tabie jakiś gracz odczuwam leciutką ścinkę i po chwili klatki wracają. Jest to problem po stronie multiplayer czy po prostu jest to coś u mnie? Drugim problemem jest grafika. Mimo ustawień grafiki na wysokie i skalowania 400%, ciężarówka wygląda jakby ustawienia graficzne były ustawione na najniższe (dodam że przed aktualizacją było wszystko w porządku, grafika nie została przeze mnie zmieniona).
 14. Spróbuj po wejściu na server przeteleportować się do serwisu. Wtedy zlecenia powinny się pojawić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.