Jump to content

User_2281913

Driver
 TruckersMP Profile
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Truck?

About User_2281913

 • Rank
  No Cargo

TruckersMP Information*

Recent Profile Visitors

290 profile views
 1. evet yönetici olarak çalıştrıdım. Fakat olmadı internette sorun olacağını sanmıyordum çünkü her yere erişiyordum fakat modeme reset atınca düzeldi. yardımın için teşekkürler!
 2. Arkadaşlar böyle bir hata alıyorum cidden sinirlerim bozuldu her yere baktım ama adam akıllı çözüm yok! Arkadaşlarımda o sırada böyle bir hata yoktu. TruckersMP clienti sil yükle canım çıktı.
 3. User_2281913

  Speed Limit

  150 tabiki de çok yüksek bir hız limitiydi. Ben belirli sürelerde açılsın demiyorum. Fakat 110 yerine 120 olabilir. Cidden çok uzun rotalar da var ve boş yolda insan için resmen eziyete dönüşüyor
 4. Ben bu durumu biraz gözlemledim fakat sunucudan çıktığımda herhangi bir sonuç alamadım maalesef. Sanırsam para kazanılmıyor. Çünkü sunucudaki sunucu saati dışında sunucunun ayarladığı oyun saati de var. Aslında bu zaman siz olmasanız da olsanız da ilerliyor. Fakat siz oyundan çıktığınızda ise sunucudaki bütün faaliyetleriniz duruyor. Saygılarımla....
 5. Aynı zamanda bu trolleyen insanlar yüzünden kaza yapan yani çarpışma vesaire durumlarının gelişmesinde kasıtlı katkısı olmayan insanları da etkiliyor. Adminler ise buna doğal olarak karar veremiyor ve troll gibi davranıyor. İyi eğlenceler!
 6. Açıkçası bu direksiyon seti benim kanayan yaram. Her ne kadar çok istesem de o fiyata bir direksiyon seti fazla pahalı ve başka birçok seçenek var ara sekmentte bence onlara da bakabilirsiniz. Saygılarımla...
 7. User_2281913

  Speed Limit

  Fakat bu sadece resmi olan. Gece 2 gibi otobanlarda 110 ibresini gören tırlar var. Asıl gerçekçi olan tamamen kurallar içinde kalmak değil. Asıl gerçekçi olan bunların nadir de olsa ihmal edilebilmesi
 8. Zamanında yaptık bi hata düşünmeden nick koyduk. Arkadaşın ve benim sabırsızlığım işte. Nickimi (TR34MehmetTR) değiştirme imkanım var mı?
 9. Arkadaşlar. Başlangıçta bir tır bayiisi seçmemiz ömür boyu oradan alışveriş yapacağamız anlammına gelmiyor. Bence gayet faydalı olmuş ellerine sağlık.
 10. Ayrıca bu konsol hileleri ATS için de geçerli!
 11. Anladığım kadarıyla senede bir af gibi bir sistem var ve geçen seneki banlar buna dahil olmuyor. Doğru mu?
 12. Fakat eskiden banımın olduğu süre de yazıyordu. Birden perma ban yediğim hissine kapıldım! Ayrıca bir sorum daha var. Ban itirazları ne zaman sonuçlanır. Yani adminler ne zaman ilgilenir?
 13. Arkadaşlar sunucular ne zaman resetlenir? Hesabıma girmeye çalıştığımda You are banned from TruckersMp hatası alıyorum fakat forumda birkaç konuda sunucuların resetlenmesi gerektiği söylenmiş.
 14. Thanks. I have too much ban. But some old bans (in my opinion) misinterpreted. They need change system.
×
×
 • Create New...