Jump to content

Nijaka

Veteran Driver IV
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Truck?

7 Followers

About Nijaka

 • Rank
  1t Caravan

Profile Information*

 • Gender
  Female

Recent Profile Visitors

511 profile views
 1. Konwój Kiel - Mannheim ze świetną trasą oraz z jeszcze świetniejszymi ludźmi
 2. Konwój po Anglii z kopareczkami: Aberdeen - Cardiff
 3. Niestety nie polecam trzech graczy: Pifko - nerwowy, wulgarny, próbujący ustawiać innych; Happy - awanturujący się i robiący duże konflikty z niczego; DedkingPL - nie potrafi jeździć, robi niemiłe żarty na drodze i nie stosuje się do przepisów. Wszyscy trzej panowie wywołali burze w firmie, po czym jeden został wywalony a pozostali dwaj odeszli za nim. Dziękujemy za zwolnienie miejsc Żeby było jakieś wyrównanie to serdecznie polecam kierowce MAHOMET[PL][MT]. Można się z nim przejechać w świetnej atmosferze.
 4. Sobotni wieczorny konwój Niemcy-Francja.
 5. Została stworzona reklama firmy Fenix Logistic! Zapraszam do oglądania.
 6. Dzisiejszy mini konwój, w drodze podłączył się kolega z Blue Trans.
 7. Konwój firmowy Lyon-Stuttgart z najlepszą ekipą, rozpoczęty i zakończony w kamieniołomie.
 8. Fotki z konwoju "The end of holidays" z firmami
 9. No oczywiście, że odrzucił bo cóż innego mógł zrobić A tamten gościu niech śmiga po multiplayerze i rammuje innych. I oczywiście kolega Admin wyróżnia pozostałe bany żeby mi udowodnić jaka to ja jestem zła, mimo iż wszystkie nie są w 100% z mojej winy, może oprócz insultingu bo miałam powód żeby napisać jedno niewinne słowo, które wszyscy gracze ets'a piszą codziennie gdy jakiś głupek blokuje im specjalnie drogę To jest faktycznie typowy schemat, od którego my gracze nie możemy się odciągnąć bo Administracja jest powolna i nie mam im tego za złe jeśli w ogóle się zjawią. Otóż, tak jak ktoś tam wyżej pisał przykład schematu typowego gracza który postanowił złożyć report: zostaje uderzona i reportuje, ale Admina nie widać więc nie popuszczę gościowi, który zniszczył mi mój ciężko przewieziony ładunek i sama stosuje mu kare na takiej zasadzie jak on mi. No i w tym momencie zjawia się Admin. Jakież to piękne. O tak, jedno zdjęcie i wystarczy zwalić winę na nas. Przez całą drogę od uderzenia mnie, ten gościu spychał kolegów z firmy a potem zjechał na pobocze, więc my też żeby uspokoić jakoś rajdowca. Ja już miałam odjeżdżać ale blokował mi tył mój kolega. Nie nazwałabym tego blokowaniem po prostu go obkrążyliśmy i mieliśmy już odjeżdżać ale niestety. Było nagrywane przez Malanosia ale się coś popsuło w programie. Też bym chętnie nagrywała ale niestety, ścinki są diabelskie. Mi to i tak już lata, bo Admini mnie zawsze tak traktują i nie rozumieją wyjaśnień tylko wiedzą lepiej, ale szkoda mi kolegi, który dostał permbana. To na prawdę niesprawiedliwy ban.
 10. Nick w grze: NijakaPL Wiek: 18 lat Miejsce zamieszkania: Łódź Sterowanie: Klawiatura SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198063009200 Staż w grze: 1 rok Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Niestety tak ale mimo to jeżdżę ogarnięcie, kulturalnie i znam przepisy (mogę więcej powiedzieć o starych banach jeśli kogoś to zraża) Przedstaw się: Jestem Natalia, lubię grać w gry komputerowe. Euro truck mnie trochę przygotowuje do prawa jazdy bo będę robić w tym roku Uczę się w technikum na profilu: technik cyfrowych procesów graficznych. Jestem towarzyska, otwarta na ludzi i ogarnięta. Inne: Posiadam 3 dodatki do gry, ekspansje Polski i Skandynawii oraz jakieś tam malowanie metaliczne. Gra mi sprawia dużo frajdy i spędzam w niej dużo czasu.
 11. Mi pomogło to: musisz wejść na single player, wejść do gry, potem wejść w konsole i wpisac g_set_time [tutaj godzina np. 1] Najlepiej cofnac czas o godzine. I działa
×
×
 • Create New...