Jump to content

LKRISS

Veteran Driver VI
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

About LKRISS

 • Birthday 01/14/1972

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warsaw
 • Interests
  MTB, Games, Movie

Recent Profile Visitors

584 profile views

LKRISS's Achievements

0

Reputation

 1. Hey

  Happy Birthday :)

 2. Oczywiście, że tak! Dziękuje za pomoc temat można zamknąć. - gapa
 3. Zawsze po uruchumieniu gry wywala mi komunikat jak ponizej (za kazdym razem zrowno w multi jak i singlu) i lokalizuje mnie w domyslnym garazu. Jak to mozna naprawić? Dodam, że przeinstalowałem grę a problem dotyczy raczej mojego profilu i chyba jakiegos błędu, którego niepotrafię naprawić. Nie mam aktywnych modow.
 4. Świetna informacja! Bardzo fajnie, że planujecie się rozwijać. Jakby jeszcze dodać jakieś cele w grze, zadania zespołowe czy rywalizację pomiędzy firmami transportowymi... to by była gra! Dzisiaj odbieram swojego pre-ordera!
 5. Czy na multi działają bramki w systemie Viatol? bo nie miałem jeszcze okazji sprawdzic? DLC Skandynawie moge smiało pelecić każdemu. Duzo nowego terenu do odkrycia, ciekawe mapy i widoczki. Ronda w tunelach! Nowe rozwidlenia drog. Teraz aby zaliczyc cla ampe na 100% trzeba sie solidnie napracowac. No i co najwazniejsze nie zabraklo sklepow Ikea Zmiany w systemie pogodowym również oceniam pozytywnie.
 6. Bernie says "Think before you drive"

 7. W sumie to dodałbym jeszcze tempomat zblizeniowy oraz informację w lusterkach bocznych o autkach w martwej strefie. Ostatnio jechałem takim autkiem w trasę i jestem pod wrażeniem tej elekltroniki.
 8. Mam to samo. W efekcie trzeba zdecydowanie zwalniać przed zakrętami ale mi się to podoba bo jest bardziej realniej i trzeba uważniej jeździć. Co bym dodał? Chyba więcej XP i kaski za jazdę w trybie bardziej symulcyjnym (stabilizacja naczepy, manualna skrzynia i ogolnie wszystko co moze podniejsc poziom gry) bo teraz to chyba jest tak samo liczone?
 9. LKRISS

  To już rok!

  Gratulacje dla całej ekipy od simrace.pl. Sledzimy ten wasz projekt od dłuższego czasu i widać jak wielką robotę odwalacie
 10. A nie lepiej korzystać np. na lapku z takiej mapy? Ja ją używam od jakiegoś czasu i jestem megazadowolony więc polecam ets2mapRadar http://ets2map.com/
 11. Również życzę powodzenia i cierpliwości w modyfikowaniu i ulepszaniu tego projektu. Zastanawia mnie tylko czy czasem SCS planując wydanie tego nowego ATS nie ma w planach swojego MP? A le o tym przekonamy się już wkrótce...
 12. When I press play ets2mp after beginning introduction screen game crashed and I see window "fatal error". The game runs in the background as hear it. My log is in attachment. Only ctrl+alt+del anabled close the aplication. Any solution? I tryed reinstal ets2mp but it did not change anything ETS2MP.zip
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.