Jump to content

mertt_ali

Members
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mertt_ali

 1. Anladım,peki yakında veya bu tarz şu an satın alınamayan dorseler de eklenecek mi ?
 2. Truckersmp için steamden(tercihim) ya da herhangi bir yerden kullanabileceğim oyun modlarını nasıl bulabilirim? Yardım olursanız çok sevinirim.
 3. I cannot view these links. Can you send them in any other way? Okey,I can view now but I asked another situation.I said ''LOW CHASSIS TRAILER''.I want drive my truck with tractor,forklifts,excavator.I see some users with driving them in the game.But I cannot find that trailer.
 4. Herkese çok teşekkür ederim,yardımlarınız içi sağ olun.
 5. How do I buy a low chassis trailer ? I can't find.Please help me.
 6. Kendi dorsemle ekskavatör,traktör,forklift taşımak istiyorum ama onlara uygun dorse olan alçak şasili dorseyi satın alma yerinde bulamıyorum nasıl alabilirim ?
 7. Anladım lakin benim demek istediğim şu:1. kişiden 7 günlük ban 2. kişiden de 3 günlük ban yedim.Toplama vurunca 10 gün oluyor.Şimdi sormak istediğim şey bu iki ban 10 günlük tek ban olarak mı kabul ediliyor(aynı anda banlandığım için) yoksa 2 ayrı ban mı sayılıyor.Yeşil noktanın aktif anlamına geldiğini biliyorum.Ama 2 ayrı yeşil nokta yok tek yeşil nokta var.Bu da benim sadece 1 banım olduğu anlamına mı geliyor ?
 8. Aynı günde 2 farklı kişi tarafından report edilip bir banım sürüyorken ikinci banı yedim.Banlarımın dolma süresinin üzerinden bir kaç gün geçti.Profilime baktığımda sadece 1 tane yeşil nokta görünüyor.Şimdi ben burada iki ban mı yedim yoksa zaten banım sürerken bidaha ban yediğim için bu tek ban olarak mı kabul edildi ?
×
×
 • Create New...