Jump to content

mertt_ali

Driver
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Truck?

About mertt_ali

 • Rank
  No Cargo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Anladım,peki yakında veya bu tarz şu an satın alınamayan dorseler de eklenecek mi ?
 2. Truckersmp için steamden(tercihim) ya da herhangi bir yerden kullanabileceğim oyun modlarını nasıl bulabilirim? Yardım olursanız çok sevinirim.
 3. I cannot view these links. Can you send them in any other way? Okey,I can view now but I asked another situation.I said ''LOW CHASSIS TRAILER''.I want drive my truck with tractor,forklifts,excavator.I see some users with driving them in the game.But I cannot find that trailer.
 4. Herkese çok teşekkür ederim,yardımlarınız içi sağ olun.
 5. How do I buy a low chassis trailer ? I can't find.Please help me.
 6. Kendi dorsemle ekskavatör,traktör,forklift taşımak istiyorum ama onlara uygun dorse olan alçak şasili dorseyi satın alma yerinde bulamıyorum nasıl alabilirim ?
 7. Anladım lakin benim demek istediğim şu:1. kişiden 7 günlük ban 2. kişiden de 3 günlük ban yedim.Toplama vurunca 10 gün oluyor.Şimdi sormak istediğim şey bu iki ban 10 günlük tek ban olarak mı kabul ediliyor(aynı anda banlandığım için) yoksa 2 ayrı ban mı sayılıyor.Yeşil noktanın aktif anlamına geldiğini biliyorum.Ama 2 ayrı yeşil nokta yok tek yeşil nokta var.Bu da benim sadece 1 banım olduğu anlamına mı geliyor ?
 8. Aynı günde 2 farklı kişi tarafından report edilip bir banım sürüyorken ikinci banı yedim.Banlarımın dolma süresinin üzerinden bir kaç gün geçti.Profilime baktığımda sadece 1 tane yeşil nokta görünüyor.Şimdi ben burada iki ban mı yedim yoksa zaten banım sürerken bidaha ban yediğim için bu tek ban olarak mı kabul edildi ?
×
×
 • Create New...