Jump to content

Emre_bey_5960

Members
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Truck?

About Emre_bey_5960

 • Rank
  1t Caravan

Profile Information*

 • Location
  Turkey
 • Known languages
  Turkish, English.

Recent Profile Visitors

1049 profile views
 1. Merhaba. Sizin gibi bende hız sınırını çok az buluyorum. Ama yapacak bişey yok. Nedenini sorduğunda adminlere "trolleri azaltmak için ve ya daha gerçekçi oluyor" gibi cevaplar veriyorlar. Ama onlarda bir konuda haklı. Arcade sunucusu. Hız sınırından bıkanlar için arcade sunucusunu açtılar. Ama içten geçmeli. Benim kendi fikrimi sorucak olursanız bende istemiyorum hız limitinin olmasını ancak şöyle bir şey yapıla bilir bence. Bence hız sınırı 120-130 civarı bişey olmalı diye düşünüyorum. Şu durumda hız sınırından rahatsız oluyorsanız arcade sunucusuna girmenizi öneririm. Saygılarımla. Emre_bey_5960
 2. Başka soracak bişey yok. Konuyu kitleye bilirsiniz.
 3. Merhaba. Ben bu forumda yardım isteklerine cevap yazıyorum. Gerekli doğru problemin çözülmesine yardımcı olacak bir cevap yazıp gönderiyorum. "Modaratör onayı bekliyor" diyor. Neyse bir kaç saat sonra bakıyorum geri geliyorum modaratör onaylamış mı diye bakıyorum birde ne göreyim? Benim dışımdaki herkesin gönderisi onaylanmış paylaşılmış benim gönderimde sorunun çözülmesine yardımcı olacak olmasına rağmen onaylanmamış. Üstelik benim gönderime yer verilmeden konu kitlenip kapatılmış.neden ben?
 4. bu konu yardımcı olabilir https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/74687-rehber-truckersmp-kurulum-rehberi/
 5. merhaba. 1) Tmp nin uygulamasını silip tekrar yüklemeyi deneyin 2) steam profilinizin gizlilik ayarlarını herkese açık yapmayı deneyin. 3) web site -) profile -) settings -) liked games kısmından check games seçeneğini deneyin. bu işlem steam hesabınızdaki oyunları ve dlc leri arar. saygılarımla.
 6. I think driving in a truck game is ridiculous
 7. I always wanted to buy ets2. I saved money later. I bought the game a few months ago.
 8. We must pay attention to the surrounding vehicles while turning. If the surrounding vehicles make our transformation difficult, we should ask them to give way. we must thank others for giving way after passing : )
 9. Merhaba. 1) arka plandaki uygulamaları kapatmayı deneyin 2) modemi resetlemeyi deneyin 3)diğer cihazları (tel, tablet gibi) internet bağlantısını kesmeyi deneyin 4)bişey indirip/yüklüyorsanız iptal etmeyi deneyin 5)video kaydındaysanız kaydı kapatmayı deneyin 6)oyuna duisburg, calais gibi kalabalık yerlerde giriyorsanız daha sakin yerlerde oyuna girmeyi deneyin. 7) grafik ayarlarını düşürmeyi deneyin 8)bilgisiyar sisteminizi güçlendirmeyi deneyin Saygılarımla.
 10. Merhaba. "Ofline ye geçiyor" derken sunucudan mı kickliyor? Eğer sunucudan otomatik kickleniyorsanız: 1) arka plandaki uygulamaları kapatmayı deneyin 2) modemi resetlemeyi deneyin 3)diğer cihazları (tel, tablet gibi) internet bağlantısını kesmeyi deneyin 4)bişey indirip/yüklüyorsanız iptal etmeyi deneyin 5)video kaydındaysanız kaydı kapatmayı deneyin 6)oyuna duisburg, calais gibi kalabalık yerlerde giriyorsanız daha sakin yerlerde oyuna girmeyi deneyin. Umarım sorunu en kısa sürede çözersiniz. Saygılarımla.
 11. merhaba. şu konuya bir göz atmanızı tavsiye ederim.
 12. I'm not going to d-c. because there are so many trolls.
 13. konu hakkında bilgi veren herkese teşekkür ederim.
×
×
 • Create New...