Jump to content

BayMühendis

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Truck?

About BayMühendis

 • Rank
  No Cargo
 • Birthday 05/25/1997

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  İstanbul
 • Preferred Trucks
  Scania
 • EU Garage Location
  Germany: Düsseldorf
 • Known languages
  Turkish English

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Thank you for trying to help. As you said, the best way to solve this problem may be to send a ticket.
 2. Thank you for replying. But when I watched some Youtubers, I saw that they did not encounter the same problem. Also, my drop problem continues in low-populated areas after leaving from a busy city.
 3. Hello everyone, I have a problem with the TAB button. Especially in a crowded area when I use it my game start to work slowly. My FPS is dropping suddenly. However, everything goes back to normal when I close the TAB screen. Also, even if the tab screen is closed, vehicles such as the train in the game act like FPS dropping. Although my new computer is better than before, I have never experienced anything like this. If you ask about the features of my computer here it is; i7 9750H GeForce GTX 1650 8G RAM SSD
 4. Normalde söylediğiniz nedenle alakalı olmadığını düşünüyordum ama dün oynarken farkettim ki Calais e girdikten sonra yine aynı şekilde fps drop yaşadım. Fakat bu sıkıntı Calais den çıkıp 4-5 kişinin olduğu yerde de devam etti. Ne zaman oyunu kapatıp açarsam düzeliyor. Eski bilgisayarımda böyle bir sıkıntı yaşamıyordum. Bilgisayarım hakkında soru soracak olursanız; i7 9750h GeForce GTX 1650 8G RAM SSD
 5. Merhaba @XFMaster9666 , bu konuyla ilgili değil ama oyun içi bir problemim daha var aslında. Sürekli değil ama bazı zamanlar multiplayer oynarken TAB tuşuna bastığımda oyun takılarak gidiyor. Ne zaman tekrar TAB a basıp açılan pencereyi kapatırsam yine eski akışkanlığına dönüyor. Bu sorunun bir nedeni ya da çözümü var mıdır?
 6. @mexiumut Merhaba. Bilgilendirmen doğrultusunda biraz araştırma yaptım ve special kargolar için yük ekranında çizgili belirten ibareler olduğunu gördüm. Yardım ettiğin için teşekkür ederim. İyi günler.
 7. Thanks for the info about the solution. Your ideas helped me to solve it. Have a nice day. @Helion Prime @mexiumut
 8. Hello everyone, I have a problem about receiving my event gifts. I have an Wot account. As you know there is an event and finally, I have done it. However, when I clicked on the redeem on the steam button an error has appeared. I add a screenshot of it as a file. The error says that I don't have the game but is it possible? Because I have an account, also I have finished the event. Is there any solution for that? I m looking for your reply. Have a nice day.
 9. İyi akşamlar arkadaşlar. Ben bugün heavy cargo dlc sini satın aldım ve oyuna girip yükü taktığım an kick yedim. Aldığım hata da Invalid accessory set detected. Prohibited accessory in use(NetTrailer) şeklindeydi. Aldığım yük 44T dev teknik parça. Fotoğrafını da ekliyorum. Bu konuda herhangi bir kısıtlama mevcut mu ya da çözümü nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.
×
×
 • Create New...