Jump to content

jn95

Veteran Driver IV
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Truck?

About jn95

 • Rank
  No Cargo
 1. Panie i Panowie, w Polsce aktualnie jest tak, że pieszy stojąc PRZED przejściem dla pieszych NIE MA pierwszeństwa przed pojazdem poruszającym się po drodze. Pieszy nabywa pierwszeństwo przed pojazdami dopiero gdy znajdzie się już na przejściu dla pieszych, w każdym innym przypadku nadal kierujący ma pierwszeństwo. Gdy wejdą nowe przepisy pieszy będzie miał pierwszeństwo zarówno stojąc przed pasami jak i na nich, więc kierujący widząc osobę stojącą przy pasach będzie miał obowiązek zatrzymać się i ustąpić pierwszeństwa pieszym. Moim skromnym zdanie te przepisy są bez sensu, gdyż są miejsca w miastach gdzie pasy umiejscowione są na bardzo ruchliwych drogach (bez sygnalizacji) i ludzie potrafią iść całymi pielgrzymkami przez takie pasy, więc będzie to powodowało jeszcze większe korki w miastach (jakby ich było mało). Pozdrawiam forumowiczów.
 2. Kappa, "konwoji"?, "Speek"? o co kaman ja się pytam.
 3. To może dołożę swojego screena z "rozmowy" z Vectorkiem: http://scr.hu/1uzq/c2dvk
 4. jn95

  CV jn95

  Nick w grze: jn95 Wiek: 20 lat Miejsce zamieszkania: Komu to potrzebne? Sterowanie: Kierownica. SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/jn95 Przedstaw się: Mam na imię Tomek, interesuję się ciężarówkami i różnymi mniejszymi rzeczami. Na co dzień pracuję w hurtowni kwiatów. Staż w grze: Od wydania ETS2. Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie P.S. Nie interesują mnie firmy, które wklejają to samo do każdego podania. Takim firmom od razu mówię, nie.
 5. Najlepsza część konwoju zaczyna się od 2:35:30. Pjeter + Patrycja = <3 xD
 6. jn95

  CV jn95

  TEMAT DO USUNIĘCIA. DZIĘKUJĘ ZA PROPOZYCJĘ ALE WYBRAŁEM H&V. Ciekawe kiedy Administracja usunie ten temat Zmieniłem zawartość o 10.24 w dniu 09.04.15r
 7. Będę przeszczegać przepisów... O Matko Boska.
×
×
 • Create New...