Jump to content

BePower

Driver
 TruckersMP Profile
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Truck?

About BePower

 • Rank
  No Cargo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W dniu 22 stycznia jeden z naszych kierowców obchodził swoje 16 urodziny, podczas ów uroczystości nastąpiło oficjalne przemalowanie, oraz konwój urodzinowy z Katowic do Tuluzy. Dziękujemy Wszystkim naszym kierowcom którzy się zjawili w dzień ów uroczystości.
 2. Dawno nas tutaj nie było, ale już powracamy. A jako pierwsze zdjęcie w ów roku, to zdjęcie a American Truck Simulator. Pozdrawiamy. !
 3. Z dniem dzisiejszym wystartował event na platformie World of Trucks. Polega on na dostarczaniu prezentów do danych miast. Limitu kilometrów nie ma, ale za to dane miasto musi zdobyć 1000 dostarczonych ładunków, aby otrzymać jedną gwiazdkę. Gwiazdki są potrzebne do ukończenia eventu, my jako gracze musimy wspólnie zdobyć 200 gwiazdek. Więcej o evencie: https://blog.scssoft.com/2019/12/christmas-grand-giving-event-2019.html Zapraszamy także do firmy Sekcja Junior poniżej 16 roku życia Sekcja senior powyżej 16 roku życia.
 4. Dzisiaj trasa samotnie, w deszczu, ale przynajmniej w ciężarówce było ciepło oraz miło Zapraszamy także do firmy Sekcja Junior +12 Sekcja Senior +16
×
×
 • Create New...