Piotras199

Veteran Driver
 • Content count

  66
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Unlicensed

2 Followers

About Piotras199

 • Rank
  I can drive!

Profile Information

 • Gender
 • Preferred Trucks DAF
 • American Garage Location
 • EU Garage Location

Recent Profile Visitors

263 profile views
 1. Obstawiajta cenę Viva Le frąsę.

  50/80 zł
 2. Dyskusje na temat kierowcow

  Pozdrawiam kierowcę [ADR] Gizmo [PL] fajnie było spotkać się po długim czasie i znów pośmigać jak kiedyś dziękuje za wspólnie przejechane kilometry oraz miłą rozmowę podczas jazdy
 3. Witam mam ten sam problem co ty nie mogę się przenosić ani ni bo odrazu czarny ekran jeśli znalazłeś jakieś rozwiązanie daj znać.

  1. H&V I PatrycjaPL

   H&V I PatrycjaPL

   @Piotras199 miałam ten sam problem i niestety tylko reinstalacja systemu mi pomogła :)

 4. Dyskusje na temat kierowcow

  Polecam kierowcę [BTS] CHRIS [PL-NL] bardzo miły kierowca fajnie się z nim jeździ miły,zawszę pomocny nigdzie mu się nie spieszy zawszę poczeka na drugą osobę.
 5. Zwycięzcy Konkursu na zdjęcie miesiąca- Wrzesień 2016

  Gratulacje panowie :)
 6. Naśladowanie dźwięku V8-emki

  Fajnie mu to wyszło naprawdę szacunek dla tego gościa...:D
 7. Dyskusje na temat kierowcow

  Polecam kierowce Jaro [PL] super spędzony czas podczas jazd jeździ przepisowo nigdzie mu się nie śpieszy woli przepuszczać innych co jadą szybciej niż spowalniać ruch,co prawda było kilka sytuacji że puszczaliśmy innych do przodu i nagle po kilku kilometrach stawaliśmy w korku bo się rozwalali co niektórzy tak to jest jak się jeździ po 130km/h a potem się nie wyrabiają pozdrawiam.
 8. Dyskusje na temat kierowcow

  Chciałbym polecić kierowcę [WE] Sieczko [PL] bardzo dobry kierowca uprzejmy chętny do wspólnej jazdy choć rzadko go widać na MP ale gdy tylko się pojawi zawsze chętnie pojedzie w trasę i bardzo miło spędza się czas na rozmowie z nim podczas jazdy na wesoło.
 9. Dyskusje na temat kierowcow

  Polecam kierowce [Agromex] axoN bardzo miły,pomocny kierowca fajnie się z nim jeździ według przepisów wszystko na spokojnie bez pośpiechu oby było znacznie więcej takich ludzi
 10. Zwycięzcy Konkursu na zdjęcie miesiąca- Czerwiec 2016

  Gratulacje panowie.
 11. Jak na obecną chwilę jest super oby było coraz więcej takich animacji,kto wie może z czasem znów wejdzie jakaś nowa animacja która będzie znów zbliżała nas do co raz większego realizmu w grze.
 12. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Narazie i tak nie pozostaje nam nic więcej jak czekać aż dodadzą coś nowego a na obecną chwilę cieszmy się tym co jest bo jak widac ets powoli z czasem rozwija się o coraz lepsze Dlc oraz inne dodatki.
 13. Dyskusje na temat kierowcow

  Polecam kierowcę [BTS]Duch bardzo przyjemnie się z nim jeździ można z nim szczerze pogadac od czasu do czasu potrafi jechać i zagadać całą moc aż człowiekowi chcę sie jechać. Polecam
 14. Dyskusje na temat firm

  Nie polecam firmy P&P Log. ponieważ zarząd tej firmy zachował się jak dzieci które mają 13 lat,gdy byłem pracownikiem tej firmy,poproszono mnie abym pomógł zrobić im serwer team speak 3,zgodziłem,się zrobiłem rangi,pokoje pozwoleniam,awatary,odnosniki do portali,itp gdypo pewnym czasie chciałem wejść na ts3 okazało się że zostałem zbanowany,na stałe bez możliwości dojścia,próbowałem kontaktować,się z zarządem tej firmy ale okazało się że nagle usuneli mnie z steam oraz z facebook,i nie było możliwości kontaktu a chciałem się dowiedzieć dlaczego tak postąpili,w późniejszym czasie dowiedziałem się od pewnego pracownika że zostałem usunięty ponieważ zarząd stwierdził że nie jestem im już potrzebny,bo mają zrobione to co chcieli i jak dla mnie,firma tak zachowała się nie fer wobec,pracownika,zwalniając,i nie podając przyczyny zwolnienia,oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania.
 15. CV Piotrek

  Dziękuje już,wybrałem jedną z proponowanych sedycji.