Jump to content

xGustav

Veteran Driver VI
 TruckersMP Profile
 • Posts

  152
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by xGustav

 1. TMP Developers, thanks for the update.
 2. Merhaba, internetiniz de dalgalanma ve jitter olduğu zamanlar oyundan kickleniyor olabilirsiniz. Yani anlık olarak başka birisi yüksek mb'lı bir dosya indiriyor veya veri aktarımı yapan bir oyun oynuyorsa anlık değerleriniz yükseliyor olabilir. Bu yöntem işinize yarayabilir; https://www.hosting.com.tr/bilgi-bankasi/dns-on-bellegini-sifirlama-ve-tarayici-on-bellegini-temizleme/
 3. Aslında oyunun sürekliliği olması açısından sürekli oynamamanız daha iyi. Günde 1-2 sefer atın mesela 1500-2500km arası olsun. Ben başka save kullanıyorum sadece sürmek için giriyorum mesela o halde bile sarıyor. Çünkü ETS sürekli oynanacak bir oyun değil. Günde 5-6 saatten bahsediyorum. Aşırı saat ETS için. Arkadaşlarında dediği gibi bir şirkete üye olursanız iyi olabilir yeni insanlar tanımak da iyi oluyor.
 4. Selamlar, maalesef böyle bir şey mümkün değildir. Çünkü truckersmp oyunu yeni sürümlere güncelliyor. Hangi versiyon geçerliyse yalnızca o sürümde çalışır. Şuan ETS2 için uygun sürüm: "temporary_1_39 - 1.39.x for incompatible mods" Hatta yakında 1.40 olarak güncellenecektir. İyi forumlar, iyi oyunlar. Umarım en kısa sürede oyuna geri dönüş sağlarsınız.
 5. Selamlar, Verilen ilk 3 yasaklama "Oyun Moderatörünün" takdirindedir. 4. yasak bir ay yani 30 gün. 5. yasak kalıcıdır. Yeni yasaklamanın uygulandığı tarihten 12 ay eski olan yasaklar göz ardı edilir. Bu 12 aylık periyot bekleme süresidir. Yasaklama uzatmaları, yasaklama uygulanırken aktif olan yasaklara(12 aydan daha az) dayanarak yapılır ve bir yasaklama aktifken 12 aylık periyodu geçip süresi dolarsa o yasaklama etkilenmez. Yasaklanma geçmişinizde en az iki adet aktif uzatılmış yasaklanmanız varsa, Oyun Moderatörleri, geçen yıl kaç yasaklama aldığınıza bakılmaksızın sonraki yasağınızı kalıcı bir yasaklamaya uzatacaktır, 4. veya 5. yasağınız olduğu için uzatılan yasaklar kaldırılamaz, kesinlikle otuz gün ve kalıcı olarak hesabınızda kalacaktır. §2.8 Yasaklama (Ban) Uygulaması Nasıl Yapılır? https://truckersmp.com/knowledge-base/article/742
 6. I'm looking forward to update.
 7. Aynı şekilde, Yılbaşı Büyük Hediye Verme etkinliği sona erdi, zaman nereye gitti? Hem Euro Truck Simulator 2 hem de American Truck Simulator‘a katılan dünyanın dört bir yanındaki sürücülerle, toplulukların kamyon evrenindeki şehirler için hediyeler sunmak ve yıldız kazanmak için birleştiklerini gördük. Parlak bir şekilde dekore edilmiş Noel hediye römorkları ve şenlikli boyalı kamyonlarla, 17 Aralık’ta Noel yıldızı teslim etmek için yola çıktınız ve şehirdeki yıldız takipçimiz ve WorldofTrucks.com‘un yardımıyla kilometre taşlarına ulaştınız. 48 saatten kısa bir sürede, 200 yıldızın ilk kilometre taşına (200.000 teslimat) ve ilk topluluk ödülüne ulaştınız! O andan itibaren #BestCommunityEver’ımızın festival sezonunda çok çalışmaya başladığı ve harita üzerinde yıldız kazandığı açıktı. 28 Aralık’a kadar 1000 yıldız (1.000.000 teslimat) kazandınız ve özel bir topluluk ödülüne ulaştınız! Tamamlanan teslimatların miktarı ve daha az yıldıza sahip şehirlerin maksimum potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmak için sürücülerin bir araya gelmesinden daha fazla etkilenemezdik. Ayrıca sosyal medya kanallarımızı birçok fotoğraf ve video ile sulandırarak Twitter ve Instagram’da yüzlerce gönderi ve #XmasGrandGiving hashtag’i ile yayınladınız. Bu etkinliğe dünyanın her yerinden kamyoncuların katılması çok güzeldi. Teslimat ilerlemelerini bizimle paylaşan herkese teşekkür ederiz! Şehirler için yıldız kazanmak için fazladan yol kat edenlere, işiniz fark edilmedi. Adanmışlığınız sayesinde, 13’ten fazla teslimat yapan herkese son ödüllerden biri olan Diamond Star; All-out’a giden ve teslimat sayısını (24+) iki katına çıkaranlara Diamond ve son Grand Star hediye edilecek! Bu etkinlikte yollara çıkan ve hediyeler teslim eden her şoföre teşekkür ederim! Bu etkinliklerden ne kadar hoşlandığınızı bilmek ekibimize büyük bir sevinç getiriyor ve gelecekte bunlardan daha fazlasını size getirmeyi umuyoruz. Gelecek Noel’e kadar! Blog Üzerinden Okumak İçin Tıklayın!
 8. SCS Software için yeni ve heyecan verici bir yılın başlangıcı. 2019’u Noel akışımız sırasında her iki kamyon unvanımız için bir sonraki harita genişletmemizle ilgili sürpriz duyurumuzla bir patlama ile bitirmeye karar verdik. Ayrıca, bir sonraki güncellemede geldiklerini görmek için neler bekleyebileceğinizle ilgili bilgileri de paylaştık; buradaki ana noktalardan bazılarını kısaca özetleyeceğiz. Idaho DLC Paketine Ulaşmak İçin Tıklayın. Dağlık arazileri, nehirleri ve dünyaca ünlü patatesleriyle tanınan Idaho, Amerikan Kamyon Simülatörü ( American Truck Simulator ) için piyasaya sürülecek bir sonraki ABD devleti olacak. Özel görüntülerle Steam mağazası sayfasına göz atmayı unutmayın. IBERIA DLC Paketine Ulaşmak İçin Tıklayın. İber Yarımadası’ndaki daha sıcak iklimlere güneye gitme zamanı! Euro Truck Simulator 2 için gelecek olan bir sonraki harita genişletmesi sahil şeridi yolları, büyük şehirler ve güzel kırsal alanlara sahip olacak. Steam İstek Listenize eklemeyi unutmayın, bu gerçekten bize yardımcı olur. Bu iki harita açılımı önceki DLC’lerden daha erken ilan edilmiş olsa da, bu daha erken bir zamanda yayınlanacaklarını göstermez. Bunun nedeni, yılın ilk yarısındaki ana odak noktamızın kamyon simsimizin teknik tarafı ile çalışmak için harcanmasıdır. Bir sonraki planlı 1.37 güncellememizde, yeni bir ses motoru olan FMOD’u tanıtırken duyma şeklinizi değiştireceğiz. Bu, daha gerçekçi çevre seslerinin (doğa, şehir trafiği ve trenler gibi) dahil edilmesinin yanı sıra kamyonunuzun farklı yollarda nasıl ses çıkardığına dair bir iyileştirme sağlayacaktır. Daha sonra, 1.38 güncellemesi kamyon unvanlarımıza yeni grafiksel güncellemeler getirecektir. Oyunumuzun güzelliğinin bu yıl gerçekten parlayabileceğinden emin olmak için aydınlatma, varlık ve daha fazlasının yeniden çalışması üzerinde çalışılıyor. Tüm bu yeni değişiklikler DirectX 11’in tanıtımı sayesinde. Tüm toplulukların geleceğe dair en sıcak sorularının daha ayrıntılı bir özetini bulabilirsiniz! Ancak, bunlar bizim boru hattımızdaki tek proje değil! Ekiplerimiz şu anda gelecekte piyasaya sürmek istediğimiz birkaç yeni kamyonun yanı sıra mevcut olanlar için paketleri ayarlamaya çalışıyor. World of Trucks etkinlikleri de bu yılki planlama aşamalarında, masadaki birçok heyecan verici fikirle, topluluğu daha heyecan verici senaryolar ve ödüller için bir araya getirmeyi umuyoruz. Tüm bu heyecan verici içeriğin bu yıl ulaşmasıyla birlikte, ekiplerimiz yeni araçlar ve teknoloji ile çalışırken, bu projelerin beklenenden daha uzun sürebileceğini unutmayın. Gelecekte bu heyecan verici güncellemeler hakkında daha fazla haber için blogumuzu ve sosyal medya kanallarımızı takip ettiğinizden emin olun. Tüm desteğiniz için teşekkür ediyoruz ve size daha fazlasını göstermek için sabırsızlanıyoruz. Blog üzerinden okumak için tıklayın!
 9. Merhaba @EM1R Ekran kartı sürücünüzün güncel olup olmadığını kontrol edin. Steam>Kütüphane>ETS2'ye sağ tıkla>Özellikler>Yerel Dosyalar>Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrulayın. Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/config.cfg dosyasını silip, yeni profil oluşturarak oyuna girin. Klavye de Windows Tuşu + R (Win+R) tuşlarına basın. "%programdata%" yazın ve enter'e basın. (tırnaklar olmadan) "TruckersMP" dosyasını bulun ve silin. C:\Program Files\ yolunu izleyerek "TruckersMP Launcher" adlı programı silin. Truckersmp sitesine girin ve yeniden indirin: https://truckersmp.com/download/ Umarım bunlar size yardımcı olur. Herhangi bir durumda geri dönüş yapmayı lütfen unutmayın.
 10. Thanks for the winter mode update.
 11. Thank you for the info. Thanks to TMP Team for their help. Merry Christmas TMP Team.
 12. Good luck, everybody. Happy New Year!
 13. Gerekli bilgilere buradan ulaşabilirsiniz :
 14. Euro Truck Simulator 2 için Karadeniz’e Giden Yolun son sürümüyle birlikte, sosyal medya kanallarımız fotoğraflarınız, videolarınız, GIF’leriniz ve diğer içeriklerinizle dolup taşıyor. Çalışma günümüzde bunlara göz atmayı seviyoruz ve ilham almak ve pozitif olmak için iç ekip kanallarımızda paylaşıyoruz. Bu güzel ekran görüntüleri gibi #BestCommunityEver sayfamızdan yalnızca bir avuç içeriği sizinle paylaşmayı çok isteriz. YouTube’da, Twitch, Mixer ve diğerlerinde, çok yetenekli bazı topluluk üyeleri tarafından hazırlanan bir avuç video içeriği bulabilirsiniz! Bize gönderdiğiniz tüm resim ve videoları seviyoruz ve onları oluştururken gösterdiğiniz sıkı çalışma için teşekkür ederiz; Romanya, Bulgaristan ve Türkiye’yi daha çok keşfederken daha fazlasını görmek için sabırsızlanıyorum. Yukarıda belirtilenler gibi daha birçok ekran görüntüsü ve video görmek isterseniz, Twitter, Instagram ve Facebook’ta paylaşılanların çoğunu bulabilir veya #RoadtotheBlackSea etiketini kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz. Road The Black SEA DLC’ Paketine gitmek için tıklayın! Blog üzerinden okumak için tıklayın!
 15. Bu kamyonu yolda gördüğünüzde, ne olabileceği konusunda hiçbir yanlışlık yoktur. Başka bir şeye benzemeyen ve sektörde ünü olan bir kamyon. Bugün, International LoneStar’ın şu anda American Truck Simulator’da mevcut olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Uluslar arası tarafından sağlanan yüksek hassasiyetli 3D CAD referanslarına dayanarak, LoneStar’ın oyunumuzdaki kalitesi ve detayı her araç meraklılarını memnun edecektir. Bu yeni varışa göz atmak için en yakın International Trucks bayi oyununu ziyaret et. 3 kabin tipi, 6 şasi çeşidi, 10 motor çeşidi, 12 şanzıman ve 2 renk seçeneğiyle 3 iç seçenek dahil olmak üzere çok çeşitli konfigürasyonlarda mevcuttur. International LoneStar, Amerikan Kamyon Simülatörü’nün her sahibi için ücretsiz bir DLC eklentisi olarak geliyor. Bu yeni eklentiyi kütüphanenize almak için Steam İstemcinizde (bazı kullanıcılar için yeniden başlatma gerektirebilecek) en son güncellemeyi bulun. İlk seyahatinizi bizimle #ATSLoneStar etiketini kullanarak Sosyal Medya’da paylaşın Steam üzerinden American Truck Simulator satın almak için tıklayın. Blog üzerinden okumak için tıklayın!
 16. Euro Truck Simulator 2’de motorlarınızı çalıştırmaya ve üç yeni benzersiz ülkede seyahat etmeye hazır mısınız? Karadeniz Haritasına Giden Yolun Genişlemesi Yayınlandı! Yolculuğunuzda keşfedilecek 20 yeni büyük şehir ve daha birçok kasaba ve kırsal köyle, Karadeniz’e giden yolun herkes için bir şeyleri var. Daha doğal bir yolculuğa çıkmayı tercih ediyorsanız, karayolunun kıyı manzaralarını ve ormanlık taşra yollarını geçmesini önlemek ya da Avrupa’nın en büyük şehri olan İstanbul’a hayran kalmak için GPS’inizi yönlendirin. Tüm fotoğraf ve videolarınızı Sosyal Medya kanallarımızda paylaşmayı umuyoruz! Bizi etiketlediğinizden ve #RoadtotheBlackSea etiketini kullandığınızdan emin olun, biz de favorilerimizi paylaşalım. Aşağıdaki widget’a tıklayarak Karayolları Yolu için mağaza sayfasını kontrol edin. Road The Black SEA DLC’ Paketine gitmek için tıklayın! Blog üzerinden okuyun!
 17. 5 Aralık’taki Euro Truck Simulator 2, Karadeniz’e Giden Yolumuz için yaklaşmakta olan sürümümüz için motorlarımızı çalıştırmamız ve vitese geçmenin zamanı geldi. Bugün Romanya ülkesinde Iasi’den Târgu Mureș’e seyahat eden sürücünün gözünden oyun oynanışını sizlerle paylaşmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Yol boyunca herhangi bir alanı veya yer işaretini tanıyabilir misiniz? Bazıları, bazı yerlilerin her gece yer değiştirdiğini iddia ettiği efsanevi Piatra Teiului’yi bile geçebileceğinizi söylüyor. Karadeniz’e giden yolu 5 Aralık Perşembe günü yayınlandığında haberdar olmak için Steam İstek Listenize eklemeyi unutmayın! Ayrıca bizi bu yıl Aşkın İşgücü kategorisine aday gösterebilirsiniz Steam Ödülleri, burada favori oyunlarınız için oy verin. Karadeniz’e Giden Yol DLC’sine gitmek için tıklayınız. Blog üzerinden okumak için tıklayın!
 18. Dünyanın dört bir yanından gelen kamyon üreticileri ve kamyonculardan esinlenerek, Ekim ayının bu ayı uluslararası pembe kurdele kampanyasına katıldık ve topluluğumuzdan, Avrupa ve Amerika'da pembe kurdele ürünleri sunarak bu büyük davaya katılmanızı ve desteklemenizi istedik. Hem Euro Truck Simulator 2 hem de American Truck Simulator için, Gögüs kanseri araştırması için bu hastalıkla savaşmaya adanmış bireyler için Pembe Kurdele Bağış Paketi hazırladık. Ve bunun için size küçük bir hediye seçeneği sunduk. Bu yüzden, #PinkMyTruck hashtagında bir ekran görüntüsünü veya videoyu paylaşan ve paylaşan #BestCommunityEver sayfamızdaki her bir kişiye çok teşekkür ederiz! Diğer firmaların NHS İngiltere ve MetLife gibi farkındalık yaratması, Chevrolet gibi benzersiz bağış kampanyaları yürütmesi veya Renault Trucks, MAN Kamyonları ve Otobüsleri, DAF Kamyonları, Mack Trucks, Scania Grubu gibi bu önemli temaya daha fazla dikkat çekmelerini sağlamak harikaydı. Ve bir çok diğer firma... Topluluğumuz sayesinde, başlangıçta beklediğimizden çok daha fazlasını toplamayı başardık - 45 bin ABD Doları üzerinden! Bu yüzden, bu miktarı, ilan edilen ilk iki hayır kurumundan daha fazlasını içerecek şekilde bölmeye karar verdik - Meme Kanseri Araştırma Vakfı (ABD) ve Meme Kanserli Kadınların İttifakı (CZ). Yeni yararlanıcılardan ilki, daha kısa listemizden takip edecek olan Breast Cancer Germany (DE). Bizim için etkinliğin en iyi bölümlerinden biri Çek Cumhuriyeti merkezli sadaka, Meme Kanseri Olan Kadınlar İttifakı (Aliance žen s rakovinou prsu) temsilcilerinin ziyaretiydi. Bize destekleyici rollerini, hastalarla yaşadıklarını ve uygulamalı bir kendi kendine muayene eğitimi de dahil olmak üzere gögüs kanseri semptomlarını anlattılar. Daha önce bilmediğimiz bir kaç şey öğrendik ve #BestCommunityEver'in bağışının ne kadar yardımcı olacağını duymak güzeldi. Düzenli muayeneler yapmanın ve herhangi bir şüphe durumunda tam bir doktor muayenesi yaptırmanın ne kadar önemli olduğunu yeterince vurgulayabiliriz. Etkinliği bir şekilde kaçırdıysanız, ancak yine de bağış yapmak istiyorsanız, endişelenmeyin, yapabilirsiniz! Her iki yardım paketi de Steam ve Humble Bundle'da kalacak ve satışları% 100 saygın Meme (Göğüs) Kanseri yardım kuruluşuna fon vermeye adanmış kalacaktır. Ne zaman yeterli bir miktar toplanırsa, onu Göğüs Kanseri araştırması, farkındalığı ve hasta desteğine adanmış bir yardım kuruluşuna göndereceğiz. Euro Truck Simulator 2 - Pink Ribbon Charity Pack SATIN AL! American Truck Simulator - Pink Ribbon Charity Pack SATIN AL!
 19. Topluluğumuzun American Truck Simulator'da Utah'ın son sürümüyle sürüşünü ne kadar sevdiğini gördüklerine sevindik. Yeni sürücüler, ücretsiz bir hafta sonu ile yola çıkma ve Steam'deki ATS koleksiyonumuza satıştan (Perşembe gününe kadar!) Satış fırsatından yararlanma fırsatı da buldular. Utah'da gizlenmiş küçük bir sürpriz de vardı - ve nasıl alacağınızı söyleyeceğimize söz verdik, değil mi? Arı kabin oyuncaklarını zaten çoktan aldınız ve geri kalanınız, Utahda'ki Arıyı Kasım ayından önce de çok hızlı bir şekilde alabilirsiniz - sadece bu kılavuzu izleyin: -World of Trucks'ta bir hesap oluşturun (eğer henüz bir hesabınız yoksa) -Oyunda oyun içi profilini World of Trucks hesabına bağlayın. -Harici Sözleşmeleri kullanarak Salt Lake şehrinden bir teslimat tamamlayın. -Ödülünüzü World of Trucks etkinlik sayfanızda kullanın. Ayrıca, bir dizi topluluk yapımı video, resim, gif ve diğer fan sanatı göründüğünde yeni bir harita genişletmesini yayınladıktan sonra çok zaman harcıyoruz - her zaman olduğu gibi, bunlardan bazılarını yayınlıyoruz. Umarım onlardan zevk alırsınız! Oynanış Videoları; Utahı Almak İçin TIKLAYIN!
 20. Gün geldi - ve Utahda öyle! Çıkma partisi için hazırlıklar, çıkmasından sonraki olaylar için olduğu gibi, tam hızdadır. Utah harita genişletmesi bugün 18:00 UTC'de (19:00 CET) yayınlanacak. American Truck Simulator için 7.11. 18: 00 - 11.11 18:00 UTC Dördüncü harita genişlemesini anmak için (Arizona’yı 5. sırada saymalıyız), Valve ile işbirliği yaparak ÜCRETSİZ Hafta Sonu (7.11. 18:00 UTC - 11.11. 18:00 UTC)! Bu, herkes'in American Truck Simulator uygulamasını Steam'de indirebilir ve temel oyunu satın aldığınızda aldığınız her şeyle hafta sonu boyunca oynayabilirsiniz. Ücretsiz sürüm Hafta Sonu, Utah'ın çıkması ile aynı anda başlayacak. Yakında Utah'a girmeniz size de küçük bir hediye verecek - seyahatlerinizde size eşlik edecek bir Bee ( Arı ) kabin oyuncağı! Size kısa bir süre rehberlik edeceğiz, ancak Arı'yı kendi başına elde etmenin bir yolunu bulmak isteyen meraklı ruhları bir kaç gün bekleyeceğiz! Utahı Satın Almak İçin TIKLAYIN!
 21. Romanya'nın doğusunda, Brăila şehrini bulacaksınız. Tuna Nehri kıyıları boyunca inşa edilmiş, aslen (aslında) en iyi balıkçılık endüstrisi ile tanınırdı. Bugün, çevresindeki pek çok kasaba ve küçük köy için önemli bir merkez olarak hizmet vermektedir. Böyle küçük bir komün (topluluk) nehrin hemen karşısında yer almaktadır. Ancak, Smârdan köyüne gitmek için hiçbir köprü veya tünel bulunmadığını göreceksiniz. Peki nehir tam olarak nasıl geçiyor? Tabii tekneyle! BAC nehir feribotu yaklaşmakta olan harita genişletmemizde Karadeniz'e Giden Yol'da öne çıkan ilk tür olacak. Bu servisi kullanan sürücüler, Tuna nehri boyunca yapacağınız yolculukların her iki yönden manzarasını sunan, 2 dakikalık bir animasyon sahnesinin keyfini sürerken araba sürmeden küçük bir molaya imkanları olacaktır. Yaklaşan DLC'mizde keşfedilecek daha birçok şey var, bu yüzden Euro Truck Simulator 2 için Karadeniz'e Yol'u Steam İstek Listenize eklediğinizden emin olun! Road The Black DLC'sini Steam Üzerinden Takip Etmek İçin Tıklayın!
 22. Neyin geldiğini gördün (bu doğru - Utah neredeyse burada!) Ve daha önce neyin gelmesi gerektiğini biliyorsun - American Truck Simulator 1.36 Güncellemesi Burada! Ayrıntılara varmadan önce, hepinize yardım ettiğiniz için her birinize teşekkür ederiz; hata raporları, görüşleriniz ve Genel Beta sırasındaki genel geri bildirimleriniz için. Değişiklikler bir önceki kadar büyük olmasa da, sistem değişiklikleri çok büyük ve oyunumuzun bazı bölümlerinde öngörülemeyen etkiler nedeniyle yardımlarınız tüm önemli sorunları bulmak ve yakalamak için hayati öneme sahipti. En önemli değişiklik, DirectX 9'u tamamen etkisiz hale getirmeye izin veren DirectX 11'e yükseltme ve bunun getirdiği sınırlamalar. Açık Beta geri bildirimi, oyuncularımızın çoğunun güzel bir FPS artışından zevk aldığını gösteriyor. Oyunumuzun Windows için minimum gereksinimleri DX11'i desteklediğinden, tüm performansınızın keyfini çıkarmanızı umuyoruz. Bunun yanı sıra, üç yeni dorse, bazı harita iyileştirmeleri ve yeniden yapılanmalara ek olarak, sürücüler, kamyonlar ve dorce yöneticisi haritasında görünmesi için uzun süredir talep edilen bir özellik de dahil olmak üzere çok sayıda yeni özellik elde edeceksiniz! Daha ayrıntılı bir değişiklik görmek isteyenler için, lütfen Genel Beta makalesini okuyun veya değişiklik videomuzu inceleyin! 1.36 Güncellemesinin keyfini çıkarmak için beta merkezinin OPT OUT'ını ( Hiçbir Betaya Katılma ) seçtiğinizden emin olun, oyununuz Steam'de otomatik olarak güncellenecektir. Bununla birlikte, bazı modlar henüz güncellenmemiş olabilir - bu güncelleme onları etkili bir şekilde kırabilir; her zaman 1,35 veya daha da eski bir betada kalabileceğinizi unutmayın. Onlara erişmek ve seçmek için bu talimatları izleyin: Steam istemcisi → KÜTÜPHANE → American Truck Simulator→ Özellikler → Beta sekmesi → üzerine sağ tıklayın ve istediğiniz sürümü seçin. Ayrıca, oyunun modları ile ilgili detayları almak için modding wiki sayfamıza bakın. Değişiklikler: Harita Santa Cruz (CA) yenilendi Flagstaff (AZ) yenilendi California hız sınırı iyileştirmeleri Oregon ve New Mexico hız limiti ve genel işaret iyileştirmeleri Yeni Özel Taşıma rotaları (Utah DLC) ARAÇLAR Tahıl hazne römorku (alınabilir) Toplu besleme römorku (alınabilir) Frac-tank treyler ÖZELLİKLERİ GPS navigasyonu için pinlerden kaçının Yeni AI araçları + tüm polis boya işleri düzeltildi Yönetici haritasında görünen Sürücüler / Kamyonlar / Treyler DirectX 11 tam desteği (DirectX 9 kaldırıldı) Çince ve diğer Latin olmayan karakter girişi (IME) Kenar yumuşatma iyileştirmeleri (SMAA, elektrik telleri) Yeni yükleme ekranları MOD Güneş profili değişiklikleri (HDR) AI için plaka değişiklikleri (veriye dayalı türler, arka plan doku verileri) Kontrol paneli ekranı kullanıcı Arabirimi öğeleri (dijital göstergeler, yakıt tüketimi çubuğu) Harita düzenleyici geçmişi (geri al / yinele) Sürekli düğüm seçimi Utah'ı Steamda Ziyaret Etmek İçin Tıklayın!
 23. Utah'ın nüfus yoğunluğu haritasına bakarsanız, vatandaşların çoğunluğunun Salt Lake City ve Provo gibi daha büyük şehirlerde devletin kuzey kesiminde yaşadığını göreceksiniz. Ancak bu, devletin geri kalanını hayalet bir kasaba yapmaz, tüm bölgeye yayılmış küçük ve büyük kasabalar bulabilirsiniz. Kır evlerinden yayılan yerleşim yerlerine kadar, Utah'taki seyahatleriniz sırasında birçok farklı türde konutla karşılaşacaksınız. Her yerleşim alanının kendine özgü bir görünümü ve hissi vardır, bazı evler kasabanın tarihidir. Utah oluşturma süreci hakkında bilgi edinmek ister misiniz? Twitch ve Steam'de SCS ekip üyeleri, Alex (LondonLad), Duff ve Raven ile 5 Kasım'da (yarın) 16:00 UTC (17:00 CET) yayınlanacak olan akışımız için bize katılın. Onlar devletlerin gelişimi ve tasarımı hakkında konuşacak. Utah’ı 7 Kasım’da yayınlanmasından haberdar olmak için Steam İstek Listenize eklemeyi unutmayın! Utah'ı Steamda Ziyaret Etmek İçin Tıklayın!
 24. Yaklaşan harita genişlemesine yapılan son dokunuşlarla, Amerikan Tır Simülatörüne eklenen son haritanın eklenme tarihini duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Utah harita genişletmesi 7 Kasım 2019’da yayınlanacak Umarız bu trailer çok yakında kendiniz için neler keşfedebileceğinize dair size güzel bir fikir verir. Ve gördüğünüz gibi, Utah sürücülerin keşfetmesi için zengin içerikli olacaktır. Ana özellikleri şunlardır: 3.500 mil yol ağı 10 büyük şehir (Salt Lake City, St. George, Moab) En büyük madenler -Kennecott Copper Mine dahil olmak üzere yeni taş ocakları ve madenleri Genişletilmiş petrol endüstrisi (petrol madenciliği tesisleri, petrol depolama tesisleri) Gelişmiş tarımsal üretim zinciri (ülke mağazaları, yem fabrikaları) Ünlü görülecek yerler: Great Salt Lake, Monument Valley, Virgin River Canyon 260'ın üzerinde tanınabilir doğal ve beşeri işaret 12 tanınmış kamyon durağı Yeni ve geliştirilmiş peyzaj oluşturma süreci Utah kilidini açmak için başarılar Utah'ın piyasaya sürülmesiyle birlikte 2 yeni ve zorlu Özel Ulaşım DLC görevi olacak. Vernal'den Salt Lake City'ye (Kennecott Bakır Madeni) ve Provo'dan Price'a (Petrol Endüstrisi) başlayan yüklerle, bu zorlu yükleri teslim etme görevini yerine getirebilir misiniz? Ünlü kırmızı kayalardan Büyük Tuz Gölü'ne kadar, sizi bu güzel durumu keşfetmek ve keşfetmek için bekleyemeyiz. Utah'ı Steam listesindeki listesine ekle ve 7 Kasım’daki yayınından ilk sen haberdar ol! Steam üzerinden UTAH'a ulaş!
 25. Selamlar, Truckersmp.com üzerinden multiplayer modunu indirebilirsiniz. Oyunun 1.36 sürümü için Steam üzerinden güncelleme yapmış olmanız gerekmektedir. Unutmayın, Multiplayer 1.36 sürümünü desteklememektedir. Geri dönüşü olmayacaktır. Yani Multiplayer 1.36 olana dek, single mod oynayabileceksiniz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.