Jump to content
Unsupported version Read more... ×

Pavilon

Veteran Driver IV
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Unlicensed

About Pavilon

 • Rank
  3t Young Seedlings
 • Birthday 06/30/1984

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Gdansk
 • Virtual Trucking Company
  BlueTransSpedition
 • Preferred Trucks
  Mercedes
  Volvo
 • EU Garage Location
  Poland: Gdansk

Recent Profile Visitors

448 profile views
 1. Siema RadaR. Myślę, że przed wrzuceniem raportu możesz sprawdzić, czy koleś ma aktualnie bana. Gdy ma, poczekaj aż mu wygaśnie aktualny ban i daj dopiero raport swój na niego. Wtedy nie będzie powodu "already banned".
 2. Pavilon

  najpopularniejsze gry w 2015 roku

  Chciałbym zaznaczyć tylko, że to jest ranking czytelników tej witryny i nie odzwierciedla sprzedaży czy ogólnego rankingu gier jaka sprzedała się w Polsce w tym roku. Tutaj jest np ranking steamu sprzedanych gier w 2015 roku, wśród graczy z naszego kraju. Trzeba zaznaczyć, że chodzi tylko o steam: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=95746 Tutaj ETS2 jest na 4 miejscu z prawie 40 tys egzemplarzy, to też robi wrażenie, myślę, że mogą dobić do 40 tys na steamie w tym roku.
 3. Pavilon

  Zbugowanie czasu dostawy na ETS2MP

  Z tego co wiem to są dwa sposoby na zwiększenie tego czasu. 1) Na singlu, gdy nie jesteś jeszcze podczepiony parę razy (im więcej tym lepiej, ale nie mniej niż 5) przenieś się z garażu np. Aberdeen do Szeged, tak by była najdłuższa droga. 2) Na singlu, w konsoli poprzesuwaj sobie czas, jest na to komenda "g_set_time x" (oczywiście bez cudzysłowów, oraz zamiast x wpisujesz godzinę, którą chcesz). Najlepiej wpisywać 23,22,21,20 itd.. w ten sposób przesuniesz czas o 23 godziny do przodu, ale musisz podjechać gdzieś blisko miejsca do spania, gdyż będziesz musiał też spać za każdym razem. Powtórzyć to z minimum 10 razy. Im więcej razy to powtórzysz tym więcej czasu później będziesz miał na MP. Tylko pamiętaj te rzeczy robić na singlu i bez wziętego ładunku. Ostatnio coś czas na MP inaczej chyba chodzi, bo coraz szybciej ten czas mi się z singlem zrównuje też.
 4. Pavilon

  Dziwne/śmieszne zdarzenia drogowe (filmiki)

  Święta to czas w którym każdy wyciąga pomocną dłoń do drugiej osoby.
 5. Pavilon

  Nowe DLC

  No to muszę Cie chyba zmartwić bo to jest nazwa z języka francuskiego oznaczająca "nasze pastwiska" może i w hiszpańskim języku też coś to znaczy nie wiem bo nie znam, ale to na moje jest język francuski Także wszystko wskazuje na to, że w DLC będzie tylko Francja.
 6. Pavilon

  Nowe DLC

  Która to nazwa? Ja widzę same FR nazwy... Myślę, że Francja jest na tyle duża, że tylko ona będzie w DLC. Na Hiszpanię, będziemy musieli jeszcze poczekać...
 7. Pavilon

  Okulary 3D w ETS2

  jeżeli tamte okulary wam sie nie spodobały to tutaj są inne za 100 zł http://allegro.pl/okulary-3d-vr-box-ii-virtual-reality-ii-generacji-i5584919767.html Nie znalazłem nigdzie testów takich okularów i porównania, które z nich są najlepsze? Pytanie, czy na komórkę jakiś program trzeba wgrać by obsługiwało ETS2 i jak to działa, jak łączy telefon z komputerem ?
 8. Pavilon

  Okulary 3D w ETS2

  Witam, Ostatnio zainteresował mnie temat okularów 3D, które można używać np. w grach przy pomocy smartfona. Sam mam w posiadaniu samsunga s5, jednak szukając informacji w sieci nie mogłem niczego konkretnego się doszukać na temat używania takich okularów 3D w grze ETS2. Znalazłem tylko jeden filmik w obcym języku, który prezentuje poniżej. Moje pytanie brzmi, czy ktoś z Was używa takich okularów, a jeśli tak to co jest potrzebne, by skonfigurować telefon z grą ETS2 i tymi okularami ( są darmowe aplikacje? jakie ? ) ? http://allegro.pl/obraz-i-grafika-okulary-i-helmy-3d-77989
 9. Pavilon

  Ogłoszenie tymczasowe

  No proszę, fajna sprawa, że ETS to nie tylko sami faceci. Wielki szacunek dla takich kobiet, aby było ich jeszcze więcej.
 10. Pavilon

  Ogłoszenie tymczasowe

  Dobra niech Ci będzie 18-40+ nawet chociaż nie sadzę by w ETS2 jeździły dziewczyny 30+
 11. Pavilon

  Poszukuje dziewczyn do wspolnej jazdy.

  A swoją drogą, ciekawe ile jest dziewczyn jeżdżących w ETS2MP ?
 12. Pavilon

  Ogłoszenie tymczasowe

  Ogłoszenia matrymonialne zapraszam do wspólnej jazdy dziewczyny w wieku 18-30 Czemu nie
 13. Przy 1000 ludziach na serwie ruch i tak jest tak mały, że żywej duszy nie idzie zobaczyć np. w miastach na Węgrzech itd. Tam chyba jedynie w czasie konwoju jest więcej niż 10 osób w mieście. Moim zdaniem pomysł średnio trafiony, gdyż liczba ludzi na serwerze nie ma takiego znaczenia, większe znaczenie ma to, gdzie ten ruch się odbywa i na jakich trasach. W Roterdamie jak kolega tutaj wspomniał może być prawie zawsze 20+, a na serwerze może być 500 osób, podczas gdy w Koszycach przy 3000 będzie 5 osób maks. Ja bym nie zmieniał tego. Trudno mi sobie wyobrazić taką rzecz w realu... To, by zamieszało w głowach kierowców.
 14. Ja jestem na nie. Wyobraźcie sobie, że jedzie jakiś konwój z przeciwka, wiecie co by się działo jakbyś mijał taki konwój ? Nie dałoby się nikogo zraportować, ciągle by się niki zamieniały miejscami i trafić w nic byś nie mógł. Ponadto czytelność byłaby słaba jakby tak co chwile ktoś przed kogoś na tabie wyskakiwał.
 15. Pavilon

  Update 1.19 ETS2 nowe miasta Pécs i Szeged

  Dla mnie dwie najważniejsze rzeczy to nawigacja w ciężarówce, która wreszcie będzie można się posługiwać oraz dwa nowe miasta. Już nie mogę się doczekać kiedy zakończy się wersja Beta i wejdzie 1.19 na multi Robimy wtedy konwój z Pécs do Szeged ?
×