Jump to content

[GTW] L3chu

Veteran Driver V
 • Content Count

  215
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by [GTW] L3chu

 1. A tutaj moja mała edycja save Oraz nowe światła do nextgen Scania podłączyłem i wiem jak to kręci nie jestem na bieżąco w tym dziale. Dlatego nie wiedziałem czy ktoś to wrzucił czy nie.
 2. było to już wałkowane wiele razy na forum. Jak mówią wszyscy mody w "BECIE".
 3. Tutaj macie przykład takiego "pociągu" 5 naczepowego. Wygląda trochę dziwnie ale da się tym jeździć
 4. Uwierz mi, że dużo osób bawi się w edycję save lub przez mody. Które to np. podmieniają wszystkich zleceń naczepy na jeden typ.
 5. Poczytaj co piszą osoby nad tobą to dowiesz się czemu tobie nie działa -.-. Nic nie szkodzi mi też czasem zdarza się nie spojrzeć na to co jest napisane wyżej
 6. Szanse, że pojawi się w grze są 50/50. Według mnie ta naczepa pewnie została tylko stworzona do celów promocyjnych.
 7. To że DLC do DAF-a będzie wiadomo było od kilku miesięcy kilkanaście postów wcześniej wstawiałem jak wyglądają foldery dla DLC grifin i DAF w grze.
 8. A nie masz klawiszy specjalnych, że chcesz spotify mieć podpięte?
 9. A to film co się dzieje jak zamontujesz za dużo "kogutów"
 10. O tym że będzie podobne DLC takie jak do scanii wiedziałem już od prawie pół roku kiedy to zacząłem grzebać w plikach. Aktualnie sprawa akcesoriów jakie można zamontować wygląda tak: Po lewej jest to co aktualnie ma DAF XF. Natomiast po prawej To co jest z dodatku mighty griffin. Jak widać wiele rzeczy da się przełożyć. np. Tylne światła, chlapacze itp. Już naprawione. Nie zwróciłem na to uwagi xD
 11. Jeżeli lubisz grać wieczorem. To Logitech DFGT może ci przeszkadzać bo jest niestety trochę głośna
 12. Dokładnie, kiedy pojawią się one już w ETS/ATS aż chętnie będzie chciało się je przerabiać np.
 13. Wcześniej można było montować koła które nie są naczepowe ale z 2-3 tyg temu zmienili to. Można tylko z katalogu t_wheel
 14. Edycja save lub modyfikacje.
 15. [GTW] L3chu

  Dziwny Bug

  To jest tak zwany "mod Tank" widziałem już kilka razy w użyciu przez "ruskich" graczy. Koleś przejeżdża przez wszystkich jak na strefie bez kolizji.
 16. To nie lepiej istawić tam jak na offtopic że nie nabijają się posty i będzie po problemie.
 17. Dokładnie tak jak napisałeś zlecenia brane na singlu będą w 100% spóźnione. Musisz najpierw na SP zarobić na ciężarówkę i dopiero wtedy wchodzić na MP. Na forum jest udostępniony profil na którym możesz już spokojnie grać.
 18. Napisz czy problem występuje podczas grania SP/MP oraz czy edytowałeś swój profil. Kolejne czy po reinstalu gry dalej próbujesz ją uruchomić na tym samym save?
 19. Jeżeli posiadasz tylko garaże bez kierowców to lagów nie będziesz miał podczas robienia save. "Schody" zaczynają się gdy masz ok. 60-70 kierowców. Gdy robisz szybki zapis to gra musi zapisać pozycję każdego kierowcy/naczepy a to trochę trwa.
×
×
 • Create New...