Jump to content

gencmurat

Driver
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Truck?

About gencmurat

 • Rank
  No Cargo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ben de single player oynarken de hata veriyordu. 1.35 de hata vermiyor artık. Ekran kartı yetersiz kalıyor evet farkındayım.
 2. Ekran kartı biraz eski evet. güncel kullandığım ekran kartı gpu yandığı için kullanamıyorum. Ekran kartı ısınıp oyunun kapandığını düşünmüyorum . Oyunu ilk defa açtığımda birinci dakikasında belirttiğim hata meydana gelebiliyor. Dota 2 oyununu 2 saat üzeri oynuyorum hiç bir şekilde kapanma takılma olmuyor. Tekrar belirteyim 1.35 beta sürümünde 1.5 saat oyunu single player olarak oynadım. Hiç bir şekilde kapanma, masa üstüne dönme sorunları yaşamadım.
 3. Oyun ilk kurulan şekli ile oynuyorum. Save dosyası yok, mod yok, beta yok,klavye ve mouse ile oynuyorum. Oyunu oynarken bir süre sonra masa üstüne dönüyor ardından yükleme ekranı gelip, oyun kaldığı yerden devam ediyor ve bu sorunu çok sık yaptığı için oyun oynanmıyor ve bir süre sonra oyun tamamen kapanıyor. En düşük ayarlarda 50fps alıyorum. open gl ile oyunu başlatamıyorum ekran kartı desteklemiyor. Bu sorun sanırım ekran kartıyla ilgili. Kullandığım ekran kartı bozulduğu için eski kullandığım geaforce 9800 gt kullanmak durumundayım bir süre. Sıfırdan windows kurulumu yaptım. Ets sıfırdan indirdim. dlc paketleri https://prnt.sc/nt0hdt game log https://justpaste.it/77l41 Pc özellikleri. https://prnt.sc/nt0g95 https://prnt.sc/nt0gg6
×
×
 • Create New...