Jump to content

Koszula93

Veteran Driver II
 TruckersMP Profile
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Truck?

2 Followers

About Koszula93

 • Rank
  No Cargo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Działa, dziękuję bardzo za pomoc Pozdrawiam
 2. Cześć, Mam problem ze wczytaniem zapisu gry. Przy wczytaniu ostatniego zapisu wyskakuje taki błąd. Czy mógłbym poprosić o pomoc?
 3. Można zamknąć, dzięki raz jeszcze
 4. Dzięki, rozjaśniłeś troszeczkę
 5. Dobry wieczór, Dziś kilka minut po godzinie 22 brałem udział w kolizji z jednym graczem, który celowo wjechał we mnie autem. Postanowiłem go zgłosić za pomocą reporta na waszej stronie www wraz z załączonym dowodem w postaci video. Wchodząc na jego profil przy wypełnianiu pól ukazała się informacja, że jest zbanowany i dopiero jutro wygaśnie mu "jakiś" ban, więc tutaj mam pytanie. Dlaczego on bezkarnie sobie gra na serwerze? Wydaje mi się, że coś te Wasze bany nie działają w stu procentach. Wychodzę z założenia, że powinno się nakładać bana na dane konto Ste
 6. Nazwa Sugestii: Wyłączenie aktywowania zleceń z podwójnymi naczepami w strefach wysokiego zaludnienia Opis Sugestii: Chodzi mi o to, aby zlecenia z podwójnymi naczepami nie były aktywne w strefach wysokiego zaludnienia. Bo po co miałoby się je przyjmować skoro za moment serwer nas rozłączy? Przykładowe obrazki: Brak Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Myślę, że opcja mogłaby być przydatna.
 7. Sprawdzałem, są puste. Niestety, tym sposobem nie zgłosiłem, bo bardzo rzadko są podejmowane działania przez moderatorów i stwierdziłem, że każdą moją jazdę będę się starał nagrywać. Dodam, że pierwszy raz taki miglanc mi się trafił pomimo tego, iż posiadam jako tako dowód w postaci nagrania. Pozostałych, których zgłosiłem dużo wcześniej to reporty zostały sukcesywnie zaakceptowane. A przecież jeśli zmieni nick to na jago profilu powinna czasem pokazać się informacja o zmianie nicku? Nie idzie tego jakoś wyszukać?
 8. Ok, tylko że te pliki tekstowe o nazwie log_spawning są puste.
 9. Dobry wieczór, Mam pytanie. Jak znaleźć nick gracza, z którym miałem kolizję, abym mógł go zgłosić? Wpisując jego nick na https://truckersmp.com nie wyszukuje mi go. Czy jest to prawdopodobne, że go zmienił? Wczoraj go zgłosiłem, a dziś się loguję i tego zgłoszenia nie ma. Jeżeli zmienił nick to jak mógłbym go odnaleźć znając tylko jego stary nick? Dziękuję i pozdrawiam!
×
×
 • Create New...