Jump to content

CKDezerterPL

Veteran Driver III
 TruckersMP Profile
 • Posts

  26
 • Joined

 • Last visited

About CKDezerterPL

TruckersMP Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

CKDezerterPL's Achievements

 • First Post
 • Collaborator
 • One Month Later
 • One Year On

Recent Badges

7

Reputation

 1. Druga edycja konwoju "Kiedyś to było" organizowanego przez Flying Pigs Konwój tylko i wyłącznie dla zaproszonych firm i osób Trasę jedziemy wyłącznie starszymi ciężarówkami: Renault Premium i Magnum DAF 105 Scania R 2009 Mercedes Actros Iveco Stralis Volvo FH16 Classic MAN TGX Data: 15.08.2021 (niedziela) Serwer: Promods Godzina zbórki: 19:00 Wyjazd: 19:30 Miejsce startowe: Glasgow, firmy: WGCC, ITCC, Serwis Miejsce docelowe: Manchester, parking przy stacji na zachód od miasta Komunikacja: Discord Flying Pigs, kanał CB 1| lub CB w grze https://discord.gg/MveyUQ2cfB Ustawienie początkowe: Ustawienie końcowe: Kolejność wyjazdu: [Pilot prowadzący] Gruby w trasie GTE Maximus Maximus SzachMat King of The Road PŁ-Trans Agromex Flying Pigs AE Quality ETC Black Wolf [Pilot zamykający] Trelka Trasa konwoju: Organizatorem konwoju jest: Flying Pigs Firmy biorące udział w konwoju:
 2. Konwój między firmowy "Kiedyś to było" Data: 16.05.2021 Trasę jedziemy wyłącznie starymi ciężarówkami: Renault Premium i Magnum DAF 105 Scania R 2009 Mercedes Actros Iveco Stralis Volvo FH16 Classic Serwer: Promods Data: 16.05.2021 Zbiórka: 18:30 Wyjazd: 19:00 Miasto startowe: Sztokholm (Szwecja), Parking na Ikei Miasto docelowe: Vaasa, Trawnik tuż przed portem Po drodze zahaczymy o Tornio Komunikacja: Zapraszamy na nasz Discord: https://discord.gg/KQKvPSHtM9 kanał "Konwoje Międzyfirmowe" lub CB 15 Mapa: Ustawienie początkowe i kolejność wyjazdu: będzie podane wkrótce Miejsce zakończenia konwoju: Firmy zaproszone na konwój: plus indywidualne osoby zaproszone Konwój wyłącznie dla zaproszonych firm i osób!!! Regulamin konwoju: 1. Konwój tylko dla osób z zaproszonych firm i osób. Niezaproszone osoby uprzejmie prosimy o nie zakłócanie konwoju. 2. Na starcie ciężarówka powinna być zatankowana i bez uszkodzeń. 3. Zabrania się jazdy z ładunkami gabarytowymi i naczepami innymi niż pojedyncze. Zalecamy lekkie ładunki. 4. Jeśli ktoś musi przerwać jazdę proszony jest by poinformował o tym pozostałych uczestników i zjechał na pobocze tak by nie utrudniać jazdy innym. 5. Osoby które będą musiały nadgonić i dołączyć do konwoju jadą za pilotem końcowym póki nie dostaną zgody na wyprzedzenie. 6. Wyprzedzanie tylko za zgodą i wiedzą pilota. 7. Ze względu na młodsze osoby oraz prowadzone streamy z konwoju prosimy o zachowanie kultury na czacie głosowym oraz tekstowym i CB. Żadnych kłótni i docinek 8. Konwój nie zwalnia z respektowania regulaminu TruckesMP. Prosimy o szczególną uwagę na innych graczy. 9. W tym konkretnym konwoju prosimy o wybranie ciężarówki z listy powyżej. Oczywiście to tylko prośba i niczego nie narzucamy. Organizatorem konwoju jest Cargo Hit Logistic
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.