Jump to content

BloodWhite

Members
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Truck?

About BloodWhite

 • Rank
  No Cargo
 1. BloodWhite

  İNVALİD E POSTA OR PASSWORD HATASI

  Sabaha karşı 5 te Desteğe yazmıştım halen daha bekliyorum beklediğim gibi hızlı çıkmadılar umarım buradaki çözüm önerilerini yollamazlar bana.
 2. BloodWhite

  İNVALİD E POSTA OR PASSWORD HATASI

  Gerçekten yardım edebilecek birisi yokmu ya 2 gündür oynayamıyorum
 3. BloodWhite

  İNVALİD E POSTA OR PASSWORD HATASI

  Dediğim gibi hesabı birisinden satın aldım Truckers MP ve Steam e postalarını değiştirdim e-mail'den onayladım hepsini TruckersMP ye kendi e mailim ile giriş yapıyorum steam desen oda öyle nasıl çözücem bunu :/ Birde TruckersMP sitesinden Player İnfo kısmında Account Status:NOT ACTİVATED yazıyor bununla bir alakası olabilirmi? eğer alakası var ise nasıl aktive edebilirim?
 4. BloodWhite

  İNVALİD E POSTA OR PASSWORD HATASI

  Dediğiniz adımların hepsini yaptım maalesef sonuç alamadım ticket attım bekliyorum bakalım...
 5. Merhabalar bir hesap satın aldım ETS2 Orjinal bir şekilde var içinde herşeyi kurdum hallettim TruckersMP de hesabıma girebiliyorum lakin oyuna girdiğimde invalid e-mail or password hatası alıyorum kurulumda bir sıkıntı yok şifreyi sıfırladım herşeyi yaptım oyun dosyalarını doğruladım hiçbir sıkıntı yok ama halen daha invalid e mail or password hatası alıyorum lütfen yardımcı olun bu hesabı aldıgımda truckersmp e maili ve steam e maili farklıydı o e mailleri kendi üstüme geçirdim acaba bu sebeptenmi? eğer bu sebepten ise nasıl güncel e maili onaylatabilirim? lütfen yardımcı olun, Teşekkürler.
×