Jump to content

[MCG] RedWolf [CZ] ~

Veteran Driver IV
 TruckersMP Profile
 • Posts

  906
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  27

Posts posted by [MCG] RedWolf [CZ] ~

 1. 6 hours ago, Mr Ellis said:

   make it available for everyone not just to Patrons i know some people that can't afford the patron pack?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Lett

  Ello, 

   

  I'm not too sure but is not that trailer available for everyone? If you open the TMP disparcher, I think you should be able to find - TruckersMP Trailer 🤔

   

  Have a good day

  Regards,

  RedWolf [CZ]

  TruckersMP Veteran Driver IV I MCG Veteran Driver 🚛

 2. CPU: Intel Core i5 12600 6 cores 

  CPU Cooler - > Cooler Master HYPER H412R 

  Motherborad - >  ASUS TUF GAMING B550-PLUS

  Memory - > 2x HyperX Fury  2x 8 gb (4444mhz)

  Storage: Samsung SSD 1 TB 

  GPU: MSI GeForce RTX 3060 Ti 6 GB OC 

  PSU: GAMDIAS KRATOS M1 B 750 W

   

   

  Monitor: 

  Main: ViewSonic - > 165 hz 2560x1440 

  Secondary -> ACER 24.5 1920x1080 60 hz 

  Mouse - > ConnectIT NEO 

  Keyboard -> ConnectIT Neo 

   

  • Like 1
 3. S novými cestami a zeměmi přichází i nové náklady, které je třeba přepravit! Náš tým vytvořil tyto nové náklady v souvislosti s některými novými průmyslovými odvětvími, které můžete v tomto DLC západního Balkánu nalézt. Nebudou však omezeny pouze pro toto DLC, ale budou plně zpřístupněny pro všechny hráče Euro Truck Simulátoru 2. 

   

  02_1.jpg

   

  Západní Balkán je domovem mnoha automobilových značek, a proto budou mít řidiči kamionů možnost rozvážet dodávky nových vozů a to po celé Evropě! Mezi tyto vozidla patří osobní a dodávkové automobily, které se přepravují na různých speciálních návěsech určených pro bezpečnou přepravu vozidel. 

  05.jpg

  06.jpg

   

  Možná zjistíte, že některé podvozky dodávek, které přepravujete budou nejprve muset být dodány do továren, kde se následně dále montují na karavany, jeden z novějších průmyslů, které můžete na západním Balkáně potkat. Odtud můžete převážet hotové karavany z výrobní linky a to po celé Evropě. 

   

  01.jpg

   

  Další důležitou roli pro místní ekonomiku hraje odvětví hliníku, kde s vyrábějí ingoty a profily. Řidiči tedy budou moci převážet tento jedinečný náklad z místa výroby dále do dalších evropských průmyslových odvětví. 

  03_2.jpg 

  04.jpg

   

  Jsme nadšení, že do hry Euro Truck Simulator 2 můžeme přidat k přepravě právě tyto náklady, které vám přinesou nové rozmanité zakázky! Těšíme se, že se s vámi v blízké budoucnosti budeme moci podělit o další novinky týkající se DLC západního Balkánu. Pro sledování nových informací, sledujte prosím naše sociální sítě, kde se dozvíte nejnovější info. 

   

  capsule_184x69.jpg?t=1695367355 https://store.steampowered.com/app/2004210/Euro_Truck_Simulator_2__West_Balkans/ 

   

  Celý článek naleznete zde: https://blog.scssoft.com/2023/09/west-balkans-new-cargoes-to-haul.html 

  Forum post: 

   

   

   

   

   

   

  S pozdravem 

  RedWolf [CZ] 

   

   

 4. Náš tým pracující na DLC západního Balkánu se připravuje na vydávání a to velice očekáváného rozšíření mapy. Abychom zajistili pohodové přidání, vydáváme tuto verzi otevřené betaverze pod označením 1.48.5. Toto číslo jsme nenavýšili na plnou 1.48, jelikož se stále jedná pouze o testování a úpravu některých dat. 

   

  blog_ETS2_1_48_5_open_beta.jpg

   

  S blížícím se vydáním DLC západního Balkánu v zákulisí usilovně pracujeme na opravách chyb a vylepšení, tak abychom se ujistili, že je vše připraveno k bezproblémovému vydání.  Veškerá tato práce zahrnuje neúnavné iterování nad několika databázemi se světovou ekonomikou a topologií přístupu k trasám a někdy i implementaci souvisejících změn a pročištění kódu.Kromě změn dat jsme v této aktualizaci přidali ještě některé zajímavosti - > zařazení nového obsahu map! Hráči se tedy mohou těšit na průzkum nově přidaného města Terst spolu s aktualizovanými městy Ancony a města Bari. O těchto změnách jsme už mluvili v předešlých článcích, takže pokud jste některé z nich promeškali, podívejte se zde pro více informací.  (Ancona + Bari) zde (

  Terst)

  01%20(5).jpg

  05%20(3).jpg

  03_1%20(1).jpg

   

  Musíme tedy zajistit, aby veškerá naše tvrdá práce byla před plným vydáním plně zkontrolována. Můžeme tedy říct, že tato verze hry 1.48.5 je tzv. přípravným krokem v přípravě nového DLC a přináší se sebou nejen opravy chyb, ale také nový vzrušující obsah mapy, které už teď umožňuje lepší propojení s novou částí herního universa.

   

  10%20(2).jpg    04_2%20(1).jpg

  08%20(1).jpg

   

   

  Naši zkušení hráči jsou vítáni, aby nám opět pomohli s tímto beta testováním. Pro tvůrce modů by bylo užitečné si zkontrolovat, zdali jejich mody s těmito změnami nemají problémy, a aby se ujistili, že co nejméně z nich má problémy s kompatibilitou.  Zúčastněte se proto otevřené betaverze, prozkoumejte nová města a poskytněte nám zpětnou vazbu ve vyhrazené sekci na našem fóru. Společně tak můžeme zajistit , že nadcházející DLC pro západní Balkán bude pro všechny jeho fanoušky nezapomenutelnou a příjemnou cestou ve hře ETS2.

   

   

  Pokud se chcete účastnit tohoto testování, tuto verzi najdete ve vašem klientu Steam – s označením public_beta.


  Steam - > KNIHOVNA -> klikněte pravým tlačítkem myši na hru ETS2 - > Vlastnosti - > Betas - > a zde navolte public_beta 1.48.5.  (žádné  heslo zde není žádáno) – Někdy je také potřeba restart klienta pro správné nainstalování této verze.

   

   

  Celý článek naleznete zde: https://blog.scssoft.com/2023/09/1485-maintenance-update-open-beta.html

  Forum post: 

  S pozdravem

  RedWolf [CZ] 

   

 5. V přicházejícím rozšíření Západního Balkánu pro hru Euro Truck Simulator 2 narazíte hned na několik různých typů vodních ploch vytvářející krásu tohoto regionu. Pojďme se tedy společně důkladně ponořit do toho, co pro vás tyto nové krajiny připravily. 

   

  01_4.jpg

   

   

   

  Při projíždění tímto DLC si povšimnete hned několika rozmanitých vodních ploch, jako jsou řeky a jezera, které celkový zážitek z jízdy regionem bohatě vylepší. Vezměte si například legendrání řeku Dunaj. Tato ikonikcá vodní cesta protéká přímo srdcem západního Balkánu a míjí města jako je Bělehrad a Novi Sad. 

   

  14_1.jpg

  15_1.jpg

   

   

  Dále je zde půvabná řeka Netreva, které protéká městem Mostar, zatímco její břehy nabídnou řadu vzrušujících pohledů, které člověku zanechají trvalé vzpomínky na toto místo. Nezapomeňte si také všimnou nedaleké vodní elektrárny Netreva - nenápadná, ale fascinující. 

   

   06.jpg

  03.jpg

   

   

  Kromě dalším ale už menších vodních elektráren je tu ještě jeden zajímavý detail, který vše ještě více zmocnujě a tím je značení mostů. Při jízdě po těchto impozantních mostech si všimnete cedulí s názvy jednotlivých řek, které přejíždítě. Ačkoliv se ale jedná o skutečně drobný prvek, věříme, že se právě tyto drobnosti dodávají naši hře autentičnost a ještě více posilují její zážizek a projížďku daným regionem. 

   

  19.jpg 

   

   

  16.jpg       05.jpg 

  02.jpg

  04_2.jpg

  08.jpg

  07.jpg

  09.jpg     10_1.jpg

  11_3.jpg      12.jpg

  13.jpg

  17.jpg    18_1.jpg

   

   

  Toto DLC západního Balkánu vám nabídne uchvatnou řadu vodních ploch, od řek, jezer, až po detaily značení mostů. Připravte si tedy vaše nákladní vozy a přidejte si tohto mapové DLC už teď do vašeho seznamů přání ve vašem klientu Steam.  Nezapomeňte nás také sledovat na našich sociálních sítích (X/Twitter, Instagram, Facebook, TikTok), aby vám neunikla žádná z nadcházejících novinek. 

   

  capsule_184x69.jpg?t=1695367355  https://store.steampowered.com/app/2004210/Euro_Truck_Simulator_2__West_Balkans/?snr=1_5_1100__1100

   

  Celý článek naleznete zde: https://blog.scssoft.com/2023/09/west-balkans-water-bodies.html 

  Forum post:

   

   

   

  S pozdravem

  RedWolf [CZ] 

   

   

   

   

   

   

   

   

 6. Jedním z měst, které už brzy bude možno v novém DLC Kansas pro hru American Truck Simulator prozkoumat je město Hutchinson. Toto město je skutečným skrytým klenotem s bohatou historií, s ulicemi, které zde kdysi vznikli za pomocí těžbě soli. 

   

  01.jpg

   

   

   

  Historie tohoto města sahá až do konce 19. století, kdy v roce 1871 bylo založeno. Rozvoj města byl úzce spjat s rozvojem železnice, neboť se tato část stala strategickým železničním uzlem pro řadu významných společností. Tato dopravní spojení usnadnila pohyb lidí, zboží a také zemědělských produktů do jednotlivých regionů světa a ven z něj a přispělo tak k prosperitě tohoto státu. 

  09.jpg        03_2.jpg 

   

   

  Jedním z klíčových momentů tohoto státu v historie byl oběv rozsáhlých podtemních ložisek soli na konci 19. století. Tento objev vedl k založení prosperujícícho solného průmyslu, díky němuž si město vybudovalo přezdívku "Solné město", jelikož se solné doly staly významou ekonomickou hnací silou. Toto město se časem vyvinulo v rozmanitou komunitu v kombinaci se zemědělstvím a moderními atrakcemi. 

  04.jpg

  06_1.jpg

  07_2.jpg

   

   

  Jednou z těchto moderních atrakcí jsou jedny z největších obilných výtahů a sil na světě. Mohutné stavby hrají klíčovou roli v zemědělském průmyslu daného regionu, protože slouží ke skladování a distribuci obilí, zejména pšenice a kukuřice. Co je ale na tom všem nejduležitější? Město Hutchinson se bude pyšnit největším obilným elevátorem na světě, bude ikonickou památkou, kterou nebudete moci přehlédnout, jelikož se tyčí na krajinou a už z dálky je na něj nádherný pohled. Nezapomeňte se proto na něj podívat, až budete projíždět tímto malebným městem. 

   

   

   

  02.jpg

  05_2.jpg

  08.jpg

   

   

  Pokud se těšíte, a chcete vědět o jakýchkoliv novinkách, budeme rádi za veškou podporu a to jak za sledování na našich sociálních sítích (X/Twitter, Instagram, Facebook, TikTok), tak odebráním tohoto produktu a přidáním si do seznamu přání ve vašem klientovi Steam. 

   

  capsule_184x69.jpg?t=1693212187 https://store.steampowered.com/app/2298430/American_Truck_Simulator__Kansas/

   

  Celý článek naleznete zde: http://blog.scssoft.com/2023/09/kansas-hutchinson-worlds-biggest-silos.html 

  Forum post: 

   

   

   

  S pozdravem

  RedWolf [CZ] 

   

   

   

   

   

   

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.