Jump to content

Old man Furkan

Members
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Truck?

2 Followers

About Old man Furkan

 • Rank
  1t Caravan
 • Birthday 09/23/1997

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Turkey
 • Interests
  Driving, flying, reading and new place explore...
 • Preferred Trucks
  Scania
 • American Garage Location
  Not set
 • EU Garage Location
  Germany: Berlin
 • Known languages
  Turkish, English, Polski(Little bit.)

TruckersMP Information*

 • VTC Name
  Anatolian Truckers Logistics

External Websites*

Recent Profile Visitors

373 profile views

About Me

Merhaba! 

  Ben Furkan, yaşım 21 aslen Erzurumluyum. Bayburt Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik 3. sınıf öğrencisiyim. Erasmus+ hareketliliği ile Polonya'da Cardinal Stefan Wyszyński Üniversitesinde eğitim görmekteyim. 
  Hobilerimden bahsedecek olursak seyahat etmek, yeni yerler keşfetmek beni oldukça heyecanlandırır. Aynı zamanda tam bir havacılık tutkunuyum ve simülasyonlarda uçmayı severim sanal pilot lisansım dahi mevcut. Bir diğer hobim ise oyunları inceleyip onlar hakkında haber yazıları veya inceleme yazıları yazmak. Kendime ait küçük bir blog sayfam da var. Neden mi blog sayfam? Aslında bu sorunun cevabı basit ben blog sayfamı açmadan önce bir amatör sitede bir de profesyonel sitede yazarlık yaptım. Profesyonel sitede hiç bir sıkıntı olmadı fakat amatör sitede tüm yazılarımı kendileri yazmış gibi gösterdiler tabii o zamanlar küçüğüm hakkımı da savunamadım kaldı öyle ben de düşündüm neden benim amatör blog sayfam olmasın ve bende küçük bir sayfa kurarak kendi yazılarımı kendi sitemde yazdım ha bu arada söylemeden edemeyeceğim lütfen bu alanda çalışmalar yapın kendinize oldukça katkısı oluyor. 
  Hedeflerim arasında Polonya'da Endüstri Psikolojisinde yüksek lisans yapmak ve ikinci hedefim ise biraz kaçık gelecek ama özel uçuş okuluna gidip pilotaj okumak var.  
 
  Kısaca kendimden bahsettim sizinle olmaktan oldukça gurur duyuyorum.  
 
  Son sözler: Hayallerinizin peşinden koşun asla onları terk etmeyin, dilinizi geliştirin ve yeni yerler keşfedin, kültürleri tanıyın böylelikle ufkunuz açılacaktır. Üniversiteye gittiğiniz zaman Erasmus+ hareketliliğine katılın ve kanatlarınız hep açık kalsın. Ben daha bu yaşımda 10 ülke gezdim Erasmus+ sayesinde siz de gezebilirsiniz. Bu oyunda teslimat yapmak için gittiğiniz ülkeleri bir de gerçek hayatta görseniz nasıl olurdu? 
Son olarak yazın, çizin, eleştirin en önemlisi de insanları seviniz. 
 
  Saygılarımla! 

  

ENGLİSH 

  

Hey! 

  I'm Furkan, I'm 21years old and I'm from Turkey.  I study at Bayburt University. My department is Psychological Counseling and Guidance. Now ı study at Cardinal Stefan Wyszyński University(Poland) with Erasmus+.  

  I want talk about little bit my hobbies : I like travel and discovery new places. I  enjoy flying with simulation programs. Actually I have Virtual Pilot Licence. Finally ı have blog page so ı really enjoy writing. My writes about games and game news. Before creating this web site ı wrote in many web sites. I want some talking about this topic. When you write please make a original ideas and you should make some resources about this subjects. 

  About my goals: Firsty I want graduate Industrial Psychology section in Poland. 

  

I am briefly mentioned myself and being on this website makes me proud myself. 

  

Last words: Don't leave your dreams, improve your language, discovery new places and new cultures. Join Erasmus + mobility and widen your world. 

Finaly please make a criticism, writing and most importantly love the peoples. 

  

Best Regards! 

  

Polski 

  

Cześć! 

  Proszę mi pozwolić państwu przedstawić: 

  Pierwszy  mówię trochę po polsku. Mam na imię Furkan. Mam 21 lat and jestem Turkiem. Jestem studentem Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Moja pedagogika w departamencie. 

  Moim hobby jest latać samolotem, napisać, podróż... 

Mnie również! 

Dziękuję! 

  

Z poważaniem! 

saada.jpg

×
×
 • Create New...