Jump to content

[BAR] Heaven of God

Veteran Driver
 TruckersMP Profile
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

About [BAR] Heaven of God

 • Birthday 04/15/1999

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Turkey
 • Interests
  Motocyle,Pc parts or whatever...
 • Preferred Trucks
  Scania
 • EU Garage Location
  France: Calais
 • Known languages
  English,Turkish

External Websites

Recent Profile Visitors

631 profile views

[BAR] Heaven of God's Achievements

31

Reputation

 1. Scout içi detaylar gelebilir mesela telefon yerine farklı materyaller koyulabilir. Aynı şekilde Scout'a özel boyalar ve pilotlar için korna detayları eklenebilir. Tabikide bunlar öyle 2 gün içinde eklenebilecek şeyler değil yazması çok kolay ama inşallah bir gün bu söylediklerim eklenir (Aklıma birşey gelirse bu yorumu düzenlerim).
 2. Bu sorun save ile alakalı otomatik kayıtları göster diyerek diğer otomatik kayıtları denerseniz sorun çözülebilir.
 3. Kullanma fırsatı bulamadım ama çok güzel bir mod gözüküyor virüstotal koyulursa iyi olur.
 4. Çok kaliteli bir kadrosu bulunan ekiptir zamanında DLC'im olmamasına rağmen başvurduğum sayılı ekiplerden saygı sevgi başta geliyor nedense içimden geldi bir yorumda ben yapmak istedim :)) (DLC'li olması bence ayrı bir kalite katıyor )
 5. harita büyük olunca ben çok yanlış görmüşüm kusura bakmayın
 6. Çok teşekkür ederim İyi oyunlar diliyorum arkadaşlar.
 7. Güzel bir konvoy olacağa benziyor ve bu konvoy değerli üyeleri bekliyor DLC paketim olsa düşünmeden katılacağım bir konvoy emeği geçen arkadaşlara selam olsun buradan.
 8. An itibari ile TruckersMP bendende bir takipçi kazanmış durumda bence geç bile kalmışlar ama sağlık olsun bir giveaway bekliyoruz
 9. Hakikatten çok başarılı bir mod olmuş emeği geçen arkadaşımıza teşekkürlerimi sunuyorum :).
 10. Patreon güzel bir sistem patron olan arkadaşlara oyun içinde ekstra araç skini vs güzel olabileceğine inanmaktayım bunlarda patron sayısını arttıracaktır
 11. Merhabalar arkadaşlar bugün "Unreliable connection" adlı hata alıpta oyundan atılan arkadaşlar için çözüm dahilinde bir konu açmış bulunmaktayım.Bende daha öncesinde bu hatayı alıp oyuna 1 ay ara veren birisiyim farklı bir Wifi ile şans eseri oyuna bağlanmaya çalıştığımda öğrendimki sorunum sadece DNS imiş.Fotoğraflı anlatımımda nasıl DNS'yi otomatik olarak almayı gösterdim.Bunun dışında 2 tane daha çözüm yolu bulunmakta hadi bu çözümlere göz atalım: 1-Bağlandığınız şehirde çok fazla araç olması nedeni ile olabilmektedir. Oyuna Start demeden önce farklı yerlerden oyuna başlamayı deneyebilirsiniz. 2-Oyuna Start verdiğiniz zaman aracın iç kameralarından değil dış kameralarından bakın 2 numaralı kamera buna bir örnektir. 3-Güçlü ve güvenilir bir internete sahip olmanız gerekmektedir modeminizi kapatıp açmayı denemelisiniz sorun devam ediyorsa VPN kullanmanız tavsiyemdir. Buraya kadar sabırla okuduğunuz için teşekkür eder çözümünüz çalıştı ise yorum atmayı unutmayın sağ alttaki kalp tuşuna basarak bana Like verebilirsiniz
 12. Çok güzel bir takım disiplinine hayranım
 13. Ciddi manada indirim bekleyen ve bütcesi dar arkadaşlar için nokta atışı kuruşu kuruşuna yettirebileceği bir konu olmuş çok beğendim like'ımı eksik etmedim Teşekkürler !
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.