Jump to content

Bekaczka

Members
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Truck?

2 Followers

About Bekaczka

 • Rank
  No Cargo

Profile Information

 • Virtual Trucking Company
  Quality Logistics [Q-LOG]
 • Preferred Trucks
  DAF
 • EU Garage Location
  Poland: Wroclaw
 • Known languages
  English, Polish

External Websites

 • World Of Trucks

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @mati216PL 1."System zliczał tylko przebyty dystans 1500km a nie np 1897km." Odpowiedź jest prosta. Regulamin TrucksBooka. On nie zalicza wydłużonego dystansu i też uważam, że jest to jego wada. 2. Tak TrucksBooka da się obejść i to nie podlega dyskusji, ale napewno zanim nadejdzie obejście tego tacho to minie dużo czasu, dlatego chyba warto jednak się przeżucić na coś lepszego .
 2. Bekaczka

  Crash gry w dowolnym momencie

  @Kid Fabi Problem występuje tylko na MP.
 3. Cześć, ostatnio po zmianie ustawień na ultra mam crashe w dowolnych momentach. Jakby ktoś mógłby pomóc to byłoby super . Komputer: CPU - i5 6600 GPU - nVidia Geforce 1060 6gb Windforce OC (po moim dodatkowym oc) PSU - SilentiumPC Supremo L2 Motherboard - MSI B150 GAMING M3 DYSK - WD BLUE 1GB RAM - 2x8GB GOODRAM GY2400D464L15/16GDC Game.log Game.crash
 4. Dzięki za followa ^_^

 5. @Spat91 ok, racja dużo rzeczy nie uwzględniłem w poście, takie jak spalanie, uszkodzenia itd.(znalezienie brakujących linijek zajmie max półtorej godziny jeżeli ktoś siedzi w programowaniu i wie jak to działa) . Bardziej chodzi mi w tym poście o sam fakt oszustw, by je ograniczyć do minimum. Ktoś jeszcze może powiedzieć , że wystawiając ten post sam się przyczyniam to rozszerzania takiego zachowania. Tak, przyczyniam się (skutek uboczny tego posta) , ale też zachęcam do walki z takim procederem. A jak walczyć? Moim zdaniem łapanie takich ludzi którzy będą od teraz edytować save'a to zabawa w kotka i myszkę, lepiej jest się przesiąść na tacho, który będzie bardziej "uzbrojony" i mieć już to z głowy i nie martwić się o to, że jakiś pracownik może mieć kilometry na lewo.
 6. Cześć, dzisiaj wam przedstawię dlaczego Trucksbook jest aktualnie najlepszym tachografem do etsa 2, który istnieje. Na początku przypomnijmy czym się różnią tachografy (jak ja to nazywam) screenowe od tych, które śledzą trasę którą przejechałeś. Tachografy screenowe bazują oczywiście na screenie z gry i od niego bierze się wszystkie dane takie jak dystans, uszkodzenia itd. , a tachografy które "śledzą trasę którą przejechałeś" biorą wszystko oprócz przejechanego dystansu ze zmiennych z gry. To skąd niby biorą ten dystans? Odpowiedź jest prosta, gdy włączymy grę, śledzą nasz ruch i zliczają kilometry. I to, że biorą wszystko oprócz tej jednej rzeczy kwalifikuje je do tego, że nie będą mogły być sfałszowane przez dłuuuugi czas, za to tachografy screenowe, na nie był zawsze sposób, a to photoshop a to coś innego. Ale teraz przedstawię wam sposób jak oszukać taki tachograf screenowy tak, żeby żaden człowiek ani żadna maszyna nie mogła się skapnąć, że przejechaliście kapkę za dużo . UWAGA, najlepiej robić ten trik na singlu, a teraz do rzeczy. Krok 1 Wejdź do etsa, (najlepiej) weź jakąś średnią traskę (1500km+) Krok 2 Na "kamerze 0" podleć do miejsca gdzie kończysz zlecenie (jeszcze nie klikaj entera) i zrób quicksave'a. Krok 3 Przejdź tam, gdzie masz quicksave czyli Dysk:\Users\twoja_nazwa\Documents\Euro Truck Simulator 2\profiles\twoj_profil\save\quicksave Krok 4 Rozkoduj plik game.sii narzędziem SII_Decrypt. Krok 5 Otwórz rozkodowany plik i znajdź linijkę o nazwie "job_distance" Krok 6 Wartość koło "job_distance" to dystans, który przejechaliście już w waszym zleceniu (jeżeli się podłączyliście i od razu tepneliście na koniec traski i nie ruszaliście się to wartość powinna wynosić okrągłe zero). Zmieńcie tą wartość na ile chcecie (możecie nawet milion, tylko że wam dyspozytor nie zaliczy ). Krok 7 Zapisz plik, wróć do gry i wczytaj save'a Krok 8 Zakończ zlecenie. Krok 9 Tadam! Brawo, przejechałeś 5 milionów kilometrów w niecałą minutę, przy okazji ustanowiłeś rekord świata. Chciałem przekazać tym postem, że Trucksbook to przyszłość. Puki nie znajdzie się jakiś programista, który zrobi program, który obchodzi Trucksbooka to trzeba będzie szukać innej alternatywy. Moim zdaniem, ten trik "rozmontowuje" wszystkie, co do jednego tachografy screenowe. Po tym poście na tachografach screenowych nigdy nie będzie wiadomo w statystykach czy dany gracz na pewno uczciwie zrobił te kilka tysięcy kilometrów. Jeszcze raz powtarzam Trucksbook to przyszłość i z tym wnioskiem zapraszam do dyskusji .
 7. Bekaczka

  CV Bekaczka - 3 lata

  Nick w grze: Bekaczka Wiek: 14 lat Miejsce zamieszkania: Siedlce, Mazowieckie Sterowanie: Klawiatura (like a boss) SteamID 64 lub adres do profilu steam: 76561198163305156 Staż w grze: 397 godz. Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: nie Przedstaw się: Jestem Bartek, mam 14 lat, mieszkam w Siedlcach, od 3 lat gram w tmp na klawiaturze i prowadzę z kolegą kanał youtube o tematyce mp. Inne: Znam dobrze html i css, byłem w 5 firmach: BSM Transport, MANTI Trans, PTN Transport, HardGroupTransport, Q-LOG [QUALITY-LOGISTICS], w 3 pierwszych firmach byłem grafikiem, umiem montować filmy. Moje przykładowe prace graficzne są tu: https://imgur.com/a/zcSnqfN. Posiadam dodatki: DAF Tuning Pack, Mighty Griffin, Scandinavie, Włochy, The Going East i Francję. TEMAT NIEAKTYWNY, DOŁĄCZYŁEM JUŻ DO FIRMY.
×