Jump to content

DGKN08

Members
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

172 Sunday Driver

About DGKN08

 • Rank
  3t Helicopter
 • Birthday August 15

External Websites

 • World Of Trucks

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Turkey
 • Interests
  Coding
 • Preferred Trucks
  Mercedes
  Scania
  Volvo
 • EU Garage Location
  Germany: Duisburg
 • Known languages
  Turkish ,English ,Deutsch

Recent Profile Visitors

1050 profile views
 1. DGKN08

  Kobra Lojistik™

  17 Ağustos'ta ki Konvoyumuzdan Resimler Bu konvoyumuzdaki diğer resimleri de görmek için tıklayın.
 2. DGKN08

  Kobra Lojistik™

  5 Ağustos'da ki küçük gezintimiz
 3. DGKN08

  Black Sea: Türkiye

  American Truck Simulator oyuncuları Washington ve Forest Machinery ile meşgulken, Euro Truck Simulator 2 için bir sonraki genişletmenin birazını gösterme zamanı geldi. Bu sefer Türkiye! Türkiye, 80 milyondan fazla nüfusu ile oldukça büyük bir ülkedir (783.356 km2). Ancak Road to the Black Sea sadece Avrupa kısmını kapsayacak. Bu kısım Bulgaristan ve Yunanistan ile sınır komşusudur. Bu bölgenin tarihi hakkında, bu topraklar Antik Yunanistan'dan, Roma İmparatorluğu, Bizans İmparatorluğu ve Osmanlı İmparatorluğu'ndan modern Türkiye Cumhuriyeti'ne kadar hepsini gördü. Bu nedenle çok sayıda simge yapı, tarihi bina ve geçmişin kalıntılarını bulacaksınız. Örneğin Edirne, Türkiye'ye girerken ilk karşılaşacağınız şehirlerden biri, Antik Trakya yerleşiminin yerine Roma İmparatoru Hadrian tarafından kurulmuş ve daha sonra Osmanlı İmparatorluğu'nun üçüncü başkenti olarak hizmet vermiştir. Kamyon şoförünün mesleği, orada yüksek bir saygıdır, bu yüzden kamyonla bağlantılı herhangi bir şey genellikle kamyon durakları, benzin istasyonları veya başka bir şey olsun, yüksek bir standarttır. Ancak bu gelecekteki blog gönderileri için bir konudur. Şimdilik bu ekran görüntülerini sunuyoruz, ancak daha fazlasını ortaya çıkarmak için sabırsızlanıyoruz! Original Post:
 4. Tebrik ederim. Görevinde başarılar...

  1. Sneezy

   Sneezy

   Teşekkür ederim. 

 5. DGKN08

  TruckersMP merchandise

  Nice. Thank you
 6. DGKN08

  ETS2 OYUN DONMASI

  Merhaba, Grafik ayarlarınız en yüksekte mi? Oyun açıkken arka planda gereksiz uygulamaları kapatıyor musunuz? Saygılarımla, DGKN08
 7. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun!

   

  Happy 23 April National Sovereignty and Children's Day

   

  April 23 National Sovereignty and Children`s feast is one of the national holidays and national feasts of the Turkish Republic and the Turkish Republic of Northern Cyprus. This day was bestowed to the children of the world by the founder and first president of the Republic of Turkey by Mustafa Kemal Ataturk. This feast, the opening of Parliament in the first year begin to celebrate the April 23 National Day and on 1 November 1922 the sultanate is abolished, before November 1 as adopted, then 1935 April 23 National feast joined to the Sovereignty of the Nation Festival and the patronage- i Pediatric Society, which was declared in 1927 and the first of the Ataturk organized under the auspices of the merger occurred on 23 April children's day itself.

   

  NzI1ZWY2ZGYzMmR.jpeg

 8. Tebrik ederim. Görevinde başarılar :)

  1. [TR] SkortiL

   [TR] SkortiL

   Teşekkür ederim. :)

 9. Merhaba, Oyun bütünlüğünü doğrulamayı denediniz mi? Eğer denemediyseniz Kütüphane'ye girin ETS 2 'ye sağ tıklatıp Özelliklere basın. Yerel Dosyalar sekmesine tıklayın. Oyun Dosyalarının Bütünlüğü Doğrula'ya tıklayın. İşlem bittikten sonra eksik dosya varsa o dosyalar incektir. Bu işemden sonra: ETS 2 kısayolunun üzerine sağ sıklayın Özellikler'e basın. Uyumluluk sekmesine geçin. "Bu programı yönetici olarak çalıştır." yazısının yanındaki tiki işaretleyin. En Sonra: TruckersMP kısayolunun üzerine sağ sıklayın Özellikler'e basın. Uyumluluk sekmesine geçin. "Bu programı yönetici olarak çalıştır." yazısının yanındaki tiki işaretleyin. Bu işlemler sonucu tekrar deneyin ve bizi bilgilendirin! Saygılarımla, DGKN08
 10. DGKN08

  ETRC yükü hakkında

  Etkinlik yükünü aldıysan ve teslim ettiysen ekleniyor.
 11. New Truck :tmp:

   

  NjUwZWE5N2VlY2U.png

  1. Suleyman.53

   Suleyman.53

   Enjoy it :wub:

 12. Bilgi için teşekkürler
 13. DGKN08

  Event Server Request System

  Thank you for the information
 14. DGKN08

  TruckersMP Website v2.6 sürümü

  Çeviri için teşekkürler
 15. DGKN08

  DORSE HATASI

  Merhaba, Oyun bütünlüğünü doğruladıysanız ETS2 ve TruckersMP kısayollarına sağ tıklayın > Özellikler > Uyumluluk > Bu programı yönetici olarak çalıştırın yanındaki tikin işaretli olduğundan emin olun. Daha sonra tekrar deneyin.
×