Jump to content

Lepricz

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Truck?

About Lepricz

 • Rank
  No Cargo
 1. Lepricz

  Vykopávání ze Serveru

  Paráda problém vyřešen. Dal jsem na vaši radu, nainstaloval ovládače volantu znovu a už mě to ze serveru nevyhazuje.. Děkuju za radu a omlouvám se za zbytečné vlákno ve foru.
 2. Lepricz

  Vykopávání ze Serveru

  Odpojil jsem volant a zkoušel na klávesnici jednu zakázku ( cca 480 km ) v MP bez jediného problému. Tím pádem to bude nadstavením volantu že? Předtím jsem žádný podobný problém němel ( cca před 2-3 měsíci). Mohl jsem pohodlně vše ovládat na volantu a klávesnici používal jen pro zobrazeni MAPY popř. ROUTE ADVISORu a server mě nikdy nevyhodil za nečinnost na klávesnici. Asi se pokusím najít a překopírovat nadstavení volantu ze starší ULOŽENÉ POZICE a snad to pofrčí. Jinak mi asi nezbývá než hrát chvíli na volantu ( cca 250 km ) zastavit. Odpojit volant. Ujet kousek na klávesnici, poté připojit volant a pokračovat v zakázce. Zkusím se stím poprat, děkuju za rady.
 3. Lepricz

  Vykopávání ze Serveru

  Bohužel ne. Potkávací světla používám i během jízdy ve dne. Řazení Manualní a dávám i blinkry při každé změně jízdního pruhu. Kdyby se mi to stalo u soupravy stojící na stejném místě několik minut tak neřeknu půl slova. Ale stává se mi to během normální jízdy kdy řadím, dávám blinkry apod. Právě nechápu že i když se pohybuji tak mě to vyhodí.. ale i tak děkuju.
 4. Lepricz

  Vykopávání ze Serveru

  Zdravím, Pro hraní používám Thurstmaster TMX, všechny důležité klávesy mám nadstavené na volant. Jediný problém je při hraní, kdy po cca 5 minutách vyskočí hláška že budu vykopnut ze serveru pro nepoužívání klávesnice. Rychle se proto vždy natáhnu po klávesnici a klikám ruzné klávesy (pohledy atd. ) Ale i přes to mě to ze serveru pokaždé vyhodí. Může mi někdo prosím poradit??! Co 5 minut vypínat hru abych se znova připojil do MP mě nebaví Hru jsem teď nějakou dobu nehrál, a takový problém jsem předtím nikdy neměl.
×