Jump to content

PATRYKI8 [PL]

Veteran Driver V
 TruckersMP Profile
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by PATRYKI8 [PL]

 1. Truck driving It's not a job, it's a livestyle.

 2. Zgadzam się dlatego sugeruję jeśli kto chce może używać pluginu, który pozwala na realizm.
 3. Ja uważam, że tachograf powinien zrobić scs, ale znając ich nie będą marnować czasu na takie bajery ( koła dla nich chyba nie są bajerami xd) ale do rzeczy, jak pewnie wiecie multiplayer wspiera od dłuższego czasu takie dodatki jak pluginy (dziękować mwl4 że o tym pomyślał), ale co za tym idzie, znalazłem na forum scs plugin który dodaje tachograf, więc również działa na MP. Link: http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=34&t=198442 Jedyną wadą są pauzy np 45 min, 9h, 11h. Wiąże się to z postojem dużym niż 10 min, a za tym idzie kick, więc tu można by było prosić o to, żeby auto kick
 4. Witam. Dla waszej informacji jeśli ktoś grał w tamtym roku na Winter modzie od satana19990 to były brudne ciągniki siodłowe i naczepy, a w niskobudżetowym Frosty Winter Weather Mod v5.4 tego nie ma.
 5. Bardzo fajna sprawa, ale z tą prośbą do twórców gry.
 6. Fajnego masz Tira. :) To nie jest Tir tylko ciągnik siodłowy!!!

  1. Wemax[PL]

   Wemax[PL]

   Zgadzam się z tym !!!

 7. Witam. Wiecie może co wyszło w nowej łatce gry o symbolu 1.21.4?
 8. Ale przecież Michał wyraźnie powiedział że mody dopiero w becie.
 9. No to powodzenia Panie Michale. Oby do przodu.
 10. War-Mąż to jest najlepsze rozwiązanie. Jestem za.
 11. Niestety jest to niemożliwe, ponieważ auta z szybkich zleceń się respią no i będzie latanie. W tym momencie jestem na nie.
 12. ICEYZICO twoja sugestia z postu pierwszego będzie zrealizowany przez twórców mp, czyli na prefabach np: stacji, parkingów, hotelów będzie wyłączony auto kick.
 13. Błąd przy podglądzie zdjęcia. Jak masz problem z teksturami to wgraj poprzednią wersję ets2 i na nowo go zaktualizuj.
 14. Twórcy mp powiedzieli, że na danych prefabach np stacji benzynowej itd afk będzie wyłączony. Pozdrawiam.
 15. Racja Michał będzie z tym duży problem, ale to może lepiej zostawić na betę bo wtedy będzie trochę więcej czasu. Jestem ciekaw czy to też wpłynie na ping w grze bo jak tak to większość będzie się cofać a nie jechać. Ja jestem neuntralny dla tej propozycji, ponieważ ma duże zalety, a także parę istotnych wad. Pozdrawiam.
 16. Nazwa Sugestii:Tapatalk Opis Sugestii:Witam. Mam pomysł aby forum było wspierane aplikacją tapatalk. Uławtiwłoby to korzystanie z urządzeń mobilnych. Przykładowe obrazki: brak Dlaczego twoja sugestia a nie inna?:bezsensu pytanie.
 17. VOLVO moja ulubiona marka.

  1. I<3VODKA
  2. RootKiller

   RootKiller

   To już wiem WUTKO :).

  3. OJCI3C

   OJCI3C

   A jo wola HALBA :D

 18. Uwielbiam VOLVO 2009.

 19. Wszystko ładnie, pięknie, ale na ts3 mówiliście, że update wyjdzie za 50lat . No to widzę dużo pomyłkę w zapowiedziach. Powodzenia miłej pracy. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...