Jump to content

Mucho

Members
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Truck?

1 Follower

About Mucho

 • Rank
  No Cargo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mucho

  Ets 2 ve Ats Ekran Gidip Gelme Sorunu

  Çevir reis hadi Merhaba iyi günler, ETS2'de olan sorunlarımdan bahsetmek istiyorum henüz bir çözümünü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim. Öncelikle oyun masaüstüne yani simge durumuna küçülüyor ve tekrardan oyun geliyor ve yükleme ekranı doluyor. Bu böyle 4-5 kere oluyor ve sonunda Crash.Log hatası ile oyun kapanıyor. Ayrıca oyun 1.31 ve alt sürümlerinde gayet güzel sorunsuz şekilde çalışırken, 1.32 ve 1.33 sürümlerinde bu hataları alıyorum ve 1.32, 1.33 sürümlerinde oyun OpenGl ile açılmıyor. Ekran siyah oluyor ve hatasız bir şekilde kendi kendine kapanıyor. Ve son olarak bu hatayı sadece Multiplayerde almıyorum Single Playerde de alıyorum. Denenilen yönetemler; - ETS Yeniden yüklendi. (Steam dosya doğrulaması da dahil) - TMP Yeniden yüklendi. - Belgelerim/ETS2MP ve Euro Truck Simulator klasörleri sıfırlandı. - Harddisk'e Bad Sector taraması yapıldı. (Sorunsuz çıktı) - Oyunu başka bir sürücüye yüklendi. (Flash Disk ve Başka bir Harddisk'e) - SDD'ye windows kuruldu. - Sıfır kurulum ile Windows formatı gerçekleşti. (Harddisk'te biçimlendi.) - Ekran kartı driver son sürüm ve diğer sürümler denendi. - Ekran kartı değişti. - Net Framework, Directx gibi yardımcı programlar yenilendi. SONUÇ: BAŞARISIZ
 2. Mucho

  Ets 2 ve Ats Ekran Gidip Gelme Sorunu

  Ya başka oyunlarda olsa yazarız demi başka oyunlarda olsa burda ne işimiz var?. beyler boşuna uğraşmayın SCS den başka kimse yardım edemez size. Yok dosyaları doğrula yok biraz soğan koy yok turşu suyu ekle bide sonuna şey ekliyor "Gün geçtikçe sistem gereksinimleri yükseliyor" asdjgkaskjda ula abicim 1.31 sürümüne alınca oyun çatır çatır çalışırken 1.32/1.33 sürümlerinde çalışmayınca bizim PC'miz demi sorun oluyor? bravo. Moderatörlerin ve Adminlerin verdiği support hizmet; deveye hendek atlatmaya çalışmak gibi birşey.
 3. Mucho

  Ets 2 ve Ats Ekran Gidip Gelme Sorunu

  Başıma gelecek herşeyden truckersMP sorumludur. asgjkdasldlasdşasdasd
 4. Mucho

  Ets 2 ve Ats Ekran Gidip Gelme Sorunu

  Aynen bro bende de aynı hata var ve OpenGL ile açamıyorum. 1.31 Sürümüne geri döndüm ETS2 mis gibi açıldı ne atma var ne crash.log OpenGL ile de gayet güzel açılıyor. Fakat Multiplayere giremiyosun sürüm hatası veriyor. Bunu çözse çözse SCS çözer abicim boşuna denemeyin klişe çözümleri söyleyip duruyonuz yok dosyaları doğrula yok belgelerimi sıfırla çözülmüyo işte anlayın artık SCS'ye ticket atmak lazım ve şuan bunu yazarken küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum. Oyunumuz var oynayamıyoruz. Allah senin belanı versin SCS yatacak yerin yok.
 5. Mucho

  OYUNDAN EKRAN GERİ GELİP GİTME SORUNU

  Yok reis ya bomboş harddiske de yükledim yine işe yaramadı bence flaşta yaramıycak
 6. Mucho

  OYUNDAN EKRAN GERİ GELİP GİTME SORUNU

  diğer harddikte deniycem reis olmazsa flaşta denerim saol.
 7. Mucho

  OYUNDAN EKRAN GERİ GELİP GİTME SORUNU

  Bak reis ben anlatayım, bunun çözümü yok aga. Oyuna giriyosun, biraz sürüyosun masaüstüne atıp geri oyuna giriyor ve yükleme ekranını bekliyosun. Bu böyle 2-3 kere oluyor misal tırı sürüyosun abi taak bi gidiyor masaüstüne geri gelene kadar yükleme ekranı bitene kadar arkadan diğer oyuncular için benim tırım durmuş oluyor ve kazaya sebebiyet veryior. Bu sorun böyle devam ederken en sonunda ets2 hiçbir hata vermeden kendi kendine kapanıyor. Bu sadece Multiplayerde değil Ofllinede de oluyor. Gel gelelim sorunu çözemek için denediğim yollar; ETS2 Dosyalarını doğruladım = işe yaramadı ETS2'yi komple silip baştan yüklemek = İşe yaramadı Truckers MP'yi silip baştan yüklemek = işe yaramadı Belgelerimdeki ETS ve ETS2MP klasörlerini silmek = işe yaramadı Eski savedendir dedim hepsini silip sıfır baştan profil oluşturum = işe yaramadı Ekran kartı güncellemesi yaptım = işe yaramadı Görev yöneticisinde ve Hizmetlerde boş veya gereksiz programları kapattım = işe yaramadı Windows'u yeniledim = işe yaramadı Kafayı yiyecem ne yaptıysam, ne ettiysem sorunu çözemedim. Kime sorduysam arkadaşlarım da hepsinde bu hata var. Sistemim o kadar düşük bir sistem de değil orta halli ayarlarda 70-80 fps rahat alıyorum.
 8. Mucho

  Euro Truck Simulator 2

  Yukarda benim dediklerimin aynısını demişsin reis Truckersmp support hariç hepsini yaptım da, hatanın Truckers MP ile alakası yok aynı sorunu Offlinede de yaşıyorum.
 9. Mucho

  Euro Truck Simulator 2

  Aynı sorun bende de var 2-3 kere save değiştirdim gerek hazır saveler olsun, gerek sıfır baştan açmama rağmen yinede sorun devam ediyor. Lütfen yardım edin kafayı yiyecem yeni versiyon yani kişisel dorse güncellemesi geldiğinden beri bu durum böyle ne yapsam da düzeltemedim. Belgelerimdeki Euro Truck Simulator 2 klasörünü silsem de, ETS2'yi yeniden indirsem de, Truckers MP'yi silip baştan yüklesem de bu durum değişmedi hala tekrar ediyor. Ekran kartını güncelle felan demeyin zaten güncel ayrıca bilgisayarı gelişi güzel kullanan biri değilim tam anlamıyla doğru düzgün kullanan birisi olmama rağmen bu sorunu çözmüş değilim. Sanırım bunu düzeltse düzeltse SCS bir güncelleme getirerek düzeltebilir. Ama bu sorunu çözmüş olan varsa söylesin bizde çözelim.
×