Jump to content

Anaxagoras

Veteran Driver
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Truck?

1 Follower

About Anaxagoras

 • Rank
  1t Caravan
 • Birthday 05/04/1986

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Türkiye
 • Preferred Trucks
  Scania
 • EU Garage Location
  Germany: Hamburg
 • Known languages
  Turkish, English

Recent Profile Visitors

379 profile views
 1. Road to the Black Sea DLC‘si ile birlikte eklenen Türkiye’nin Trakya bölgesi sayesinde artık ETS 2‘de TR plakalı çekicileri kullanabiliyoruz. Online profilinizde World of Trucks üzerinden kişisel plakanızı ayarlayabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken worldoftrucks.com adresinde oyun profilinizi(Steam hesabınız üzerinden) senkronize etmek ve ardından profil özelleştirme sayfasında plakalar bölümünde Türkiye’yi seçerek TR plakada görünmesini istediğinizi metni veya rakamları yazmak. Uygulama adımları: worldoftrucks.com hesabınıza giriş yapın veya hiç kayıt olmadıysanız sıfırdan oluşturun. My Page sayfasında Profile Customization sayfasına girin. Euro Truck Simulator 2 Custom License Plates bölümünde ülkenizi seçerek sağ tarafına özel plakanızı yazabilirsiniz. Örnek: Turkey – 34 MRT 34 Önizlemesini gördükten sonra onaylamak ve profile yüklemek için Upload butonuna basınız. Artık Euro Truck Simulator 2’de kişisel plakanız hazırlanmıştır. İyi oyunlar…
 2. Bugün Türk oyuncuları için çok önemli ve güzel bir gün… Road to the Black Sea DLC‘si ile birlikte Euro Truck Simulator 2‘ye Türkiye’nin Trakya bölgesi ilk kez ekleniyor. Bu harita genişlemesi ile birlikte Trakya’da Edirne, Tekirdağ ve İstanbul şehirlerini görebiliyoruz. Romanya ve Bulgaristan ile birlikte ETS 2’ye toplamda 30 şehir geliyor. Onbinlerce oyuncu Türkiye’ye varabilmek için günler öncesinde sıla yoluna başladı. Ve memlekete gurbet yollarından Kapıkule Gümrük Kapısı ve Hamzabeyli Sınır Kapısı üzerinden giriş yaptılar. Biz yıllarca bu anı bekledik! Oyunun en iyi durumda olduğu dönemde muhteşem bir İstanbul haritası ile dahil olduk. Trakya bölgesi Türk oyuncularına yakışacak şekilde güzel hazırlanmış. Başta stüdyonun Türk çalışanları SiSL(Selçuk İslamoğlu) ile Umut Ağıl olmak üzere SCS Software ve çalışanlarına sonsuz teşekkürler. Hiç abartısız DLC’nin en önemli Türkiye tarafı olmuştur. Yabancı oyuncuların da beğenisini kazanan İstanbul haritası diğer ülkelerin başkentleri, en büyük şehirlerinde bile görülmeyecek büyüklüğü ve ayrıntılara sahip. Kapıkule’den giriş yapan yabancı oyuncular Türkiye’den ayrılmak istemeyecek… Edirne’ye uğradığınız tava ciğer, Tekirdağ’da ise köfte yemeyi unutmayın Herkese iyi oyunlar, iyi eğlenceler… Bugünden itibaren her şey değişiyor. Hiçbir şey henüz bitmedi. Türk oyuncularının desteği ile Türkiye haritasının devamının gelmesini diliyoruz. Özellikler 10 bin kilometrenin üzerinde yeni yol Romanya, Bulgaristan ve Türkiye’nin Avrupa parçası Trakya Avrupa’nın en büyük şehri İstanbul 11 yeni yerel şirket yükleme rıhtımları ve endüstrileri 20 tane yeni büyük şehirler ve birçok küçük kasaba ve yerleşkeler Ünlü simgesel noktalar ve tanınabilir yerler Karakteristik Balkan mimarisi Yeni özgün 3 boyutlu varlıklar(3D-assets) Yemyeşil iklim koşullarına uygun bitki örtüsü Yerel AI trenler, tramvaylar ve trafik arabaları Bulgaristan ve Romanya kırsalı için at arabaları Çeştili sınır kontrolleri özellikleri ile Sınır geçişleri Danube(Dunaj) için nehir feribotu Steam’de Black sea bölgesi için başarımlar
 3. Hepimizin merakla ve istekle beklediği "Road To The Blacksea" sonunda yayında! 48,00 TL karşılığında yayına çıkan "Road To The Blacksea" DLC'si ile artık memlekete dönüyoruz! İlk izlenimler ve sürüş ile alakalı konu ve paylaşımlar devam edecek...
 4. İşte vizyon dedirten mükemmel bir fragman! Scania firması 2000 adet drone ile birlikte 40 tonluk S serisi çekiciyi uçurdu! Scania Group, resmi YouTube sayfası üzerinden şu açıklamayı yaptı; Resmi Açıklama: Ulaşımın geleceği bizi gerçekten nereye götürüyor? Gelecek Odası, sürdürülebilir taşımacılığın geleceği hakkındaki gerçek fikirlerimizin uçmakta olduğu bir alandır. Scania firması ileri de uçan çekiciler mi üretecek?
 5. Merhaba saygıdeğer TruckersMP topluluğu; TruckersMP, resmi YouTube sayfası üzerinden geleneksel yılbaşı konvoyu ile alakalı fragmanını yayınladı. Fragman videosu açıklaması olarak şu cümlere yer verildi; Resmi Açıklama: TruckersMP, her yıl özel bir etkinlikle Noel'i sizlerle birlikte kutluyor. Her yıl olduğu gibi, bir çocuğun dileklerinin bu Noel'de gerçekleşmesini sağlamak için @MakeAWishUK'u gururla destekliyoruz! Resmi duyurumuz için birkaç gün içinde olacak. Bizi izlemeye devam edin.
 6. Merhaba saygıdeğer TruckersMP yönetici ve üyeleri; Forum içerisine bulunan "Turkish Discussion" bölümü içerisinde "Genel Paylaşım" ve "Sohbet" adı altında alt kategori oluşturulması mümkün mü? Saygılarımla.
 7. Motor performansı olarak güzel bir mod. Tek eksiği; araç rengi değiştirilmek istendiğinde Renault T-Range modelinde aracın yan cephelerinde bulunan Renault Trucks amblemleri kayboluyor, geri eklemek için de seçenek mevcut değil.
 8. Link kırık, konu kilitlenerek arşiv'e alınabilir.
 9. Anaxagoras

  HATA ALIYORUM

  Multiplayer kurulumu sırasında, oyun klasörünü yanlış seçmiş olabilirsiniz. Şu yönergeleri tekrar gözden geçirerek kurulumunuzu kontrol edin: Örnek Klasör Seçimi: \ Program Dosyaları (x86) \ Steam \ steamapps \ common \ Euro Truck Simulator 2 Eğer sorun yükleme ile alakalı değil ise şu yönergeleri tekrar izleyin: TruckersMP setup'a sağ tıklayın Özellikler Uyumluluk Yönetici olarak çalıştır seçeneğine tıklayın Tekrar başlatmayı deneyin.
 10. Oyun arka planda çalışırken, tekrar girmeye veyahut kapatmaya mı zorladınız?
 11. SCS Software geliştiricileri ETS 2‘nin Road to the Black Sea DLC‘si için yeni bir canlı yayın yaptı. Bu yayında araştırma takımı lideri Dirk ile ETS 2 harita tasarımcısı İlona nasıl araştırıp tasarladıklarını anlatıyor. Yayın boyunca önceden hazırlanmış profil kayıtlarında Romanya’nın belli şehirleri arasında oynandı. İlk sefer Timişoara(Tamışvar) şehrinden başlıyor. Romanya’da yolların büyük bir kısmı çatlamış, bozulmuş olarak yer alıyor. Haritanın genel tasarımına baktığımızda yayın boyunca gördüklerimiz beğenimizi kazandı. Şehirler ve kullanılan objeler ile birlikte yolda giderken gördüğümüz köyler, kasabalar, şirketler gerçekçi tasarlanmış. Haritanın her yerinde bir yaşam olacak gibi duruyor. Yine de Romanya olduğunu unutmayalım. İkinci aldıkları seferde ise Cluj – Târgu Mureș arasında gidildi. Baltık DLC’si ile yapılan yenileklerden sonra bu yeni DLC’de de biraz daha ötesine gidilmeye çalışılmış. Önümüzdeki yayınlarda Bulgaristan ve Türkiye’nin gösterilmesi mümkün görünüyor. Ancak hala kesin bir çıkış tarihi paylaşıldı. Hatta yayın sırasında Dirk bizlere miro.com üzerinden bir bağlantı paylaşarak. Araştırmacılar ve harita tasarımcılarının nasıl çalıştığını gösterdi. Ancak bağlantı şu an kaldırılmış durumda. ETS 2 için bu yıl sonunda yayınlanacak olan Road to the Black Sea DLC’sinde Romanya, Bulgaristan ve Türkiye’nin Trakya bölgesi bulunuyor. Twitch yayın kaydını aşağıdan izleyebilirsiniz.
 12. TruckersMP takımı yeni oyun moduna ait teaser videosu yayınladı. Bu videoda Euro Truck Simulator 2 Multiplayer‘da AI trafik araçlarını görebiliyoruz. Oyuncular tarafından en çok istenilen özelliklerin başında gelen AI trafik araçları sonunda ekleniyor. Şimdilik ayrıntılı bilgi açıklanmasa da önümüzdeki haftalarda bu yeni oyun modunu arkadaşlarınızla oynama ihtimaliniz çok yüksek. Artık çığrından çıkan 4 bin kişilik sunucu ortamından kurtuluyoruz. Sistem özel oturumu bir kişinin başlatması ve arkadaşlarının o oturuma katılması şeklinde işleyecek tıpkı diğer multiplayer destekli simülasyon vb. oyunlarda olduğu gibi. Senkronize olan AI trafik araçları her oyuncuda aynı görünecek böylece TruckersMP takımının bu hareketi ile Multiplayer topluluğu yeniden güçlenecek gibi görünüyor(troller,taklacılar abuk sabuk davrananlar hariç). Ne diyelim doğrusu heyecalandırdı. Trafikte hem otomobilleri, otobüs, kamyonetleri ve TIR’ları görmek “multiplayer” ortamını daha da iyi hale getirecektir. Şimdilik videoda 2 kişiyi oynarken görüyoruz daha fazla kişi desteklememesi için hiçbir neden yok. Başlangıçta gösterildiği şekilde olabilir. Not: Özellik şu an Euro Truck Simulator 2’de tanıtıldı. American Truck Simulator’da elbette zamanla desteklenecektir.
 13. Kişisel dorse, resmi multiplayer desteği, mevsimler, yeni bir modifiye paketi… SCS Software takımı bu akşam Steam üzerinden bir canlı yayın yaparak topluluğun sorularını ETS 2 oynayarak cevaplamıştı. Yayında topluluk yöneticileri dışında stüdyonun CEO’su Pavel Sebor da yer alınca birçok önemli soruya cevaplar verildi. Yayından önemli bilgiler: ETS 2 için bir markanın daha modifiye paketi(tuning pack) DLC’si hazırlanıyor. Hangisi olduğu belirtilmedi. Her iki oyunun da World of Trucks isminde tamamlanarak multiplayer destekleyeceği tekrar resmi ağızdan belirtildi. Devasa çok oyunculu bir MMO olacak. Yıllar önce açıklandığı gibi planlar dahilinde stüdyo çalışmaya devam ediyor. Mevsimler için gerçek zamanlı geçişi planladıklarını ama bunun önümüzdeki 2 yıl içerisinde gerçekleşmesinin pek olası olmadığı vurgulandı. Harita genişlemelerinin Türkiye dahil pek çok ülke ile devam edeceğini de yine belirttiler. En önemli şey! Kişisel dorse için birçok soru soruldu ama hep kaçamak cevaplar verildi. Bunun için yakında büyük bir duyuru yapacaklarını belirttiler tıpkı varsayılan haritanın yenilenecekolması gibi Şimdi 1.32 güncellemesinde KRONE dorseleri gelecek. Hatta yayında zaten yenilenmiş olan Almanya haritasında oynandı. Krone DLC’sinin yeni dorseleri de görüldü. Daha önce paylaşılan bilgilerde dorse tekerleklerini değiştebileceğimiz belirtilmişti. Buradan kısmen de olsa bir ipucu verildi. Neredeyse 2 yıl önce Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator’ın dorse sisteminde başlayan geliştirmeler en sonunda hepimizin beklediği şekilde kişisel dorse sahipliği taçlandırılmalıydı. Henüz SCS Software blogunda resmi duyuru yapılmamış olsa da stüdyoda geliştirici olarak görev alan RootKiller(Eryk), 1.32 güncellemesinde ETS 2 ve ATS için dorse sahipliği özelliğinin geleceğini belirtti. Özetle 1.32 güncellemesinde birçok önemli özelliğe kavuşacağız. ETS 2 ve ATS için hem büyük bir güncelleme hem de diğer harita paketleriyle devasa bir içerik oluşacak. SCS Software’dan ayrıntıları veren bir blog yazısı gelene kadar bekleyelim. Çıkış tarihi ise normal güncellemelerin çıkış aralığı olduğundan sabırsızlanmanıza gerek yok Ha bu arada Steam Yaz İndirimleri kapsamında SCS Software’ın ETS 2 ve ATS ana oyunları başta olmak üzere her ürününde büyük indirimler var.
 14. Euro Truck Simulator 2 ve Amerikan Kamyon Simülatörü canlı yayınları büyük ilgi gördü. ETS 2 hem de ATS'nin yeni yayını gösterildi. Yayını izleyenlerin sorduğu sorulara cevaplar. Yayınlarda cevaplanmıştır. Reddit'de Classic36 maddeleştirmiş biz de İngilizce olarak aktarıyoruz. Ayrıca, 1.32güncellemesinde hem ETS 2 hem ATS için çıkacak. Bazıları ise şu anda güncellemeler ve olmalı. 24 Haziran 2018 tarihli Euro Truck Simulator 2 yayınından başlıklar: Kişisel dorse alanı ile zaten dorse özelleştirme geliyor. Birlikte kullanılabilir kutu dorselerde dönebilir tekerlekler varmış. Almanya, Birleşik Krallık, Hollanda vb. Doğu DLC'nin yerini yerlerinde değişeceğini zaten biliyoruz. Renault Trucks Renault Trucks Renault Trucks ve Renault Trucks Renault Trucks ve Renault Trucks Renault Otomobilleri Renault Otomobilleri Renault Otomobilleri için Renault Otomobilleri Yeni MAN GTX Euro 6'si bitmiş (en son 8 × 4 kaldıtı) şimdi onaylanması beklenenecek yasal şeyler vs. Yeni bir çekici ATS için çıkmaya hazırmış amadasınız yasal onaylamalar var. Baltık DLC yıl sonunda çıkacak. Doğu git ana Almanya haritasından feribotla Baltık ülkelerinde gidilecek. Baltık ülkeleri paketinden sonra İspanya ve Portekiz haritası gelmiyormuş pedir. Vee daha önce görmediğimiz nasıl büyük olacakmış ??? Euro Coach Simulator hala önceliğe sahiptir. ETS 2 için bir DLC olacak. O sayfayı kullanıyorsunuz. 2 kişi 4-5 yıldır çalışıyor ve 2 otobüs modeli hazır. Daha canlı (animasyonlu) karakterler. 2019 veya 2020'de kaldımiş. Açılabilir pencere rengi ileride gelebilirmiş. Bunu basitmiş. Yeni ses motorundan sonra düşünebilirmiş. Yakında çıkan BDF Tandem türlerini içeren Rigid Trucks olarak bildiğimiz yeni şasi türleri gelecekmiş. Modiifye paketleri geliyor. Bir markanın çekicisi için modifiye paket oluşturulmaya başlanmış. ATS için de modiifiye paket olacakmış. Mevsimler gelecek olursak tekrar; bu yıl değil önümüzdeki yıl da değil ama birkaç yıl içinde olacak. Gerçek olarak 4 mevsim geçişini kullanarakda canlandıracaklar. ATS Special Transport DLC için biraz daha çalışmaya ihtiyaç varmış. Special Transport’ta World of Trucks için bir etkinlik gelebilirde gelmeyebilir de… Daha ağır ve büyük Special Transport işlerini eklemek istiyorlarmış(daha önce söylemiştim). Şu an bununla ilgili teknik sorunlar varmış. Hollanda boya paketi ile başka bir paket yıl sonuna doğru çıkacak. Yeni nesil Scania S ve R çekiciler AI trafikte yakında görünecek(1.32 olabilir) Yeni Scania çekicilerini dorsede yükleyip taşıma da eklenecekmiş. Yeni AI trafik araçları da eklenecekmiş(yayında Baltık ülkelerinde kullanılan otobüs vardı) World of Trucks etkinliklerinde daha fazla fiziksel ödül olacakmış. Spotify entegrasyonu SCS’in istek listesindeymiş. Discord desteğinden de bahsedilmiş. İskandinavya DLC’si gelecekte kuzeye doğru genişleyecekmiş. World of Trucks etkinliklerinde kazanılan arkaplan, boyama gibi şeyler Steam’den satın alınabilir olacakmış. World of Trucks ile birlikte ETS 2 ve ATS şirketini birleştirme olabilirmiş. Yani iki kıtada faaliyet göstermiş olacak. SCS Motoru yeni özelliklere kavuşuyormuş. 3 veya 4 kişi grafikler üzerinde çalışıyormuş. Önümüzdeki yıllarda daha eski Windows sürümlerinde destek sona erecekmiş. World of Trucks; ETS 2 ve ATS’nin birleştiği son oyun olacak. Sanal lojistik şirketleri(VTC’ler) ve Multiplayer desteği olacak. 2018’in sonunda sanal şirket özelliğini eklemek istiyorlarmış. Multiplayer desteği için sabırlı olmalıymışız Oyuna bir Sürücü Okulu yani Driving School eklenebilirmiş. Oyuncular burada yeteneklerini geliştirebilirler. Tıpkı Trucks and Trailers, Scania Truck Driving Simulator’da oldğu gibi Gerçek TIR şoförlüğü becelerini öğretecek bir şey olacakmış ama şu an sadece planlama aşamasındaymış. 27 Haziran 2018 tarihli American Truck Simulator yayınından başlıklar: Canlı yayınla tekrar buluşuldu. Bu son yayında Oregon DLC’sinde oynandı ve Special Transport DLC’sinde Boeing CH-47 Chinook helikopteri yüklü dorse ile escort araçların yardımıyla sefere çıkıldı. Oregon gerçekten etkileyici orman ve yollarına sahip. İnanılmaz bir harita geliyor! Çekici ve dorse arasındaki animasyonlu kablolarlar önümüzdeki güncellemede AI trafik için de gelecek. Performans sorunları nedeniyle basitleştirilmiş. Bir tane yeni kamyon lisansı anlaşması yapılmış. Bunun için çekicinin sesleri ve referans alabilecekleri materyaller için ABD’ye bir seyahat düzenlenecek. Başka bir marka ile daha görüşülüyormuş. Aynı şirkette olduğu belirtmiş yani 2 farklı marka tek şirket. SCS’in vizyonu önümüzdeki 18-24 aylık süreçte 7 ABD kamyon markasını oyuna getirmek. 3 veya 4 çekici üzerinde paralel olarak çalışmayı umuyorlarmış. Harita takımı ATS haritasının eski parçaları revize ediyor. Bazı şeyleri düzeltip yamalıyor. California, Nevada, Arizona gibi yerlerde bazı kavşaklar yeniden tasarlanıyor ve yine daha büyük kamyon durakları ekleniyor. Sacramento’nun kuzeyindeki I-80’de bazı iyileştirmeler var. Önümüzdeki güncellemede 2 yeni uzun yol içerecekmiş. ATS yol işaretleri sistemi daha gerçekçi bir şekilde geliştirilmişti bunu New Mexico’da zaten gördük. Texas eyaleti büyük ölçekte olması nedeniyle SCS bunun için çok daha fazla zaman harcayacak. ETS 2 ve ATS için dorse yapılandırması ve yükseltmeleri 1.32 güncellemesinde kullanılabilir olacak. Kişisel dorse sahipliği de zaten geliyor. Pavel’e göre kabin aksesuarları gibi şeyler Amerika’da yasa dışı bu nedenle gelmeyecek. Gelecekte buna cesaret edebilirlermiş ama bir şeyler koyup koymama konusunda emin değiller. Eğer topluluk daha fazla kozmetik şeye ihtiyaç duyarsa düşünebilirmiş. Bunun dışında şimdi tamamen çekirdek içeriklere odaklanmak istiyorlarmış. Gerçek dünyada Oregon eyaletinde akaryakıt istasyonlarında müşteriler kendileri dolduruyor ama bu DLC’de olmayacak. Yani Oregon DLC’si ile kendi kendine yakıt doldurma sistemi değişmeyeck ama gelecekte yenilenebilirmiş. Eğer oyuncular World of Trucks üzerinden 500 bin teslimatı gerçekleştirirse Big Sur yolu sıradaki güncellemede yeniden açılacak. Zaten biliniyordu. SCS yayında Oregon DLC’sinin bir kısmını gösterdi. Önümüzdeki günlerde SCS YouTube kanalında bunun bir videosu olacak. Oyuncular düz otoyollar gibi sıkıcı yollardan sıkıldığını dile getirmiş. Oregon’da derin ormanlar yeni manzaralar ile birlikte gelecek. Hala bir sürü test ve hata düzeltmesi gerekiyor. Ama haritanın büyük kısmı yaz sonunda tamamlanmış olması gerekiyor. Ne zaman çıkacak bilinmiyor. Animasyonlu kapılar Oregon eyaletinde olacak. Gelecekteki harita genişlemelerinde de bulunacak. Oyunda kum fırtınaları ile bazı testler yapılıyormuş. SCS Software yakın zamanda hava durumu/gökyüzü araştırma pozisyonu kurmuş ve sis ya da kum fırtınaları gibi dinamik hava durumu desenlerini eklemek istiyorlarmış. Eğer bir oyuncu sahip olduğu eyaletlere bağlı olmayan bir eyalete sahip olursa burada bir oyun mekaniği ile ışınlanarak erişebilecekler. Bu mekanik henüz eklenmedi. ATS’deki ağırlık sınırlarını hiçbir kargo aşmıyor bu nedenle aşırı ağır olması durumunda bir ceza almak mümkün değil. Kişisel dorsa sahipliği ile oyuncu bilerek daha ağır bir yük götürebilir ama ağırlık istasonunda sınırları aşıyosa ceza alabilir. Oyuncuya bağlı bir şans olacak. Lisanslı dorse markası ATS’ye geliyor. Bu dorseler bu yıl çıkmayacak. Önümüzdeki yıl çıkacak çünkü SCS çok yoğun. Eyaletlere özel boyama paketleri ve çekiciler için modifiye paketleri önümüzdeki yıllarda çıkacak. Bu yıl çıkarmayacaklarını belirtiyorlar. Ayrıca oyunda bunun gibi çekirdek içeriklere odaklanmak istiyorlar. Ayrıca harita takımını aynı anda farklı projelerde çalışmak için ayırma sürecindelermiş. İki DLC’nin ön üretim hazırlığı aşaması çoktan başlamış. Oregon çıkış yaptığında iki takım iki farklı eyalet üzerinde çalışacak. Hangi haritalar olduğu açıklanmamış ama topluluğun hokey sopası şeklindeki harita yönelik şikayetlerini biliyorlar bu nedenle farklı yönlere gidilecek. Kullanıcı arayüzünde ABD’nin farklı eyaletlerindeki yasal düzenlemeler eklenebilir. Böylece oyuncuradan öğrenebilir. Örnek olarak Nevada’da üçlü römork izninin olması gibi gelecekte olabilirmiş. Bir gün her iki oyun için de hava durumu mevsimleri olacak. O zaman sonsuz kamyon simülasyonuna dönüşecek. Ayrıca mevsimler konusunda Yılbaşı ve diğer World of Trucks etkinliklerinde odaklanma düşünceleri de varmış. Haftalık World of Trucks etkinlikleri yakında gelecekte olmayacak. Ama önümüzdeki dönemde şu anki World of Trucks etkinliklerine benzeye oyuncu için “quests” olan daha küçük ölçekte şeyler olabilirmiş. Big Sur Operasyonu gibi olaylar gerçek hayata dayandığı için bir defaya mahsus olacakmış. SCS “On the Road” sim trailer yakın gelecekte oyun içinde görünebilirmiş. Görsel hasar araçlarda olmayacak. Kamyon üreticilerinin lisansla ilgili getirdiği sınırlamalar yüzünden mümkün değil. Ayrıca kamyonların kirlenmesi istek listesinde ama yakında gelecekte yine oyunda görünmeyecek. Rastgele olaylar yıllar içerisinde gelişecek. Aynı zamanda Special Transport ve diğer deneyimler için de aynısı olacak. ATS Special Transport kesinlikle bu yıl sonunda çıkacak. ETS 2’de olduğu gibi burada da eskort araçlar bulunacak. Avrupa ve Amerika yanı sıra diğer ülkeler için de kamyon simülatörleri geliştirmek SCS gibi küçük bir takım için zor olacak. Takıp hayal edilenden bile daha fazla büyürse farklı bir kıta için oyun geliştirmeye başlayabilirlermiş. Şimdilik yeni çalışanlar ETS2/ATS takımlarına yerleştiriliyor. Gelişmiş araç özellikleri yani şerit kalkış sistemleri gibi şeyler yakında gelecek. Düşük sistemli PC’lerdeki performans sorunları nedeniyle Las Vegas’ı atlayabilecekleri başka bir rota olabilirmiş. Bir POV raporuna göre SCS oyunlarının konsollarda olması daha karlı olacak. Bu onların akıllarından tuttukları bir şeymiş. Ancak konsol oyunu yapmak için ayrı bir şirket kiralamak istemiyorlar. Bunun yerine kendileri yapıp PC sürümüne paralel olarak geliştirmek istiyorlar. Ve bir mobil sürüm açısından baktığımızda kontrol şemasını değişmesi gerekiyor bununla birlikte mobil sistem üzerinde çalışabilmesi için grafiklerin düşürülmesi gerek. Şu anki oyun standartlarında Scania Truck Driving Simulator’a gerip dönüp onu güncelleme planı yok. Ama bu oyundan bazı özellikler yakında gelecek. Son yayında zaten “sürüş okulu” belirtilmişti. Oyuna yeni başlayanlar icin alandan yeni oyunun keyif almaya devam ederlerse 5-10 yil daha iyi ATS ve ETS 2 desteklenecek. Ayrıca ABD'nin doğru tarafının dışındaydı. Artık Kamyonlar Dünyası işlerinde servise ışınlanma yapılamıyor. Bu halde iş iptal ediliyor. World of Trucks etkinliklerinde hileyi bulunmamaktadır. ATS ve ETS 2'ye Battle Royale modu gelmeyecek. Çünkü zaten TruckersMP bir savaş royale modu!
×
×
 • Create New...