Jump to content

Andromeda320

Veteran Driver IV
 TruckersMP Profile
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Andromeda320

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Turkey
 • Interests
  Aviation, Simulators , Aircrafts, Air Traffic Controling, and IVAO. I Love an Airbus
 • Preferred Trucks
  DAF
  Mercedes
  Scania
 • EU Garage Location
  Sweden: Stockholm
 • Known languages
  Turkish, English

Recent Profile Visitors

1368 profile views

Andromeda320's Achievements

 • One Month Later
 • One Year On

Recent Badges

5

Reputation

 1. I added my joystick again and it worked. Thanks a lot
 2. I'll try and turn back to you this night. Thanks
 3. I tried of all but it did not work. I tried with Logitech Gaming Software and GHub but problem is not solved.
 4. Hey guys! I hope I can find this problem fix in here. I'm using Logitech G29 PRO. When I'm opening the force feedback and upgrading Force feedback gain from 0 to 50, steering wheel centering is not working. How can I solve this problem?
 5. ARakdaşlar titreşmi açtığım zaman direksiyon toplaması devre dışı kalıyor bu sorunu yaşayan var mı? Bir türlü çözemedim. Titreşim gücünü açtığımda direksiyon toplamayı bırakıyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
 6. selamlar, ETS2 mp ye önceden girebiliyordum. Şimdi e postam ve şifrem ile girmeye çalışınca giremiyorum invalid email or password hatası veriyor. Şifremi değiştirdim denedim fakat hiçbir şekilde giremiyorum ne yapabilirim? launcheri sildim kurdum çözülmedi. Kurulumlar ve bilgiler vs. hepsi doğru
 7. Arkadaşlar birşey farkettim. Reelde araba kullanırken vites 1 deyken ayağı hafif debriyajdan çekince araba ilerlemeye başlıyor, ETS2 deki scodada ise bunu yapınca araba istop ediyor. sebebi nedir çözümü var mı ? H viteste olduğu için sanırım. Sıralıya aldım fakat bu seferde G29 setimden vitesi değiştiremiyorum yardımcı olabilecek olan var mı
 8. Kaldırdıklarını sanmıyorum, öyle olsaydı steam üzerinde openGL ile başlatma seçeneği olmazdı. Steam üzerinden OpenGL başlatmayı denedin mi ?
 9. Bu sorunun kaynağı SCS'den görünüyor çünkü temele bakınca TruckersMP sadece bir mod. ETS2 de OpenGL desteği ya yok yada stabil değil. Sorunun kaynağı bu veya bilgisayarında OpenGL kurulu değil / eski bir sürümü var. Şu linke giderek OpenGL in sistemine uygun olan versiyonunu kurup tekrar açmayı dener misin? https://www.khronos.org/opengl/wiki/Getting_Started#Downloading_OpenGL
 10. DDU ile ekran kartınızın sürücüsünü tamamen kaldırın ve en güncel sürücüyü kurun. Daha sonra ekran kartınızla uyumlu olan DirectX sürümünü kurun, link: https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35 eğer sorunun yine düzelmezse Komut sistemini (CMD) yönetici olarak açıp SFC/Scannow komutunu yazarak sistem dosyalarını taratmanı tavsiye ederim. Hasar gören bir sistem dosyası varsa onarılacaktır.
 11. Merhaba, Evet yeterli oldu. Teşekkürler
 12. @YunusD İngilizce mesajı yeni okudum teşekkürler, doğru anladıysam. Farklı destinasyon görevi ve 10 dorse taşıma görevi birbirinden farklı şeyler ve 10 dorse taşımama rağmen yeni destinasyon çıktığında taşımaya devam edersem different destination kısmına işleyecek öyle mi? Gönderdiğin sayfa bende: Different ETR Cargo Trailers:10/10 Different destination: 2/5 Şeklinde
 13. Selamlar, Konuyu yanlış yere açtıysam affola. Bir sorum olacak. ETRCargo etkinliğinde 10 dorse taşıma kısmını yaptım ve bitti ama 5 farklı destinasyona taşıyınca olan kısmı bitirdikten sonra fark ettim. Dorse taşıma sayısı olan 10 limitini bitirmiş olmama rağmen farklı destinasyonlara da taşımaya devam etsem o 5 farklı destinasyona taşıma ödülünü de alır mıyım ?
 14. #2. mesajda yazılana ek olarak. Truckersmp sitesindeki arama fonksiyonuna kullanıcı adını yazarak ta bulabilirsin.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.