Jump to content

Juras K.

Veteran Driver
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Truck?

About Juras K.

 • Rank
  1t Caravan
 • Birthday 04/09/2004

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • EU Garage Location
  Lithuania: Vilnius
 • Known languages
  English & Lithuanian

External Websites*

Recent Profile Visitors

183 profile views
 1. A new radio station? Wow! Really nice to see the community growing and upgrading..
 2. I think it would be a nice thing to add. Looking from the videou it should look cool when finished.
 3. Congratulations and the best of luck in the future! We love you TruckersMP!
 4. Of course, the only one is you which can hear them if you mod them, so you can do whatever you like with them
 5. „LITHUANIAN LOGISTICS“ - kas tai? Tai - draugiška, linksma, aktyvi bendruomenė bei virtuali vežėjų kompanija, kuri žaidžia, praleidžia savo laiką ETS2 (Euro Truck Simulator 2) bei ATS (American Truck Simulator) platformose. Kokia šios kompanijos veikla? Virtuali kompanija yra registruota TrucksBook (www.trucksbook.eu) internetiniame puslapyje, kuriame renka visus duomenis apie narių įvykdytus krovinių pristatymus, surinktas už jų pristatymus lėšas, nuvažiuotą kilometrų skaičių ir kitą informaciją. Kompanija nuolatos ieško naujų veidų, kuriuos galėtų priimti prie savo bendruomenės, supažindinti su kompanijos nariais, draugiška aplinka ir pradėti kelionę kartu aplink virtualų ETS2/ATS pasaulį. Kas yra tas „nuvažiuotas kilometrų skaičius, kurį renka TrucksBook platformos internetiniame puslapyje“? Tai - kilometrų skaičius, kurį nuvažiuojate pasirenkant krovinį, jį pristatant į pristatymo tašką (nuo A iki Z). Skaičius, kurį nuvažiuojate yra automatiškai užregistruojamas TrucksBook sistemoje ir suskaičiuota suma (krovinį pristatant neviršijus 100 km/h) yra pridedama prie kompanijos nuvažiuotų kilometrų statistikos, kuria konkuruojame prieš kitas kompanijas. Kodėl rinktis „LITHUANIAN LOGISTICS“? Kodėl verta rinktis šią kompaniją? Kompanija, šios administracija ir pati bendruomenė yra bendraujanti, palaikanti šiltus santykius ir žaidžia su noru surasti naujų veidų bendruomenei, įtraukti naujų žmonių į savo draugų, kolegų ratą. Administracija kiekvienam nariui suteikia komfortiškumo, draugiškumo ir apsaugos jausmą bendruomenėje, užtikrina vairuotojų paminėtus lūkesčius. Nuorodos į kompaniją: TrucksBook - https://trucksbook.eu/company/10161; „Discord“ - discord.io/lithuanianlogistics. Kviečiame ir maloniai laukiame Jūsų mūsų bendruomenėje!
 6. Juras K.

  Ieskau darbo.

  „LITHUANIAN LOGISTICS“ - kas tai? Tai - draugiška, linksma, aktyvi bendruomenė bei virtuali vežėjų kompanija, kuri žaidžia, praleidžia savo laiką ETS2 (Euro Truck Simulator 2) bei ATS (American Truck Simulator) platformose. Kokia šios kompanijos veikla? Virtuali kompanija yra registruota TrucksBook (www.trucksbook.eu) internetiniame puslapyje, kuriame renka visus duomenis apie narių įvykdytus krovinių pristatymus, surinktas už jų pristatymus lėšas, nuvažiuotą kilometrų skaičių ir kitą informaciją. Kompanija nuolatos ieško naujų veidų, kuriuos galėtų priimti prie savo bendruomenės, supažindinti su kompanijos nariais, draugiška aplinka ir pradėti kelionę kartu aplink virtualų ETS2/ATS pasaulį. Kas yra tas „nuvažiuotas kilometrų skaičius, kurį renka TrucksBook platformos internetiniame puslapyje“? Tai - kilometrų skaičius, kurį nuvažiuojate pasirenkant krovinį, jį pristatant į pristatymo tašką (nuo A iki Z). Skaičius, kurį nuvažiuojate yra automatiškai užregistruojamas TrucksBook sistemoje ir suskaičiuota suma (krovinį pristatant neviršijus 100 km/h) yra pridedama prie kompanijos nuvažiuotų kilometrų statistikos, kuria konkuruojame prieš kitas kompanijas. Kodėl rinktis „LITHUANIAN LOGISTICS“? Kodėl verta rinktis šią kompaniją? Kompanija, šios administracija ir pati bendruomenė yra bendraujanti, palaikanti šiltus santykius ir žaidžia su noru surasti naujų veidų bendruomenei, įtraukti naujų žmonių į savo draugų, kolegų ratą. Administracija kiekvienam nariui suteikia komfortiškumo, draugiškumo ir apsaugos jausmą bendruomenėje, užtikrina vairuotojų paminėtus lūkesčius. Nuorodos į kompaniją: TrucksBook - https://trucksbook.eu/company/10161; „Discord“ - discord.io/lithuanianlogistics. Kviečiame ir maloniai laukiame Jūsų mūsų bendruomenėje!
 7. „LITHUANIAN LOGISTICS“ - kas tai? Tai - draugiška, linksma, aktyvi bendruomenė bei virtuali vežėjų kompanija, kuri žaidžia, praleidžia savo laiką ETS2 (Euro Truck Simulator 2) bei ATS (American Truck Simulator) platformose. Kokia šios kompanijos veikla? Virtuali kompanija yra registruota TrucksBook (www.trucksbook.eu) internetiniame puslapyje, kuriame renka visus duomenis apie narių įvykdytus krovinių pristatymus, surinktas už jų pristatymus lėšas, nuvažiuotą kilometrų skaičių ir kitą informaciją. Kompanija nuolatos ieško naujų veidų, kuriuos galėtų priimti prie savo bendruomenės, supažindinti su kompanijos nariais, draugiška aplinka ir pradėti kelionę kartu aplink virtualų ETS2/ATS pasaulį. Kas yra tas „nuvažiuotas kilometrų skaičius, kurį renka TrucksBook platformos internetiniame puslapyje“? Tai - kilometrų skaičius, kurį nuvažiuojate pasirenkant krovinį, jį pristatant į pristatymo tašką (nuo A iki Z). Skaičius, kurį nuvažiuojate yra automatiškai užregistruojamas TrucksBook sistemoje ir suskaičiuota suma (krovinį pristatant neviršijus 100 km/h) yra pridedama prie kompanijos nuvažiuotų kilometrų statistikos, kuria konkuruojame prieš kitas kompanijas. Kodėl rinktis „LITHUANIAN LOGISTICS“? Kodėl verta rinktis šią kompaniją? Kompanija, šios administracija ir pati bendruomenė yra bendraujanti, palaikanti šiltus santykius ir žaidžia su noru surasti naujų veidų bendruomenei, įtraukti naujų žmonių į savo draugų, kolegų ratą. Administracija kiekvienam nariui suteikia komfortiškumo, draugiškumo ir apsaugos jausmą bendruomenėje, užtikrina vairuotojų paminėtus lūkesčius. Nuorodos į kompaniją: TrucksBook - Lithuanian Logistics (nuoroda paspaudus ant teksto); „Discord“ - discord.io/lithuanianlogistics. Kviečiame ir maloniai laukiame Jūsų mūsų bendruomenėje!
 8. The arcade server is always open! Aswell this is not LFS (Live For Speed) in my opinion
 9. Good tips, will use them in the future! Thank you.
 10. Thank you for the guide! I'll have less work to do when explaining my friends what is virtual speditor and how can you create the same job
 11. Thank you for the information!
 12. I have the same problem as many of us do.. When I have to do a tow to the service (F7), I just do it and after getting the F1 menu (pause) I just do a log off and log in Gotta say, It's really annoying, but let's wait for the updates, maybe they will fix it
 13. Being from Lithuania, I think it is very cool to have such a DLC. Not only for the view, signs and realistic buildings, but aswell for the experience, the feeling of being in the place in real life. Best of luck to the whole team, and a big thanks on releasing this amazing DLC! Best wishes from Lithuania.
×
×
 • Create New...