Jump to content
C-D Intersection ×

? Pijany Walcarz ?

Veteran Driver VII
 • Posts

  140
 • Joined

 • Last visited

About ? Pijany Walcarz ?

 • Birthday 02/08/1992

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland Warsaw
 • Preferred Trucks
  MAN
 • EU Garage Location
  Poland: Warszawa

Recent Profile Visitors

1953 profile views

? Pijany Walcarz ?'s Achievements

47

Reputation

 1. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :D

 2. No nic, w takim razie trzeba doładować portfel na steam i kupić. Dzięki wielkie!
 3. Hej! Czy gdzieś oprócz Steam można zakupić to DLC? Szukałem w kilku sklepach internetowych gdzie kupiłem Skandynawie i parę innych rzeczy, ale wspomnianego DLC z kołami nie. Czy to DLC będzie dostępne tylko na Steam?
 4. Osobiście bardzo podoba mi się W900, widać że jest lepiej wykonany niż nowe plastikowe T680 czy kolega Pete. W ogóle ATS powinien mieć tylko klasyczne trucki tak jak to było w Haulinie.
 5. Ktoś może powiedzieć co nowego wniosła dzisiejsza aktualizacja? Oprocz zmian zawartych w wątku na Steam. Bo prawie 50 Mb, to nie tylko wpisy w defach. Ja podejrzewam parę poprawek na mapie.
 6. To wygląda jak tryb "debug", pokazuje tekstury "bump mapping" na modelach. Chyba to wywołałeś konsolą, lub nie chcący jakimś skrótem klawiaturowym.
 7. @Bakerpk Oczywiście że nie czytał. @ElectroMusic! Teleport między garażami jest lepszym wyjściem, tu ekonomia musi się resetować za każdym razem. W przypadku serwisu, nie koniecznie. Przynajmniej tak gra zachowuje się w moim przypadku.
 8. Ja mówię o samym silniku, bez żadnych plastikowych badziewi. Gdzie napisałem że ma dwa wkładać? Po wałka ma całe mocowanie przekładać? Uprzedzając kolejne pytanie: Tak obie kierownice rozbierałem na części pierwsze i porównałem. Wiem jakie są podzespoły. Także sam silnik (metal bez żadnych pierdółek z plastiku) spokojnie podejdzie do DFGT, pamiętaj o wycentrowaniu układu bo kiera przy konfiguracji będzie się chciała w jedną stronę kręcić.
 9. Toć to ten sam silnik, czemu ma nie działać?
 10. @Jaro_PL Do tej listy dopisał bym Western Stara 4900, popularny model w ameryce, no i wygląd, mmmmmmm http://s154.photobucket.com/user/coyner254/media/2011WesternStar4900EX.jpg.html
 11. Tak, chodzi mi o ten most. O ile w dzień to nie będzie tak dokuczać, to w nocy raczej może być nie ciekawie
 12. Haha, już znalazłem błąd z lightmapami pamiętający chyba jeszcze PTTM, dokładnie 53 - 54 sekunda. Ale gra prezentuje się wyśmienicie, mam nadzieję że będzie Western Star, najlepiej model o numerku 4900.
 13. Kurde myślałem że Man będzie pierwszy , a tu taki feler z lewarkiem. No nic, pozostaje dalej bujać się konwertem z GTS'a.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.