Jump to content
Unsupported version Read more... ×

MCY

Veteran Driver
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Truck?

About MCY

 • Rank
  No Cargo
 • Birthday October 20

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • Known languages
  Türkçe

Recent Profile Visitors

181 profile views
 1. MCY

  Oyuna giremiyorum

  Bu hatayı veriyor nasıl düzeltirim lütfen yardım edin.
 2. MCY

  Banımın kalkması gerekiyordu

  Peki sağolun Bi oynayamadık gitti be
 3. MCY

  Banımın kalkması gerekiyordu

  Farkındayım evet olayı anlatayım. Banım kalktı saat 10 gibi girdim 10dk oynadım sonra çıktım. hiçbir şey yapmadım banlanma sebebim 5 gün öncesinden kaynaklı. Tekrar giriyim dedim bu banla karşılaştım. İtiraz etmek istiyorum ama appeal ban kısmına giremiyorum hesabımdaki bug yüzünden. Başka bir seçeneği yok mudur ? Bu eski konu , burda bahsettiğim ban bu sabah açıldı fakat tekrar banlandım. 5 gün önce birinin bana griffing yaptığı için ettiğim küfür nedeniyle. FAKAT Ben zaten 3 gün ban yemiştim. Şimdi hiç oynayamadan tekrar yedim SAÇMALIK.
 4. Kullanıcı adımı düzenleyebilsem düzenleyeceğim. 8 hazirana kadar beklemem gerekiyormuş. Ama benim sorunum bu değil beklerim isimi fakat ben banıma itiraz etmek istiyorum ama bu sorun yüzünden edemiyorum.

  1. Suleyman.53

   Suleyman.53

   Bu konu hakkında beklemekten başka bir yol yoktur. Lütfen forum içerisinde ban itirazınız hakkında paylaşım yapmayın. Forum içerisinde buna izin verilmiyor. Anlayışınız için teşekkür ederim.

    

   §5.4 İtiraz ve Şikayette Bulunmak - Appealing and filing a complaint

   Eğer ban cezası aldıysanız ve bunun haksız olduğunu düşünüyorsanız, https://truckersmp.com/appeals bağlantısını kullanarak itiraz hakkınızı kullanabilirsiniz. Eğer itiraz hakkınızı kullandıktan sonra itirazın objektif bir şekilde ele alınmadığını düşünüyor ya da herhangi bir personeli şikayet etmek istiyorsanız Feedback sistemini kullanmalısınız. Feedback sisteminin, sizin son şansınız olduğunu göz önünde bulundurmanızı ve buradan alacağınız cevabın son nokta olduğunu kabul etmenizi öneririz. Yüksek rütbeli bir personel tarafından alınan kararlara itiraz edemezsiniz. Şikayette bulunduğunuz kanıtlar, ban süresine 1 ay eklenecek şekilde hesaplanarak ulaşılabilir konumda tutulmalıdır. Tüm üyeler için, bir aydan önce biten ban sürelerine yönelik personelle iletişime geçmek yasaktır.

    

    

    

   //Locked

 5. Appeal Ban kısmına giremiyorum. Aşağıdaki sorundan dolayı.

   

   Fix the errors below and try again 
   

  Please change your username to be at least 4 characters long and no longer than 25

  *You can not change your name before 08 Jun 09:00*

   

  Bu yüzden İtiraz edemiyorum. Ben de buraya yazdım.

  1. MCY
  2. Suleyman.53

   Suleyman.53

   @MCY Kullanıcı isminiz çok kısa. En az 4 harf içermelidir. Lütfen kullanıcı isminizi en az 4 harf içerecek şekilde düzenleyin ve tekrar deneyin.

    

   Saygılarımla 

   Community Moderator

   Suleyman.53

    

   Required answer were given.

   //Locked 

 6. MCY

  Banımın kalkması gerekiyordu

  profilimde yaşadığım bug yüüzünde hiçbir yere giremiyorum . feedback appeal ban hesabım kısımları dahil. kullanıcı adım MCY olarak gözükmekte yani 3 haneli bu yüzden hata veriyor ismini değiş diyor ama 8 hazirana kadar değişemiyorum
 7. 27 mayıs saat 7 sularında banımın kalkması gerekiyordu tarihte öyle yazıyordu fakat banım hala kalkmadı bu sabah saat 8 de baktım ve oyuna giremedim.
 8. MCY

  Araba ile servere bağlanmak

  İsmimi ◥◣MCY◢◤ olarak değiştirdim ama kendiliğinden ◥◣ olanları silmiş MCY olarak kaydetmiş. Profilime giremez oldum direkt kullanıcı adı değiştirme yerine atıyor aşağıdaki sorunları halledin diyor. 4 haneli olmak zorunda en az kullanıcı adı ama benim değişim zamanım 8 haziran yani daha erken değiştiremem. Yetkililer yönetici panelinden ismimi değiştiremez mi ? 4 haneli olsa yeter. Appeal ban , feedback , profil kısımlarına giremiyorum bu sorun yüzünden
 9. Benim 2 tane steam hesabım var. Birinde ets2 var fakat diğerinde yok. Ben ets2 olmayan hesabıma ets2 olan hesabımdan izin verdim ve ets2 yi oynayabiliyorum fakat multiplayer a giriş yapamıyorum email ve şifre yazdığım halde yanlış diyor. Ama ets2 nin olduğu steam hesabına geçince giriyor. Neden
 10. MCY

  Araba ile servere bağlanmak

  Teşekkür ederim, profilimde oluşan sorunu çözmeme yardımcı olur musun? Ticket yolladım fakat ne zaman cevap gelir belirli olmadığı için , biraz çabuk olsa iyi olurdu.
 11. MCY

  Araba ile servere bağlanmak

  Peki teşekkürler... Konu kilit.
 12. MCY

  Araba ile servere bağlanmak

  Denedim fakat aldığım anda kicklendiniz dedi
 13. MCY

  Araba ile servere bağlanmak

  Europe Serveriydi ama hangisi olduğunu hatırlamıyorum dün gece (nedensizce) 3 gün yasaklandığım için şuan bakamıyorum. Ve ek olarak profilimde bir bug oluştu eğer ilgilenirseniz onun için de soru sormak isterim.
×