Jump to content

CALISKAN16

Veteran Driver III
 TruckersMP Profile
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

9 Followers

About CALISKAN16

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Bursa
 • Preferred Trucks
  Scania
 • Known languages
  Türkçe,İngilizce

External Websites

Recent Profile Visitors

949 profile views

CALISKAN16's Achievements

4

Reputation

 1. Merhaba, sanırım kış modunu normal oyun mod klasorune attınız.Belgelerimde bulunan ETS2MP klasorunun içindeki mod klasorune atmalısınız.
 2. Merhaba bu internet sağlayıcın ile alakalı avrupa sunucularına bağlanamıyorsun.İnternet sağlayıcını arıyıp ip sorunum var yurtdışı sunucularına bağlanamıyorum derseniz onlar ipinizi günceller mi artık pek bilmiyorum düzeliyor.2 arkadaşım da da aynı sorun yaşandı ve dediğim yöntem ile düzeldi.
 3. Öncelikle merhaba, bu oyunda para hilesi level hilesi gta v gibi olmadığı için problem değil ama uğraşmadan direk googleye ets2 save yazdığınızda oyunda keşfedilmiş tüm tır galerileri tüm garajlar açık halde para ve leveli oldukça yüksek profilleri indirip kullanabilirsiniz.
 4. Yeni iveco hakkında neler düşünüyorsunuz ? Bana kalırsa biraz scaniaya özenmiş gibi.Tasarım konusunda Ford F-MAX daha iyi gibi geldi bana.
 5. Bence yaşları ve csgo ranklarınıda belirtmemizde fayda var. Yaş 16 Oyunlar ; GTA V, RAINBOW SIX SIEGE, ATS ve ETS2 , CSGO , DIRT 4 ve DIRT RALLY, ASETTO CORSA
 6. Merhaba,dosyaları doğrulayın laptobunuz eskiyse hdden kaynaklıda olabilir.Arkada chrome tarzı programlar açık varsa onlarıda kapatmanız sizin işinize yarayacaktır.Hala devam ediyorsa yeni save de de denemeni öneririm.
 7. Merhaba sorununuz çözüldü mü bilmiyorum ama bu problem telefonundaki saatden dolayı çıkıyor.Saatini avrupa saatine ayarladığında programı kapatıp aç öyle kod gir yoksa sürekli hata alırsın.
 8. Önermem geçmeni oyunlar windows 10 daha iyi optimize edilmiş daha iyi performans alırsın.
 9. En basit işlem olarak yeni save kurabilirsin.
 10. Ekibindeki arkadaşlarından yabancılarda olucak o yüzden ingilizce kolay bi nickname daha iyi olur senin için.
 11. Admin benim bir tarafı yanlış bulduğum nokta var.Araç kabin ışıkları çok iyi ışık vermiyor duydumki kodlar ile ışığı arttırabiliyorsun fakat ban sebebiymiş bunun ile ilgili bir düzenleme gelirse iyi olur karşı tarafı rahatsız etmicek kadar 1 kod fazlasını yazmak bence serbest olmalı kolay gelsin.
 12. Öncelikle iyi oyunlar.İçinizde ki adamlardan bazıları insanları kandırarak bazı şeyleri çalmak istiyor onları temizlerseniz daha iyi olabilir.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.