Jump to content

FrAgUsIeK

Veteran Driver
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Truck?

About FrAgUsIeK

 • Rank
  No Cargo
 • Birthday 11/11/1999

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska
 • Preferred Trucks
  Scania

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. SinglePlayer - włączenie a następnie ponownie wyłączenie synchronizacji pionowej ponad 60 fps MultiPlayer - z zapisanymi ustawieniami z poprzedniego punktu lock na 60 fps SinglePlayer - możliwość Alt+Tab MultiPlayer - brak możliwości Alt+Tab Inne gry - synchronizacja pionowa off (karta, gra) ponad 60 fps w każdych grach TruckersMP - synchronizacja pionowa off (karta,gra) lock 60 fps
 2. Jak niby sterowniki maja lagowac gre jak sam piszesz, ze na opengl zaniza jakosc fps. A te FPS'y to z tego co słyszałem każdy ma locka na wartości 60. U innych z alt tabem nie ma problemow u innych jest. A dlaczego ets2 na dx11 ma. ogrom problemów? Bo zamaist przetestować czy wszystko jest okej zostało to wprowadzone tzw. od buta. // Cytat drugi to była literówka.
 3. @Lorciaa 1. Spójność plików nic nie wykryła - a gdyby coś było nie tak to bym nie mógł na singlu nawet Alt + Tab zrobić 2. Reinstalacja TruckersMP nie pomogła (w tym pobranie od nowa wszystkich aktualizacji TruckersMP) 3. Tak jak w pierwszym poście ten problem występuje tylko na Multi 4. Po uruchomieniu gry (SP) na OpenGL, zapisaniu a potem wczytaniu owego save'a na multi moje fpsy spadają do wartości 30-40 5. Moje FPS'y są zablokowane na 60, wcześniej miałem wartości powyżej tej "liczby" (synchronizacja pionowa jest wyłączona w grze jak i w karcie, w innych grach fpsy są powyżej tej "liczby")
 4. Otóż po aktualizacji gry do najnowszej wersji występuje u mnie następujący problem. Gdy jestem na MP i chce zrobić Alt+Tab do windows'a(sprawdzić coś) a potem znowu chce wejść do gry obraz sie scina, ale jak odpale np silnik to slyszs, ze sie odpala. Przy zmianie ustawien graficznych nie mam mozliwosci zaakceptowania owych zmian. Na SP takie coś nie występuje.
 5. Można zamknąć owy temat na forum i dać go do archwium.. Rozwiązanie? - Po wygenerowaniu pliku def z special transport (oczywiście mając ten dodatek) problem znikł i już się nic nie pojawia.. @Bronek02
 6. Asus Radeon RX 570 ROG STRIX 4GB (OC Edition) + G4560 (nie zmieniany sporo czasu, bo nie wiem w co iść, czy AM4/intel 1151)
 7. Witam! Mam następujący problem z ProMods Gdy wchodzę na SinglePlayer i chce sobie wczytać save'a z multiplayera (ProMods) aby np. przetepać się do innego miasta i oddać tam ładunek to wyskakuje błąd, że "Wykryto zmiany w grze [...]" a w consoli pojawia mi się taki błąd " <ERROR> [model] Unknown look name 'asphalt' on model '/model/road/stripes_prefab_eu_land_02a.pmd' " Przed chwilą nawet pobrałem ProMods'a od nowa i nadal wyskakuje ten błąd, nie wiem z czym to jest związane.
 8. VIrtual Speditor działa na ProMods jednak jak bierzesz ładunek z jakieś firmy to będziesz miał biała naczepę.
 9. Powodzenia panowie. Mam jedno pytanie bo widzę, że nie jest to tutaj zawarte. Wymagane dodatki, które kierowca powinien mieć to?
 10. Nick w grze: FrAgUsIeK Wiek: 18 Miejsce zamieszkania: (Tak jak jest na dole, chciałbym aby zostało to anonimowe na czas dołączenia do jakieś firmy. Nie chce na prawo i lewo chwalić się swoim miejscem zamieszkania ) Sterowanie: Klawiatura + prosty automat SteamID 64 lub adres do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/Fragusiek/ Staż w grze: Kilka miesięcy ale co staż ma wspólnego z taką grą? Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie i nie mam zamiaru dostać bana w tak banalnej grze. Przedstaw się: Cześć! Mam na imię Konrad mam 18 lat jak jest napisane @up. Mieszkam w małym miasteczku na mazurach (dla zainteresowanych PW, nie chce podawać takich informacji). Inne: Co tu napisać, hm? - Gram w tą grę kilkanaście dni z przerwami, wbijam czasami jak mi się nudzi wbije pograć, ale chciałbym częściej wbijać do gierki. Wiem, że mój staż nie jest odpowiedni i jest niski ale chyba nie o to chodzi w tej grze. - Czy nie mam racji? Firmy, które będę pisały tutaj swoje propozycje mała informacja. Chciałbym aby owa firma prezentowała coś sobą, oczekuje miłych i przyjaznych osób do wspólnej gry. Wiadomo jest czas na śmiechy w fajnym gronie ale i też na gierkę. Mam nadzieje, że jakieś osoby się zgłoszą z swoimi propozycjami i jakoś to będzie. Zapomniałem dodać jednego zdania, niestety ale czasami po prostu się jąkam, nie wiem czym to jest u mnie spowodowane ale czasami mam problem z wymową ale to nie jest aż takie "zaawansowane". Dziękuje i pozdrawiam FrAgUsIeK
×
×
 • Create New...