Jump to content

[Ege Transport] Serhat

Veteran Driver II
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

[Ege Transport] Serhat last won the day on May 5 2018

[Ege Transport] Serhat had the most liked content!

Community Reputation

27 Unlicensed

About [Ege Transport] Serhat

 • Rank
  No Cargo
 • Birthday 12/02/1995

Profile Information*

 • Preferred Trucks
  Scania
 • EU Garage Location
  Denmark: Aalborg

Recent Profile Visitors

862 profile views
 1. Bilgilendirme ve çeviri için teşekkür ederim.
 2. Advanced SystemCare Önerebilirim Bilgisayar Kastığı zaman hızlı çubuk var oradan temizle diyorum bilgisayar kendisine geliyor hem size cpu ve ram kullanımı % şeklinde belirtiyor temizle dediğiniz zaman arkaplanda açık olan uygulamaları kapatıyor ben şahsen memnunum internet üzerinden key bulabilirsiniz (Advanced SystemCare Full Diye yazarsanız )
 3. Merhabalar , konu dışı fakat bir üyemize 4 gb linux yada windows işletim sistemli sunucu hediye etmek istiyorum forumda böyle birşey mümkünmüdür izin varmıdır.
 4. elbette doğru söylüyorsunuz böyle konuyu kapattırarak hem sizlere saygısızlık hemde kendime güvenmiyormuş gibi bir durum hissetirmiş olabilirim .
 5. Windows Server Üzerine Counter Strike 1.6 Server Kurulumu, Yöneticilerimiz'de Uygun görürlerse 1 Forumdaki Üyemize İhtiyacı var ise 4 Gb Windows Yada linux işletim sistemli sunucu verebilirim ücretsiz olarak fazlalık olduğu için Cs 1.6 Kurucu İndir : http://dosya.co/r28xc6r7r04v/Counter-Strike-1.6-Server-Kurucu.rar.html 657 Mb Olduğu için virüs total ekleyemedim kısa sürede eklenecektir. uygulamamızı windows sunucumuza indiriyoruz. İndirdikten sonra çalıştırıyoruz ; Install diyoruz ;
 6. siz buraya terslemeye mi geldiniz ? biraz daha nazik olabilirsiniz benim sizlere verdiğim saygıyı sizde bana göstermek durumundasınız eğer ki benim sizi gösterdiğim saygıyı sizde göstermez iseniz asla mülakaşaya bile girmem böyle davranarak kendinizi haklı durumuna düşürmeye çalışmayın doğruları yazınca diye belirtiyorsunuz sadece işe yaramaz bunlar diyorsunuz ben orada %100 kesinlik vermiyorum sadece bilgisayar üzerinden limitlendirilen %20 kısmını sıfırlayarak iyi bir sonuç yakalamak ben kendim denedim ve olumlu oldu sonucu hayırlı cumalar. eğer yanlış anlaşıldı isem kusura bakmayın.
 7. SSH ekranı üzerinden yazacağınız tek satır kod ile otomatik olarak kurulum işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz Centos için Upgrade Komutu: yum -y upgrade yum install gcc -y Ubuntu için Upgrade Komutu: sudo apt-get upgrade Güncelleme işlemleri bittikten sonra “Complete!” olarak uyarı alacaksınız. Bu işlemden sonra Plesk Panel kurulum işlemine başlayabiliriz. İnternet üzerinden Plesk Panel indirmek için ilke başta yum -y install wget programı kurulu değilse kuruyoruz ardından aşağıdaki komutu işleme sokuyoruz.
 8. Thank You To Everyone Who Contributed
 9. Merhabalar , video'da olduğunuzu belirttiniz var ise bize youtube yükleyip iletirseniz en azından ufakta olsa yardımcı olabiliriz.
 10. Görev çubuğundaki arama kutusuna tıklayın Arama Kutusuna komut istemi yazın ve komut istemi(herkes tarafından cmd olarak bilinir) kısmına sağ tık yapıp yönetici olarak çalıştırın. Komut istemi açıldıktan sonra , dism.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth yazın ve enter yapın Ve Taramaya başlar işlemin tamamlanması bir kaç dakika sürebilir. İşlem tamamlandıktan sonra bu bilgi çıkacaktır. Aynı Şekilde Komut İstemine sfc /scannow yazıp enterleyiniz. tarama başlayacaktır İşlemin tamamlanması bir kaç dakika sürebilir bu i
×
×
 • Create New...