Jump to content

Psychopata :x

Veteran Driver
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Truck?

About Psychopata :x

 • Rank
  No Cargo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Psychopata :x

  Weryfikacja dwu etapowa

  Cześć mam problem ze zmianą nicku, mianowicie by zmienić sobie nick muszę mieć włączoną weryfikację dwu etapową, i problem jest taki że ani kod QR ani token nie działają... Jak ja mam teraz zmienić nick?
 2. Psychopata :x

  Navi Spedition

  Witam zapraszam serdecznie do nowej firmy nie będę się rozpisywał bo wszytko jest na naszej stronie internetowej https://wwwmati1998.wixsite.com/navispedition
 3. Psychopata :x

  rejestracja ATS'a

  okej zaskoczyło przy tej 4 godzinie do zamknięcia
 4. Psychopata :x

  rejestracja ATS'a

  siema, mam problem z ATS, mianowicie chodzi o to że gra się domaga rejestracji na TMP, więc wchodzę w ustawienia ---> Linked Games / DLC i wciskam "check games" i wyświetla się na zielono komunikat że to zajmie kilka chwil, potem na czerowno że do 5 min a ja czekam już kilkanaście godzin i nic, z ETS'em nie mam takich problemów i MP mi działa normalnie, w ETS mam 390h a w ATS 2h, więc wszytkie "kryteria" spełniam, więc nie rozumiem czemu nie mogę odpalić MP w ATS, help.
 5. Psychopata :x

  TrucksBook

  Cześć! Od jakiegoś czasu jestem w firmie która opiera się na owym programie, pobrałem TruckersBooka zainstalowałem poprawnie, antywirus wyłączam przy graniu, a aplikacja ma dostęp za zapory, i w teraz mój problem mimo wszystko aplikacja nie zapisuje moich tras nie robi Zupełnie nic... Do gry wchodzę poprzez aplikację, zna ktoś może rozwiązanie? Bo ja nie mam już zielonego pojęcia.
×