Jump to content

MaT3u5Z

Veteran Driver
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Truck?

About MaT3u5Z

 • Rank
  No Cargo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć mam problem ze zmianą nicku, mianowicie by zmienić sobie nick muszę mieć włączoną weryfikację dwu etapową, i problem jest taki że ani kod QR ani token nie działają... Jak ja mam teraz zmienić nick?
 2. MaT3u5Z

  Navi Spedition

  Witam zapraszam serdecznie do nowej firmy nie będę się rozpisywał bo wszytko jest na naszej stronie internetowej https://wwwmati1998.wixsite.com/navispedition
 3. MaT3u5Z

  rejestracja ATS'a

  okej zaskoczyło przy tej 4 godzinie do zamknięcia
 4. MaT3u5Z

  rejestracja ATS'a

  siema, mam problem z ATS, mianowicie chodzi o to że gra się domaga rejestracji na TMP, więc wchodzę w ustawienia ---> Linked Games / DLC i wciskam "check games" i wyświetla się na zielono komunikat że to zajmie kilka chwil, potem na czerowno że do 5 min a ja czekam już kilkanaście godzin i nic, z ETS'em nie mam takich problemów i MP mi działa normalnie, w ETS mam 390h a w ATS 2h, więc wszytkie "kryteria" spełniam, więc nie rozumiem czemu nie mogę odpalić MP w ATS, help.
 5. MaT3u5Z

  TrucksBook

  Cześć! Od jakiegoś czasu jestem w firmie która opiera się na owym programie, pobrałem TruckersBooka zainstalowałem poprawnie, antywirus wyłączam przy graniu, a aplikacja ma dostęp za zapory, i w teraz mój problem mimo wszystko aplikacja nie zapisuje moich tras nie robi Zupełnie nic... Do gry wchodzę poprzez aplikację, zna ktoś może rozwiązanie? Bo ja nie mam już zielonego pojęcia.
×
×
 • Create New...