Twitch-GallifreyTV

Members
 • Content count

  0
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Truck?

About Twitch-GallifreyTV

 • Rank
  No Cargo
 1. Ban talebine red cevabına itiraz

  Arkadaşlar ban talebimize verilen cevaplara karşı kime itiraz edebilirim? Ayrıca bu konuda yapmam gereken usul nedir?
 2. Vahşi Doğanın Çağrısı

  Güzel bir güncelleme, teşekkürler
 3. Ford Cargo

  Cevaplarınız için teşekkür ederim.
 4. Ford Cargo

  Öncelikle iyi günler ve iyi çalışmalar dilerim. Ford Cargo serisinin de oyuna veyahut mp versiyonuna gelmesi düşüncesindeyim. Sizlerin düşüncesi nedir?
 5. Yeni calais-duisburg yolu

  Teşekkür ederim.
 6. Hız Sınırı Saçmalığı

  Maalesef ki düzgün tıra geçen kişiler arasında skodaya geçince ''Nasılsa bunda daha rahat hızlanılıyor, bas gaza'' moduna geçen oyuncular var. Onun haricinde kurunun yanında yaş da yanar hesabı. Maalesef ki skoda sürücüleri bakımından istisnaların kaideyi bozmadığı düşüncesindeyim. Tırda trollük yapmaya çalışıp da yapamayanlar da Skoda'yı tercih ediyor.
 7. Yeni calais-duisburg yolu

  C-D arası gibi hangi iki şehrin arasındaki yol daha yoğun?
 8. 150 km limit ve boş dorseler

  Yarış oyunu değil de simulasyon oyunu olduğu için bu oyuna bu sınırın gelmesi çok iyi olmuş. Özellikle araba sürenler için.
 9. Hız Sınırı Saçmalığı

  Tam tersine özellikle de arabada olmalı diye düşünüyorum. Arabalardan kaynaklanan kazaların oranı, tırlar arasında olana göre daha fazla. Son sürat viraja girip dönemeyince de direkt tıra çarpıyorlar. Diğer üyelerin de söylediğine katılıyorum. Bu oyun simulasyon oyunundan çıkıp özellikle de arabalardan kaynaklı olarak yarış oyununa dönmeye başladı. Arabalara yeni güncellemeler gelmeli bence de ama bu karara sonuna kadar destek veriyorum. İnsanlar madem bu simulasyon oyunu o zaman nasıl sollama yapılmalı, nasıl sürülmeli, nerede ne kadar hızlı gitmeli bunların hepsini öğrenip bunların sorumluluğunda hareket etmeli. Oyuncular eğer 150 km hız sınırından dolayı bırakacaksa, bu durum zaten oyunun daha düzgün olmasına yardımcı olur. En azından hız canavarlarından kurtulmuş oluruz.
 10. Report kısmındaki maximum açılabilir ticket sayısı hakkında?

  Teşekkürler cevaplarınız için
 11. Öncelikle herkese iyi oyunlar arkadaşlar. Reports bölümünde maximum ticket açma sayısı 11'den 12'ye çıkmıştı. Şu anda 11 olarak gözüküyor. Bunun nedeni nedir? Ayrıca bu sayının değişmesi veyahut değiştirilmesindeki kriterler nelerdir? Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.