Jump to content

Twitch-GallifreyTV

Veteran Driver
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Truck?

About Twitch-GallifreyTV

 • Rank
  No Cargo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Arkadaşlar ban talebimize verilen cevaplara karşı kime itiraz edebilirim? Ayrıca bu konuda yapmam gereken usul nedir?
 2. Güzel bir güncelleme, teşekkürler
 3. Cevaplarınız için teşekkür ederim.
 4. Öncelikle iyi günler ve iyi çalışmalar dilerim. Ford Cargo serisinin de oyuna veyahut mp versiyonuna gelmesi düşüncesindeyim. Sizlerin düşüncesi nedir?
 5. Maalesef ki düzgün tıra geçen kişiler arasında skodaya geçince ''Nasılsa bunda daha rahat hızlanılıyor, bas gaza'' moduna geçen oyuncular var. Onun haricinde kurunun yanında yaş da yanar hesabı. Maalesef ki skoda sürücüleri bakımından istisnaların kaideyi bozmadığı düşüncesindeyim. Tırda trollük yapmaya çalışıp da yapamayanlar da Skoda'yı tercih ediyor.
 6. C-D arası gibi hangi iki şehrin arasındaki yol daha yoğun?
 7. Yarış oyunu değil de simulasyon oyunu olduğu için bu oyuna bu sınırın gelmesi çok iyi olmuş. Özellikle araba sürenler için.
 8. Tam tersine özellikle de arabada olmalı diye düşünüyorum. Arabalardan kaynaklanan kazaların oranı, tırlar arasında olana göre daha fazla. Son sürat viraja girip dönemeyince de direkt tıra çarpıyorlar. Diğer üyelerin de söylediğine katılıyorum. Bu oyun simulasyon oyunundan çıkıp özellikle de arabalardan kaynaklı olarak yarış oyununa dönmeye başladı. Arabalara yeni güncellemeler gelmeli bence de ama bu karara sonuna kadar destek veriyorum. İnsanlar madem bu simulasyon oyunu o zaman nasıl sollama yapılmalı, nasıl sürülmeli, nerede ne kadar hızlı gitmeli bunların hepsini öğrenip bunların sorumluluğunda hareket etmeli. Oyuncular eğer 150 km hız sınırından dolayı bırakacaksa, bu durum zaten oyunun daha düzgün olmasına yardımcı olur. En azından hız canavarlarından kurtulmuş oluruz.
 9. Öncelikle herkese iyi oyunlar arkadaşlar. Reports bölümünde maximum ticket açma sayısı 11'den 12'ye çıkmıştı. Şu anda 11 olarak gözüküyor. Bunun nedeni nedir? Ayrıca bu sayının değişmesi veyahut değiştirilmesindeki kriterler nelerdir? Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.
×
×
 • Create New...