Jump to content

veliyev008

Veteran Driver
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Truck?

About veliyev008

 • Rank
  No Cargo

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  Scania

Recent Profile Visitors

214 profile views
 1. ???????????????????????????????????????????????????

  1. UnfaithfuI

   UnfaithfuI

   This is not the place for such things.

   make ban appeal: https://truckersmp.com/appeals

  2. veliyev008

   veliyev008

   itirazda bulundum ve yasak kalktı dikkatiniz için teşekkür ederim benim böle yapmakda nedenim beni haksız yere yasaklayan admin CaptainKostaZ burasida onun profili itirazda bulunmusdum ve beklemek çildirtiyordu bu admin hakkında şikayyetler yapılacak adalet yerini bulmalı ..

 2. https://www.youtube.com/watch?v=ml9nS8gMTPU&feature=youtu.be Captain KostaZ selam bu ban bana neden atıldı ? Daff kullanan benim kendi şeridimde gidiyorum karşı şeridə çıkmadım orda yavaşladım ve sola dönmək istiyordum ki Skoda önüme geçdi dikkat edin Skodanin önü kapalıdır ben nerden bileyim onun önümə gireceyini rica ediyorum dikkat ediniz 25 + olan yerlerde park etmek yasakdır adam önüme kırıyor park etmek için banımın kalkmasını talep ediyorum! yalnışlık olduğunu düşünüyorum son derece kontürollü kullanmaya özenen birisiyim haksızlık ama kendi yolumla ilerliyorum adamın birisi önüme kırıyor suçlu ben oluyorum :( çok saçma bir banlanma olmuş ama son derece haksızlık!!

  1. veliyev008

   veliyev008

   ttps://www.youtube.com/watch?v=ml9nS8gMTPU&feature=youtu.be Captain KostaZ hello why was this ban thrown me? Daff I am going on my own lane against the lane I went down and I wanted to turn left Skoda was in front of me to watch the front of the Skoda is closed I'll let you know how I would ask him to enter before 25 + where parking is prohibited in front of my wife to park my request to be removed I would! I think it's wrong to be extremely controversial to use someone injustice but in my own way I'm going to break someone in front of me I'm guilty :( It was a ridiculous ban, but extremely unfair !!

  2. Shadii [PL/ENG]

   Shadii [PL/ENG]

   Hi @veliyev008,

    

   This is not the place talk about bans.
   If you believe that you have been banned in a fraudulent manner, write an appeal against the ban on our TruckersMP website using this link: http://truckersmp.com/appeals

    

   If you have already written, wait patiently for a response from Game Moderator.

    

   // Locked

×
×
 • Create New...