Jump to content

Skilluu

Veteran Driver
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Skilluu

  1. Dzięki bardzo.Problem rozwiązany, przy okazji dodasz na steam? nick: >K-SPEED< Skillu , wysłałem zaproszenie. Pozdrawiam.
  2. Szeszej, jak mam niby sprawdzić ten config, no wchodze w moje dokumenty > euro truck simulator 2 > config - no i co dalej? Bez ładunku też jade max 90 km/h. Kiedyś jak się głowiłem z tym problem to właśnie zreinstalowałem grę - nic nie pomogło. JJay, chyba nie?Nie ogarniam co ty właśnie do mnie powiedziałeś, więc jeżeli naprawdę chcesz mi pomóc to napisz co i jak
  3. Otóż gdy zakupiłem grę, no to jak każdy zacząłem robić sobie na singleplayer a potem się przerzuciłem na truckers mp, znalazłem firmę etc. Pewnego razu gdy jechałem z kolegą w konwoju (na europa 2) to zauważyłem że mogę jechać maksymalnie 90 km / h , on mnie wyprzedzał na każdym razem, więc stanęliśmy na postój i zaczął mi mówić bym sobie odznaczył ogranicznik prędkości w ustawieniach,owszem zrobiłem to ale i tak nic z tego, nadal jechałem i miałem 90 max.Dodam że jak odznaczałem, i wychodziłem z opcji do gry, a potem jak znowu wchodziłem do gry to ta opcja była jak była czyli że jakbym jej w ogóle nie odznaczał.Można powiedzieć że sam się zaznaczyła. Próbowałem wszystkiego,zmiana ciężarówki, inne silniki czy skrzynie biegów,dostawy z rynku przesyłek, albo z WOT, i nadal nic. Moja gra nie jest w żaden sposób piracka, kupiłem ją normalnie na steam. Pozdrawiam i proszę o szybką pomoc, ponieważ mam za parę miesięcy ważny konwój i ogólnie chcę jezdzić szybciej.
×
×
  • Create New...