Jump to content

Simülasyon _STANBUL

Veteran Driver II
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Truck?

9 Followers

About Simülasyon _STANBUL

 • Rank
  No Cargo
 • Birthday 09/21/1996

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  istanbul
 • Interests
  tır
 • Preferred Trucks
  DAF
 • American Garage Location
  Arizona: Tucson
 • EU Garage Location
  France: Lyon
 • Known languages
  ingilizce türkçe

Recent Profile Visitors

4133 profile views
 1. 🥰@-NOYAN-  Selim abi Feedback ekibine geri dön ama dinlendiğin yeter ama dön artık😂

  1. ~<Gölge Avcısı>~

   ~<Gölge Avcısı>~

   Ayn geri dönse iyi olur ya bende özledim 

 2. Adam küfür ediyor ben kanıt sunmama rağmen şikayetim siliniyor bu nasıl bir kural? Seni özledik @-NOYAN- selim abi. Selim abi sence de bu bu kişi ekran görüntüsü  ve video kanıtı var neden ban atılmadı? https://prntscr.com/r84lie https://prntscr.com/r84rx9 bu video da https://youtu.be/HVESDE3BpZ8 

  1. Show previous comments  3 more
  2. DesertEagle26

   DesertEagle26

   Doğru, birçok olay karşısında kişiden kişiye değişen kararlar olabiliyor.

  3. weezy

   weezy

   Rapor ile ilgili kurallara bakarsan neden reddedildiğini görebilirsin. Söylediği söz tabi ki ban sebebi, ama kurallara bakarsan raporunu kabul edemeyiz.

  4. XFMaster9666

   XFMaster9666

   Selamlar.

    

   Öncelikle üst-yönetim ekibi ve oyun moderatörü takım arkadaşlarımın yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Raporunuzu haksız bir şekilde ele alındığını düşünüyorsanız, üst-yönetim ekibimizle geri bildirim sistemimizi kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınıza dair bilgiyi burada ki makalede bulabilirsiniz: https://truckersmp.com/knowledge-base/article/43

    

   Forumumuz yasaklarınız veya raporlarınızda alınan kararların tartışılabileceği bir yer olmadığından bu Status Update'yi kilitliyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

    

   Saygılarımla, XFMaster9666

   Topluluk Moderatörü

    

   Kilitlendi. 

 3. Merhaba ben furkan truckmp ye girdiğimde server da oyun oynarken ""esc,alt+tab"" gibi tuşlara basıp masaüstü ne çıkıp tekrar oyuna döndüğümde oyun ekranı donuyor. 1.35 de nöyle birşey yok tu. ayrıca single player de de bu hata yok. arkadaşlarımda aynı hatayı alıyor.lütfen yardım edim.kolay gelsin.

   

  Aynı hata arkadaşlarım da da olmuş ve devam ediyor. mesela truckmp de ets yada ats oynarken sağa çektim ve "alt+tab" attım youtube de müzik açtım. tekrar oyuna döndüğümde oyun erkanı donmus oluyor ama yanımdan geçen arabaların korna motor seslerini duyuyorum. bu büyük bir sorun.

  Unreliable Connection Hatası da çok fazla oluyor 30megabit internetim var. neden bu kadar çok kick atıyor sunucular. yardımcı olursanız sevınırım güncelleme gerekebilir sunucuya. 😪 

  1. Mert 	​​

   Mert  ​​

   İlk anlattığın donma sıkıntısı hakkında 100% emin değilim ama bilgisayardaki ekran kartı ve saire lerden kaynaklı olabilir güncel olup olmadıklarını bir kontrol et istersen çünkü bendede aynı sorun vardı driver'ları güncelledikten sonra artık öyle bir sorun yaşamadım son yazdığın Unreliable Connection hatası ise o internet'ten değil bilgisayarından kaynaklı mesela calaise yaklaşıyorsun ve orada neredeyse 100/150 kişi var bilgisayar hemen yükleyemediği için bu oyuncuları tırları üstendeki herşeyi donuyor oyun ve seni atıyor ( baya önce yazmıssın ama ben yazayım dedim belki daha bu sorunlar hakkında bir şey diyen olmamıştır) 

 4. Почему люди ругаются? Я вообще не понимаю. 😡

 5. Abi sen neden ban yedin gerçekten. @KacaKTV

  1. Drexyy

   Drexyy

   perma yemiş la 😕

 6. @KacaKTV uğur abi çıkart artık su 1.35 i sen yaparsın:P:P

  1. KacaKTV

   KacaKTV

   48 saate çıkacak

 7. бугун чоккотч гүн -_- Bugün çok kötü gün.

 8. Admin bey ban sebebi mi:D:rolleyes::P biliyorum ama suan oyunda açık var.

  1. -NOYAN-

   -NOYAN-

   nasil yani kardesim ? xD

 9. @CaptainKostaZ  Admin ile Takılmaca..:D

 10. Hız Ve Sollama | Kaza Oldu :(

 11.  

  ETS 2 ve ATS için SCS Software Neler Planlıyor? 

  ETS 2'nin 1.32 güncellemesi duyuruldu! Euro Coach Simulator 1.32'de Ana harita değişmeye başlıyor. İlk güncellemede Almanya'nın bir kısmı yenilenecek.

  1.Euro Coach Simulator hala öncelikli fakat yüksek önceliğe sahip değil. ETS 2 için bir DLC olacak. O haritada otobüsler kullanılacak.

 12. Ayyıldız Tim İle Ets2 de Devriye Attık:D:rolleyes:

×
×
 • Create New...