Jump to content

HomePage670

Veteran Driver III
 • Posts

  30
 • Joined

 • Last visited

About HomePage670

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Türkiye
 • Interests
  Ets2
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • EU Garage Location
  France: Reims
 • Known languages
  Turkish , France , English

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

HomePage670's Achievements

10

Reputation

 1. Bilgi için teşekkürler. Yani biz istediğimiz kaplamayı dorseye geçirip kullanabiliyormuyuz? MP De sadece bizim görebileceğimiz şekilde ?
 2. Geciktim galiba :D doğum günün kutlu olsun reis <3

  1401d07e579d61c5028816f54dc75941.jpg

   

  1. DesertEagle26

   DesertEagle26

   Teşeküürler reiss < 3 

 3. ETS2 HP DORSE HomePage Dorse Modu Aşağıdaki gibidir. Çalmayın lütfen! Görsel : https://prnt.sc/iyxcku Mod Yükleme Linki : https://drive.google.com/file/d/1f-uaaOJOeu1FFsO24PY-scblEu48ck3o/view?usp=sharing Mod Çalıştırma : Modu yüklediğiniz klasör'den alıp Euro Truck Simulator 2 > mod Klasörüne atınız. ve oyuna girdiğinizde MOD YONETICISI kısmından modun üzerine çift tıklayın ve aşağıdaki DEGISIKLIKLERI ONAYLA 'ya basınız. Yapım : HomePage670 Program : Photoshop,DXTBmp Şirket : TRANSİNET Sürüm : 1.30.6 Tır : TÜM TIRLAR İÇİN Uyum : Multi Player Uyumsuz! Sadece Singleplayer.
 4. Önemli değil ben teşekkür ederim : ) Önemli Değil ben teşekkür ederim
 5. ÖNCELİKLE Belgerimden/Euro Truck Simulator 2 KLASÖRÜNÜ SEÇİNİZ. Config dosyasını not defteri ile açın İçini açtıkdan sonra uset g_console "1" uset g_developer "1" uset g_save_format "2'' Yapıştırnız. Şimdi Profiles> [SEÇTİĞİNİZ PROFİL DOSYANIZ] Girdiğinizde tekrardan config.cfg dosyasını NOT DEFTERİ İle açın< ŞİMDİ TEKRARDAN uset g_console "1" uset g_developer "1" uset g_save_format "2'' YAPIŞTIRIN. ŞİMDİ İSE OYUNDA HIZLI KAYIT VEYA NORMAL LKAYIT YAPTIĞINIZ [[[DORSELİ]]] KAYITI AÇINIZ. ŞİMDİ İSE BEN QUİKSAVE SAVEMİ DEĞİŞTİRECEĞİM ŞİMDİ İSE AÇIN VE İÇİNDEKİ GAME DOSYASINI VERECEĞİM SII_Decrypt LE BİRLİKTE AÇIN YANİ sll_descrypt link: https://drive.google.com/file/d/1jrgeqNuzbqcyqla-R2H56uWCyl5plaqS/view EĞER BÖYLE AÇMASSANIZ ÇİNCE(bozuk) Yazı Tipi Çıkar. SLL Lİ AÇARSANIZ NORMAL OLUR YAPTIKDAN SONRA MP Sİ BÜYÜYECEKTİR BİR EKRAN AÇILIP KAPANDIKTAN SONRA GAME.Sİİ Yİ NOT DEFTERİ İLE AÇIN DÜZEN>BUL KISMINA cargo_mass yazın ve çıkan ton saysını silip 1000 ton veya istediğiniz tonu yapın boşlukları silmeden. sadece rakamları değiştirin. ve sonra Normal bir şekilde kaydet diyip çıkın. OYUNA GİRİDĞİNİZDE KAYDET/YÜKLEYE BASIN VE YÜKLE KISMINDAN TON DEĞİŞİKLİĞİNİ YAPTIĞINIZ KAYITA GİRİN Genellikle kullanıcılar Quiksave yi tercih etmektedir. AYRICA PLAKAYI DA DEĞİŞTİRMEK İSTİYORSAN BUL KISMINA AIRLINES yani sizde değişik bi rakamlar verebilir ben kendi lojistiğimin ismini yazdım. siz istediğinizi yazın UMARIM YARDIMIM DOKUNMUŞTUR. TEŞEKKÜR EDERİM. HomePage670 YARDIMA İHTİYACINIZ OLURSA YORUMLARDA BELİRTİN!
 6. AİRLİNES-ALBAYRAK-GENÇ EKİP-AYINTAP-KAPLAN ORTAK LOJİSTİK KONVOY -
 7. Giriş ayarlarını kontrol edin. Kayıt defterini formatlayın. TMP Silin yükleyin ve Özellikler kısmından Eski haline geri getirin Steamdan sistem dosyalarını ve sizin sistem dosyalarınızın uyuşması gerekmektedir. Bilgisayarın 64 bit olduğunu kontrol ettin mi ?
 8. İNTERNET-MODEM AYARLARINI KONTROL ET! Eğer internetinin iyi olduğunu düşünüyorsa. lütfen bilgisayarını güncelle ve gereksiz çöp dosyalarını temizle! Bunu Cclenar PROGRAMI İLE YAPABİLİRSİN! GEREKSİZ PROGRAMLARI SİLME! SADECE UYGULAMAYI DURDUR DİYEREK DURDURABİLRSİN [denetim masası] FPS Ayarların düşük ise lütfen Görev yöneticisinden Arka planda çalışan uygulamaları temizle ve cmd den Tree yazarak kontrol et! İNŞALLAH İŞİNİZE YARAMIŞTIR. TEŞEKKÜRLER HomePage670 |Hp670|
 9. ETS2 Dışı içerikli Bir İçerik koyarsan Çalışmaz. KENDİ YAPTIĞIN MODU MP DE AÇARSAN HATAN ŞU OLUR; EĞER ETS2NİN DOSYALARI[aletleri] HARİCİNDE BİRŞEY KOYARSAN O MOD ÇALIŞMAZ. EĞER ETS2 MESELA SCANİA MOTORUNU DAF'A TAKARSAN O OLABİLİR. BEYGİRİNİ DEĞİŞTİRMEMEK ŞARTI İLE.
 10. Steam girişindeki E-Mail veya E-Postanı girmeyi ihmal etme Şifreni değiştir Eğer Arkadaşın sana ets2 paylaştı ise Mp Girmez. BİRDE ETS2Yİ 2 SAAT OYNADIĞINDAN EMİN OLMALISIN!
 11. ADIM-1: Bilgisayarında Çöp dosyalarını temizle ADIM-2: Bilgisayarındaki Boş Programları Kaldırın. ADIM-3: Bilgisayarınızı Her Daim Güncel Tutun. ADIM-4: Bilgisayarınızın x64 Bit Olduğundan Emin Olun. ADIM-5: Steam Tüm Oyunlarınızın Dosyalarını Kontrol Ediniz. gereksiz olanları lütfen temizleyin. ADIM-6: Calais-Duisburg Yollarına Girecekken Lütfen Antivirüs V.b Programlarınızı Geçici süreyle Durdurun ADIM-7: Ekran Kartınızı Her Daim Güncel Temizleyip-Güncelleyin. TEŞEKKÜRLER. UMARIMKİ YARARIM DOKUNMUŞTUR. HomePage670 |Hp670|
 12. HomePage670

  tmp acilmiyor

  Genellikler 0x800706BA HATALARI VERMEKTEDİR. BU HATANIN ÇÖZÜMÜ ALT KONUMDA VARDIR. BİTMEDİ BİRDE YÜKLERKEN BİR HATA KARŞINA GELİYORSA BU KONULARA GÖZ ATABİLİRSİN EĞER BU KONULARDA YOKSA LÜTFEN HATANIN SS SİNİ ATINIZ. TEŞEKKÜRLER
 13. Sorunun kaynağı firewall veya ag bağlantı ayarlarınızdan Olabilir. bir istemci bilgisayara bir uzak COM + nesnesi için istekte bulunduğunda hata kodu: 0x800706BA oluşturulabilir. 1.ÇÖZÜM; Bu hata, ortak sistem kayıt defteri sorunlarını çözmek üzere yapılandırılmış özel yazılımlarla kolaylıkla çözülebilir. 2.ÇÖZÜM; Düzeltme bilgileri Microsoft, desteklenen bir düzeltmeyi kullanıma sunmuştur. Ancak bu düzeltme yalnızca bu makalede anlatılan sorunu düzeltmek amacıyla hazırlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşmış olan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme, ek test süreci gerektirebilir. Bu nedenle bu sorundan ciddi bir şekilde etkilenmiyorsanız, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.İndirilebilir bir düzeltme varsa, bu Bilgi Bankası makalesinin üst kısmında "Düzeltme İndirilebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek'e başvurun.Not: Ek sorunlar oluşursa veya sorun giderme gerekiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Tam listesi Microsoft Müşteri Hizmetleri ve destek telefon numaralarını veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin: http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support Not: "Düzeltme indirilebilir” formu, düzeltmenin indirilebildiği dilleri görüntüler. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bu dil için bir düzeltme mevcut değil demektir. Alıntı: Microsoft.com
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.