Jump to content

[C-S] Memfisto

Veteran Driver
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

71 Unlicensed

About [C-S] Memfisto

 • Rank
  3t Helicopter
 • Birthday December 16

Profile Information*

 • Interests
  Sleeping
 • Preferred Trucks
  Scania
  Volvo
 • American Garage Location
  California: Bakersfield
 • EU Garage Location
  Poland: Gdansk
 • Known languages
  Polish, Dutch and English

TruckersMP Information*

Recent Profile Visitors

507 profile views
 1. ? To co napisałeś jest kompletnie bez sensu.
 2. Jest bardzo duże prawdobodobieństwo iż serwer ProMods wystartuje w ten weekend. Wystarczy uzbroić się w cierpliwość.
 3. Na Instagramie TMP pojawił się post w którym było napisane iż serwer ProMods lada moment się pojawi, oraż żeby pobierać klienta. Zakładam że dzisiaj dostaniemy to czego chcemy.
 4. W zeszłym roku Oregon wyszedł miesiąc szybciej od Baltick sea, w tym roku może być podobnie.
 5. Well for now people are just too hyped for a thing that won't be coming out for a long time. They might have released a trailer but if SCS don't start working on their AI this year, I'm pretty sure we won't see AI appear on TMP for a few years, if not never.
 6. AI Traffic would be a suicidal move for TMP at this point, AI is too unpredictable and would be a very annoying thing when all of a sudden a AI car cuts you off and a player driving behind you crashes into you and beacause of that you get banned. There is still a lot of work to do by SCS in order to make the AI better, and usable for TMP.
 7. Wystarczy miec znajomego ktory wrzuci calego promodsa na chmure i po problemie.
 8. Do konwoju dołącza firma: Risa Lista firm biorących udział zostaje zamknięta. Do posta zostały dodane loga firm biorących udział.
 9. Proste, SCS dodaje Range T do gry a TMP dodaje kompatyblinosc z ProMods oraz wlasna naczepe do ich modyfikacji.
 10. Do konwoju dołączają firmy: GTW-Logistic Pol-Trans Potwory i Spółka Quality-Logistics
 11. Coffee-Spedition zaprasza na drugą edycję konwoju Halloweenowego w ATS! Informacje Data 02.11.2019 Godzina zbiórki 18:30 Start konwoju 19:00 Miejsce startu: Ehrenberg Miejsce docelowe: Las Vegas Serwer: będzie podany później Komunikacja głosowa: <serwer ts będzie podany później> Regulamin konwoju 1) Nie zatrzymujemy się na światłach o ile utrzymujemy dystans maksimum 250 metrów odległości do kierowcy przed nami i tenże kierowca przejechał przez skrzyżowanie, lub o ile w strefie bliskiej nie znajdują się inni gracze. Pilot otwierający grupę respektuje sygnalizację świetlną 2) Nie używamy dodatkowych świateł ostrzegawczych (tzw. kogutów) 3) Korzystamy z ustalonego przez pilota pasa ruchu podczas jazdy drogą wielopasową 4) Zachowujemy bezpieczną odległość za zestawem z przodu. Należy mieć w świadomości, że w każdej chwili kierowca przed nami może stanąć w miejscu 5) Nie wyprzedzamy innych uczestników konwoju bez zgody pilota grupy 6) Prędkość przejazdu grupy ustala pilot. Zazwyczaj jest to 90 km/h na drogach dwujezdniowych, 70 km/h na drogach jednojezdniowych, 50 km/h w strefach miejskich. Należy przygotować do konwoju zestaw w taki sposób, aby osiągnięcie i utrzymanie wspomnianych prędkości nie stwarzało żadnego problemu. Wymaga się również, aby zestaw w wyjątkowych sytuacjach był w stanie na prostej drodze rozpędzić się do przynajmniej 95 km/h. 7) Każdy uczestnik konwoju zobowiązany jest do posiadania ciągnika siodłowego z naczepą standardowej długości. Przejazd bez naczepy lub samochodem osobowym umożliwiony jest wyłącznie pilotom konwoju. 8 ) W trakcie konwoju nie przewiduje się przerw. Każdy uczestnik musi być w stanie przejechać cały dystans konwoju bez potrzeby robienia przerwy. 9) Wszystkie pozostałe przepisy porządkowe obowiązujące na serwerach pozostają w mocy. Konwój nie ma statusu uprzywilejowanej kolumny. W trakcie przejazdu przez skrzyżowania z dróg podporządkowanych należy ustępować pierwszeństwa kierowcom na drogach głównych Lista zaproszonych firm Agromex Coffee-Spedition GTW-Logistic MadTrans MTD-Logistic Pol-Trans Potwory i Spółka Promil-Trans Quality-Logistics Risa TransBed TruckersPL Loga zaproszonych firm
 12. PROSZĘ O USUNIĘCIE Coffee-Spedition zaprasza na drugą edycję konwoju Halloweenowego w ATS! Informacje Data 02.11.2019 Godzina zbiórki 18:30 Start konwoju 19:00 Miejsce startu: będzie podane później Miejsce docelowe: będzie podane później Serwer: będzie podany później Komunikacja głosowa: <serwer ts będzie podany później> Regulamin konwoju 1) Nie zatrzymujemy się na światłach o ile utrzymujemy dystans maksimum 250 metrów odległości do kierowcy przed nami i tenże kierowca przejechał przez skrzyżowanie, lub o ile w strefie bliskiej nie znajdują się inni gracze. Pilot otwierający grupę respektuje sygnalizację świetlną 2) Nie używamy dodatkowych świateł ostrzegawczych (tzw. kogutów) 3) Korzystamy z ustalonego przez pilota pasa ruchu podczas jazdy drogą wielopasową 4) Zachowujemy bezpieczną odległość za zestawem z przodu. Należy mieć w świadomości, że w każdej chwili kierowca przed nami może stanąć w miejscu 5) Nie wyprzedzamy innych uczestników konwoju bez zgody pilota grupy 6) Prędkość przejazdu grupy ustala pilot. Zazwyczaj jest to 90 km/h na drogach dwujezdniowych, 70 km/h na drogach jednojezdniowych, 50 km/h w strefach miejskich. Należy przygotować do konwoju zestaw w taki sposób, aby osiągnięcie i utrzymanie wspomnianych prędkości nie stwarzało żadnego problemu. Wymaga się również, aby zestaw w wyjątkowych sytuacjach był w stanie na prostej drodze rozpędzić się do przynajmniej 95 km/h. 7) Każdy uczestnik konwoju zobowiązany jest do posiadania ciągnika siodłowego z naczepą standardowej długości. Przejazd bez naczepy lub samochodem osobowym umożliwiony jest wyłącznie pilotom konwoju. 8 ) W trakcie konwoju nie przewiduje się przerw. Każdy uczestnik musi być w stanie przejechać cały dystans konwoju bez potrzeby robienia przerwy. 9) Wszystkie pozostałe przepisy porządkowe obowiązujące na serwerach pozostają w mocy. Konwój nie ma statusu uprzywilejowanej kolumny. W trakcie przejazdu przez skrzyżowania z dróg podporządkowanych należy ustępować pierwszeństwa kierowcom na drogach głównych Lista dotychczas zaproszonych firm Agromex Coffee-Spedition MadTrans MTD-Logistic Promil-Trans TransBed
×
×
 • Create New...