Jump to content

[C-S] Memfisto

Veteran Driver
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

42 Unlicensed

About [C-S] Memfisto

 • Rank
  No Cargo

Profile Information

 • Interests
  Sleeping
 • Virtual Trucking Company
  Coffee-Spedition
 • Preferred Trucks
  DAF
  MAN
  Volvo
 • American Garage Location
  California: Bakersfield
 • EU Garage Location
  Poland: Gdansk
 • Known languages
  Polish, Dutch and English

Recent Profile Visitors

358 profile views
 1. I don't really care what the update will feature as long as the Range T will be in it. And yeah, the new ATS truck is ugly as ....
 2. Witam, w imieniu firmy Coffee-Spedition nie polecam użytkownika Miłosz2002 (https://trucksbook.eu/profile/99131, https://steamcommunity.com/profiles/76561198309086639/, https://truckersmp.com/user/2473473). Miłosz dołączył poraz drugi do nas do firmy dnia 20 czerwca 2019 roku, z racji takiej że powoli kończył mu się okres próbny, a wiek który Miłosz podał przy dołączaniu do firmy nie wydawał się wiarygodny (podał 16 lat, jak potem się okazało był on owiele niższy) postanowiłem trochę zagłębić się w informacje na temat tego gracza. Nakierowało mnie to na stronę na której 'Miłosz2002' figuruje w kadrze 1 ligi młodzików rocznika 2006 w pewnym piłkarskim klubie (https://imgur.com/a/IB03uGd po kliknięciu na Kadra 1. Liga w sekcji Młodzik D1 2006 ukazuje nam się kadra tej oto drużyny z naszym miłoszem jako pomocnikiem tej drużyny), skąd mam pewność że to on? Po wejściu na jego profil Facebook widzimy następującą informację (https://imgur.com/a/SWKAtfe przepraszam za Facebook'a w innym języku, mieszkam za granicą) jest on piłkarzem UKS GOL Brodnica (https://imgur.com/a/L6Nsnh7 na tym screenie widać imię oraz pierwszą literę nazwiska Miłosza oraz stronę klubu UKS GOL Brodnica). Używając prostej mateymatki od razu idzie zauważyć że coś jest nie tak, według mnie 2019-2006 = 13, a nie 16. Gracz 'Miłosz2002' najzwyczaniej w świecie nas okłamał, i teraz tak, pomyślicie że przecież słychać po głosie że nie ma mutacji/16 lat, owszem, aczkolwiek bardzo trudno jest zweryfikować czyjiś wiek a pytanie o dowód osobisty jest najzwyczajniej w świecie chamskie. Chciałbym was tym samym ostrzec przed 'Miłoszem' ponieważ wydaje się bardzo fajną osobą ale należy do grupy osób którzy zakłamują swój wiek i nigdy przez to nie będą z wami w stu procentach szczere.
 3. I don't think that's a good idea since there are still a lot of players driving on EU2 that want to drive a little bit faster than the allowed speed on EU1 but still want to drive properly. We do have a FreeRoam server, the EU4, I think it would be a good idea if all the rules would get disabled there, right now it's just a copy paste of the EU2 server with freeroam. No speed limit, allowed to pull a normal trailer with scout etc. I think that would be a good idea since you cannot hurt anyone apart from yourself there. For me the introduce of the speed limit was just a joke. If you want to limit the speed, limit it to 90 KPH or just leave it as it stands, cause there is still a big difference between driving 90 and 150 KPH so the trolls can just keep on trolling.
 4. Nie rozumiem twojego argumentu ale okej.. Koguty praktycznie tylko na drodze C-D sprawiają problemy, ewentualnie w dość ruchliwych miastach. Nie byłoby łatwiej zakazać używania kogutów w tych miejscach poprzez automatyczne kickowanie tych osób z serwera?
 5. The new MAN looks very nice with the XLX cabin, it has a good proportion between the size of the window and the whole cabin.
 6. Autorzy wintermoda muszą zaktualizować go do 1.34 ponieważ poprzednia wersja działa tylko na wersji gry 1.33.
 7. Zazwyczaj admini proszą o wyłączenie kogutów na landówce śmierci. Nie było by lepszym rozwiązaniem automamatyczne kickowanie za odpalenie kogutów przez kilka tam sekund jak jest za brak włączenia świateł albo za wjazd z "doublami" w zakazany teren przez MP?
 8. Tak jak kolega wyzej napisal, dolaczylem do firmy White Angels
 9. Nick w grze: Stopeklp Wiek 16 lat Miejsce zamieszkania Belgia Sterowanie: Klawiatura SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198175857209/ Staż w grze: Na wszystkich kontach steam z 400 godzin / 2 lata Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Raz za wyprzedanie na drodze D-C Przedstaw się: Cześć, nazywam się Mikołaj, mieszkam w Belgii, chodzę do 4 klasy gimnazjum (Pierwsza liceum w Polsce. Interesuję się samochodami. Inne: Chyba nic nie mam do dodania
×
×
 • Create New...