Jump to content

[C-S] Mefisto

Veteran Driver II
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

166 Sunday Driver

7 Followers

About [C-S] Mefisto

 • Rank
  3t Young Seedlings
 • Birthday December 16

Profile Information*

 • Interests
  Sleeping
 • Preferred Trucks
  Scania
  Volvo
 • American Garage Location
  California: Bakersfield
 • EU Garage Location
  Poland: Gdansk
 • Known languages
  Polish, Dutch, English and basics of French

TruckersMP Information*

Recent Profile Visitors

1356 profile views
 1. Good night w/ @Samito_BG @[C-S] karol_domag @szykaro23 @[C-S] Spat91 and a bunch of players  🌙

   

  I5x2tpx.png

  48Gsb8s.png

   

  1. Spig_Xiao Zhu

   Spig_Xiao Zhu

   Nice picture, I wish you guys have fun!😋

 2. I'd say around 60%. That's normally more than enough but if I feel I need some more stoppage power I use the Trailer brake, rarely, but sometimes it's necesarry.
 3.          @[C-S] Spat91 @szykaro23

  kQVHP3I.png

  1. Spig_Xiao Zhu

   Spig_Xiao Zhu

   Beautiful pictures, I wish you guys a happy weekend!😍:wub:

 4. Do konwoju dołączają firmy: H&K Logistics OL-Trans SzachMat
 5. Welcome back były szefie 🤭

 6. Well, I went there today first time since ProMods was released on TMP, October I think. Never going back again. Waiting an hour in a traffic jam just to turn around and do the same for the next hour is not fun in any way. And it will be way worse after this update, every tight corner will be blocked by people driving with those trailers. Great update overall, allows a great variety of trailers that may be used by players but will be a pain in the a** in places like Duisburg service area, Kirkenes quarry road etc.
 7. Kirkenes quarry road will be fun with triple trailers
 8. Congratulations Bobrze 😵

  1. [C-S] karol_domag

   [C-S] karol_domag

   Thank you very much 😉

 9. Do konwoju dołączają firmy: BBATS Virtual Spedition Eddy Logistic Lesio-Trans RISA
 10. Coffee-Spedition zaprasza na II edycję konwoju 'Road to California' w ATS! Informacje Data 20.06.2020 Godzina zbiórki: Zostanie podana wkrótce Start konwoju: Zostanie podany wkrótce Miejsce startu: Zależy od serwera Miejsce docelowe: Fresno Serwer: Simulation lub Dedykowany Komunikacja głosowa: Zostanie podana wkrótce Regulamin konwoju 1) Nie zatrzymujemy się na światłach o ile utrzymujemy dystans maksimum 250 metrów odległości do kierowcy przed nami i tenże kierowca przejechał przez skrzyżowanie, lub o ile w strefie bliskiej nie znajdują się inni gracze. Pilot otwierający grupę respektuje sygnalizację świetlną 2) Nie używamy dodatkowych świateł ostrzegawczych (tzw. kogutów) 3) Korzystamy z ustalonego przez pilota pasa ruchu podczas jazdy drogą wielopasową 4) Zachowujemy bezpieczną odległość za zestawem z przodu. Należy mieć w świadomości, że w każdej chwili kierowca przed nami może stanąć w miejscu 5) Nie wyprzedzamy innych uczestników konwoju bez zgody pilota grupy 6) Prędkość przejazdu grupy ustala pilot. Zazwyczaj jest to 105 km/h na drogach dwujezdniowych, 80 km/h na drogach jednojezdniowych, 50 km/h w strefach miejskich. Należy przygotować do konwoju zestaw w taki sposób, aby osiągnięcie i utrzymanie wspomnianych prędkości nie stwarzało żadnego problemu. Wymaga się również, aby zestaw w wyjątkowych sytuacjach był w stanie na prostej drodze rozpędzić się do przynajmniej 120 km/h. 7) Każdy uczestnik konwoju zobowiązany jest do posiadania ciągnika siodłowego z naczepą standardowej długości. Przejazd bez naczepy lub samochodem osobowym umożliwiony jest wyłącznie pilotom konwoju. 8 ) W trakcie konwoju nie przewiduje się przerw. Każdy uczestnik musi być w stanie przejechać cały dystans konwoju bez potrzeby robienia przerwy. 9) Wszystkie pozostałe przepisy porządkowe obowiązujące na serwerach pozostają w mocy. Konwój nie ma statusu uprzywilejowanej kolumny. W trakcie przejazdu przez skrzyżowania z dróg podporządkowanych należy ustępować pierwszeństwa kierowcom na drogach głównych Lista zaproszonych firm Agromex BBATS Virtual Spedition Coffee-Spedition Darkom Dragon Poland Transport Eddy Logistic GTW-Logistic H&K Trans Jamajka-Trans Lesio-Trans Maximus Maximus Virtual Spedition Mroczne Smerfy MTD-Logistic OL-Trans Orzeł-Trans Potwory i Spółka Promil-Trans Quality-Logistics RISA Sons of Anarchy SzachMat TruckersPL TransBED
×
×
 • Create New...