• Announcements

  • LIGHTOFGOD

   Forum Moderator Recruitment / Game Moderator Team Recruitment   03/02/18

     For Forum Moderator Team :      For Game Moderator Team:  Good Luck to everyone ! 
  • Prime

   Major Event requirements update   03/19/18

   In light of the recent changes to the requirements of event rules and servers the requirements for Major Event posts have also been updated.   A summary of the changes:  Added: Minimum 50 participants with proof at moment of creation Added: Topic created minimum 1 month in advance Added: In case of charity event: endorsement of non-profit organization or official donation link for the event by non-profit organization Removed: minimum post count   For the full list of requirements, check out the respective topics for ETS and ATS   Regards   TruckersMP team

lalomazz

Members
 • Content count

  0
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Cargo

About lalomazz

 • Rank
  What is a truck?
 1. Seste Cızırtı

  Oyunun müzikleri zaten kapalı truckers mp silsem tekrar yüklesem olur mu? Çünkü çoğunlukla mp de oluyor cızırtı.
 2. Seste Cızırtı

  1. dediğini pek anlamadım 2.pc beeple kısmı yoktu (win7 pro) anakartımda da skıntı yok pc beeple ne alaksı var anlamadım 3. driver AMD High Defination Auido Device realtek kullanırsam bi sıkıntı olur mu (pek bilgim yok ta)Bilgilendirirsen sevinirim Çok uğraştırdım seni de
 3. Seste Cızırtı

  oyun içi müzikte cızırtı var yani oyuna girdiğim anda başlıyor sorun Neyse ben teşekkürümü ediyim. Sorunun ses kartımla ilgili olduğunu düşünüyorum zaten müzik dinlerken falan da cızırtı yapabiliyor.Ama mp de çok fazla arttığı için sormak istedim.İyi geceler,iyi günler.
 4. Seste Cızırtı

  sadece hoparlör değil kulaklık takılıyken de cızırtı geliyor (ses modu da yok ) driverlar da güncel yeni bi profil derken oyun içi profilden mi bahsettin?
 5. Seste Cızırtı

  Singleplayer da oynarken hafif bi cızırtı geliyor fakat mp oynarken durum farklı delilercesine cızırtı geliyor ve bazen bu sesle alakalı olduğunu düşündüğüm crashlar veriyor Yardımcı olursanız sevinirim:) (cızırtı sesi her yerde geliyor menü dahil)