Jump to content

Kąsacz

Veteran Driver II
 • Content Count

  510
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kąsacz

 1. Gratulacje dla SCSu za wypuszczenie świetnej aktualizacji która popsuła moją ciężarówkę International i ona wisi w powietrzu i nie można się ruszyć i żaden teleport kamerą "0" nic nie daje.
 2. Poszło 1,000 gwiazdek na evencie. Można odebrać pozostałe 2 malowania i wiszącą gwiazdę.
 3. O wow, szczerze to myślałem, że najpierw będzie stan Kolorado a tu Idaho. W sumie też spoko. No i Hiszpania i Portugalia też fajnie. Zauważyliście tą rzecz, że na zdjęciu z DLC do ETS2 nie ma żadnej ciężarówki? Może jakaś nowa ciężarówka pojawi się w 2020.
 4. Co takiego jest w tym Berlinie, że już padło 970 zleceń w tym momencie?
 5. Ładny ten International. Jedynie denerwują mnie te lusterka bo są jakoś dziwnie daleko i na moim ekranie lusterek nie widać. Mało edycji samego wyglądu ciężarówki ale to już standard. I coś mi się zdaje, że ciężarówki nie ma w ruchu ulicznym, wygląda na to, że są to skomplikowane rzeczy tak samo jak z Renault.
 6. Wczoraj na SteamDB pojawiły się 2 nowe DLC do ATS https://steamdb.info/app/1209470/subs/ https://steamdb.info/app/1209471/subs/ Za pewnie jedno z nich to DLC mapowe a drugie? Mack?
 7. W sumie była dziś aktualizacja więc może coś od 17 będzie.
 8. W sumie te DLC i tak będzie zawsze za darmo więc jest już wydane. A co do Road to The Black Sea o tereny są bardzo ładne ale zdziwił mnie fakt, że nie ma zleceń z Special Transport na tych terenach. Skoro Waszyngton i Utah mogły dostać zlecenia w dniu premiery to czemu w tym dodatku ich nie ma?
 9. Dziś tajemnicze DLC o nazwie "American Truck Simulator - Marula Vrm" zmieniło swoją nazwę na "American Truck Simulator - International Lonestar". https://steamdb.info/app/1149810/info/
 10. No to nieźle, 2 dni do premiery a tu już takie błędy. Ciekawe co będzie po premierze.
 11. Ja mam wszystkie dodatki więc za pewnie od tego.
 12. Wow aż 3.5 GB aktualizacji O.o
 13. World Of Trucks padł więc spóźniona aktualizacja 1.36 się zbliża
 14. Nikt o tym nie wspomniał ale w Piątkowej aktualizacji ATS dodali kołpaki International do kół.
 15. Na pewno pojawi się wraz z premierą Road to The Black Sea Mam nadzieję, że jutro pojawi się już 1.36 bo strasznie mozolnie to idzie
 16. Wykonałem zlecenie z Salt Lake City do Elko i dostałem pszczółkę. Więc to działa.
 17. Wiadomo jak tą pszczołę wiszącą zdobyć? Bo nigdzie nie ma a na rynku już można kupować tą rzecz.
 18. Jakoś można je kupić po niższej cenie czy tylko 39 zł?
 19. Ale International może być to https://steamdb.info/app/1149810/subs/ DLC waży 35.75 MiB więc za pewnie to coś będzie miało premierę w tym roku. A z tymi salonami Mack to dziwne jest to, że salony są tylko w Kalifornii, Oregon i Waszyngtonie.
 20. W ogóle salon International już nie jest salonem International tylko jakimś zwykłych mechanikiem. Po International nie ma ani śladu. I w ogóle czemu w Yakima, Pendleton i w Sacramento pojawiły się budynki z salonu Volvo?
 21. Ja już nie wiem, co naprawią to znowu coś zepsują... I weź tu graj z takim obrazem rozciągniętym... Oczy bolą I co najlepsze od aktualizacji gry u mnie nie da się jej zminimalizować i zmienić skalowania Może lepiej nie puszczają aktualizacji 1.36 do ETS2 bo za pewnie będzie jeszcze gorzej....
 22. Wszystko fajnie tylko, że na niskich rozdzielczościach u mnie obraz się automatycznie rozszerza na cały ekran. Mam rozdzielczość 2560 x 1080, wcześniej grając na mniejszych rozdzielczości były czarne pasy na bokach a teraz brak.
 23. Nie wszystkie To można było zdobyć podczas Steam Winter Sale 2018 jak się otworzyło okienko. I to chyba każdy zdobywał sądząc ile tego jest na rynku.
 24. O, czyli jak już są osiągnięcia to na bank premiera w następnym tygodniu. Hmmm a może te tajemnicze zdjęcie reklamuje ciężarówkę International?
×
×
 • Create New...