Jump to content

Kąsacz

Veteran Driver II
 • Content Count

  443
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kąsacz

 1. A coś będą ciekawego zapowiadać na Gamescom? Bo widzę, że stanowisko tam mają
 2. Miesiąc po zapowiedzi a tu już tablice rejestracyjne z Utah.
 3. Ciekawe kiedy dostaniemy jakieś wzmianki o aktualizacji 1.36. Bo od 1.35 minęło już prawie 2 miesiące i cisza nadal.
 4. W ATS były niby jakieś zmiany na mapie bo po aktualizacji wyrzuciło mnie do garażu, chociaż nadal cały czas miałem 100% mapy odkrytej. Widziałem, że już nie ma lampy stojącej na środku placu obok garażu więc może od tego.
 5. Raczej na pewno będzie do kupna skoro w filmiku jest jazda bez żadnego zlecenia.
 6. W sumie nie wiem czemu tak szybko już zakończyli te wydarzenie. Mogło by jeszcze zostać, na przykład bez już głównej nagrody czyli tego DLC Goodyear.
 7. DLC dostępne, klucz wysłany
 8. Jakaś nowa aktualizacja do ETS2 się pojawiła.
 9. No to dziś możemy się szykować na premierę Goodyear Tyres Pack.
 10. Zauważyliście, że w opisie nie ma dodatku Going East?
 11. Pewnie na bank event skoro "Depends on your efforts". Albo rozdawanka za free jak z każdym licencjonowanym DLC. Czy ja dobrze widzę, że nowe opony będą tylko na ciężarówkę? A naczepy?
 12. A tymczasem w Yuma W ogóle coś ostatnio mam problem od 1.35 w obu grach. Kiedy zaczyna padać deszcz i kamera jest w kabinie to w kabinie skalowanie jest gorsze i obraz jest zamazany. Dzieje się to wtedy kiedy zacznie padać deszcz i kończy się wtedy kiedy zniknie ostatnia kropla na szybie, potem wraca do normalności.
 13. Bez zaskoczenia Ciekawe kiedy premiera. Za pewnie pod koniec roku i po dodatku mapowym w ETS2.
 14. Albo to może DLC Goodyear. W końcu mamy w grze proporczyka Goodyear od dawna.
 15. A może to tuning pack do MANa? Kiedyś pojawiło się jakieś zdjęcie z nowym wyglądem MANa.
 16. Na forum scs znalazłem info, że może to być coś pod nazwą "US Paint Jobs". Ogólnie jutro w Ameryce jest Dzień Niepodległości więc może coś jutro będzie.
 17. A to spoko, bo przyznam się, że od premiery DLC ani razu nie jeździłem tymi naczepami, to sobie osiągnięcia wbijam i sobie pojeżdżę.
 18. Hmmm ja tego DLC nie mam na stronie głównej. A do tych osiągnięć, na steamdb jest oznaczone jako "FM" czyli chyba jako "Forest Machinery". I jest tam też "all cargos". Tylko ciekawe czemu dopiero teraz.
 19. 2 nowe osiągnięcia pojawiły się do ATS Co to jest? https://steamdb.info/depot/1104880/
 20. Czyżby ? https://steamdb.info/app/1104880/subs/
 21. W sumie ta droga prowadzi do tej firmy. Nie wiem po co ją zrobili jak zwykły gracz nie może do niej wjechać... Może odblokują ją w 1.36 i podadzą to jako "ekscytująca" nowość A w Kennewick jest jeszcze jedna ukryta droga. Znaki prowadzą do miasta Walla Walla (mieli dodać te miasto w grze?)i Pendleton. Jest też kawałek nieukończonej drogi która chyba prowadzi do Idaho. W 1.34 nie miał em takich problemów. Po nowej aktualizacji tak jest. :/
 22. Czy u was też tak spadają klatki na mapie świata i nie da się jej oglądać normalnie? Dzieje się to w ETS2 i ATS.
 23. Zastanawiam się czy teraz kupić te Forest Machinery bo mam za 12 zł czy poczekać z nim do Waszyngtonu. W pakiecie też jest DLC Oregon więc chyba Waszyngton też się pojawi?
 24. Hmmm i minęła 18 i cisza. Tylko DLC Forest Machinery jest.
×
×
 • Create New...