Jump to content
[[Template core/front/profile/profileHeader is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Community Reputation

8 Truck?

9 Followers

About [AKABE - Vehbi/22]

 • Rank
  1t Caravan
 • Birthday 07/30/1998

Profile Information

 • Gender
  Array
 • Interests
  Array
 • Virtual Trucking Company Array
 • Preferred Trucks
  Array
 • American Garage Location
  Array
 • EU Garage Location
  Array
 • Known languages
  Array

Recent Profile Visitors

340 profile views
 1. 18.09.2019 tarihli ortak konvoydan bir kare
 2. Doğum günün kutlu olsun nice senelere :wub:

  1. [AKABE - Vehbi/22]

   [AKABE - Vehbi/22]

   Eyvallah kardeşim sağolasın.:wub:

 3. Doğum günün kutlu olsun nice senelere abi :wub:

  1. [AKABE - Vehbi/22]

   [AKABE - Vehbi/22]

   Teşekkür ederim kardeşim :wub:

 4. 26 Temmuz Resmi Konvoydan bir kare
 5. 19 Temmuz Konvoyundan Kareler
 6. Bu anlamlı konvoya ekibim ile birlikte katılacağım. Şimdiden iyi konvoylar dilerim
 7. Her daim Başarılarınızın devamını dilerim kardeşlerim.
 8. Teşekkürler kardeşim bende her zaman sizlerin ynaındayım. Eyvallah kardeşim Sizede başarılar dilerim. Hayırlı işler bol güneşler.
 9. Teşekkürler kardeşim her zaman birlikte yol alacağız Teşekkürler kardeşim benim bende her daim senin yanında ve arkandayım her zaman beraber büyük işler başaracağız.
 10. The 110 km / h limit may be good in terms of collision, but in my opinion it will compress the traffic even more if there is blocking the speed in terms of collision.
 11. VTC Bağlantımız: Başvurunuzu almadan önce ve bize götürebiliyoruz. https://truckersmp.com/vtc/275 Discord Link: https://discord.gg/SWnSEz2 Hakkımızda: AKABE TRANSPORT 04.04.2019 Vehbi Emre KIRAT Önderinizde Kurulmuştur. Bizler Bir Ekip Olmaktan İbaret Her Zaman Daim Birbirine Sevgiyle Ve Saygıyla Bağlı Bir Aileyiz.Bizler Her Zaman Sizler İçin Saygın Ve Disiplinli Bir Ortam Yaratmaya Devam Ediyoruz! AKABE ANLAMI: Dar geçit, Geçilmesi Zor Geçit, Sarp Yokuş, Aşılması Zor Geçit. AKABE BİATI'da Vardır Fakat Biz AKABE Anlamını Ekibimizce Biçimlendirerek Öz Anlaşması Şu Farklılığı Kattık; Herkes Bizlerle Beraber Olabilir Oyunlar Oynayabilir Ve En Önemlisi Ailemize Katlanabilir Fakat Önce Bu Zor Geçitten Geçerek Saygımızı Ve Güvenimizi Kazanmalı ki Bizim AİLEMİZDE Onunda Bir Yeri Olsun! Kurallar: YENİ KATILACAKLARIN BİLMESİ GEREKENLER Ekibe Üye olarak katlanabilirilmeniz için 16 yaş ve üzeri olmanız şart! -Discord programı, Whatsapp ve Steam kullanımı mecburidir! -Steam profil resminizin '' [AKABE TRANSPORT] '' avatarı olması zorunludur! -Steam profil adınızı "[AKABE-İSİM / YAŞ]" Şeklinde Değiştirmeniz Zorunludur! -Truckersmp de '' [AkabeTP] '' Tagı kullanarak mecburidir! -Ekipte bulunduğunuz süre içerisinde, başka bir lojistik veya oyun gruplarında mevcut durumda! -Ekibimizde Ortak konvoylara hazır zorunludur! 2 sefer ortak konvoya odadayan üye ekipten atılır! AKABE TRANSPORT KURALLARI: 1) Herhangi Bir Online (STEAM-Origin) vs. Oyunlar Oynarken Discord Sunucumuza Girmek Zorunludur! 2) Resmi Konvoylara Ve Ortak Konvoylara Katılım Kesinlikle Zorunludur! 3) Konvoy Ve Özel Günlere Katılamayacak Üyelerin Yönetim Ekibine Bildirimi Zorunludur Aksi Takdirde Ekipten Atılırsınız. 4) Discord Sunucumuzda Veya Whatsapp Grubumuzda Argo Küfür vs. Konuşmak Kesinlikle Yasaktır! KONVOYLARDA UYULMASI GEREKENLER: -Konvoylara serbest düzenlenmediği sırada konvoy savesi ile gelmek mecburidir. -Konvoy savlarda bulunan aracı modifiye etmek kesinlikle varsa. (İç aksesuarlar hariç) -Konvoy savdıkları kodlama ile Dorse Ağırlık, Plaka vb. Değişikliği yapmak kesinlikle yasaktır! -Konvoy kesinlikle sollamak olacak. (Önünüzde ki arkadaşınız lag veya bırakınız olduğunda izin alıp sollanabilir) Konvoy çıkış merkezinde çıkışları veren yönetici harici konuşalım mıyız! Konvoy boyunca Yönetici tarafından verilen uyarı ve direktiflere uymak zorunludur!
 12. Bu yolda her zaman beraberiz kardeşim yolunda bahtında açık olsun en büyük başarılar ve tüm YILDIZLAR seninle olsun
×
×
 • Create New...