Jump to content

[ CST ] nokyja SVK

Veteran Driver V
 TruckersMP Profile
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

About [ CST ] nokyja SVK

 • Birthday 03/01/1995

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Slovakia
 • Preferred Trucks
  DAF
 • EU Garage Location
  Slovakia: Bratislava
 • Known languages
  Slovak, English, Czech

Recent Profile Visitors

1238 profile views

[ CST ] nokyja SVK's Achievements

2

Reputation

 1. hi, after updating I can not run the radio in multiplayer, some advice?
 2. Hello everyone, today I went to launch the TruckersMP launcher and this jumped to me, can you advise me? Even last night it was gone. I was trying to reinstall now and it still shows me
 3. Ako to mám ďalej riešiť mám nikde napísať na fórum?
 4. Cez som sa zastavil, trošku pomohlo ale dlho ma zaujíma ako vyriešiť lagy kde je veľa hráčov 30,50,100 hráčov v blízkosti kde mi tiež dosť klesajú fps, je to spôsobené nastavením alebo potrebuje lepší RAM alebo procesor? Alebo je možné aj tým pomalším internetom?
 5. Niečo som si vypol, dajú sa vypnúť tie vlajky a tieto ostatné módy aby nepadali FPS? Pokiaľ by som si vybavil rýchlejší internet stabilizovalo by to nejak trošku tie FPS? Ping v hre mám od 69 do 130
 6. [ CST ] nokyja SVK

  Lagy

  Čaute, mám takú otázku predtým, ako ETS šlapalo na ultra v pohode akonáhle som zbadal hráčov s návesmi (módmi) či už s farbami alebo typmi návesov tak mi hrozne klesá FPS, je možné, že to je práve tým?
 7. Ja by som bol za ak by sa viacej zamerali na hráčov čo nevedia predpisy a kôli tomu vznikajú nehody atd... tak isto dosť často prechádzam cestou od brusselu do Rotterdamu kde prejde nespočetne vala hráčov po tej ceste a potom sa tam tvoria kolóny a tí spratkovia predbiehajú po tráve a v protismere a potom blokujú protismer, ja by som bol za tieto veci aby bol dlhší ban, a nie aby riešili to že fakt človek nedobrzdí a nabúra do kamionu ktorý tam je vysypaný aj s osobákom, pokial sú tam nabúraný tak treba dať hneď F7 a je po probléme.
 8. Na serveri je veľa hráčov čo nepoznajú či už pravidlá alebo dopravné značky ako také, mohli by vymyslieť nejaký skúšobný test zo zakladných značiek a pravidiel pokial by ten dotyčný neprešiel by si nemohol zahrať na určitú dobu a po určitej dobe by išiel zase na preskúšanie a pokial by to spravil tak by jazdil dalej, lebo je tam strašne vela hráčov čo nemajú ani šancu čo je značka daj prednosť alebo stopka, alebo semafor, ja si idem na zelenú a on mi vybehne do križovatky a vysype ma na bok, nedávno som nahlasoval hráča ktorý jazdil s osobákom a za ním mal zapnutý náves, poslal som screenshoty do reportu na stránke a odpoveď admina bola že nedostačujúce dôkazy, ako nech mi vysvetlí ako som to mal ešte zdokumentovať? rád by som poslal video ale mám slabý notebook a som rád že mi to utiahne ets na 20fps na low grafike.
 9. No je dosť možné že si to pomýlili, stane sa ako aj s tou hymnou
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.