• Announcements

  • scarface0359

   Current development status [overview + info]   12/04/17

   Hey truckers, quite alot happened recently and we are getting many questions from you. To help you getting your answer much quicker, here is a recap of the latest information in regards to the Italy DLC, the Special Transport DLC, the wintermod and the latest game updates.   SCS released the Italy DLC. This DLC is not properly working in multiplayer at this moment. Until official support has been added, use the DLC on your own risk. You won't get banned for driving in the Italy area, but you might experience issues with missing NCZ and other minor bugs.   American Truck Simulator is not supported for quite some days now.   The wintermod will be added soon.   The Special Transport DLC is not guarantueed to be included within the first few patches. Due to the complexity of the situation of how the content of this DLC operates, it is possible that support for this specific DLC will take a long time, or in worst case scenario won't be supported at all. Please bear with us and give our developers enough time to make sure everything goes alright. Putting pressure on them or creating a massive amount of topics about it is not going to change the speed of development.    As always, our team is working hard to make sure we can give you the best experience. We hope to provide you a new version of our mod with support for ATS and ETS2 real soon, but we are currently not able to give you an estimated date of release. We thank you for your understanding.  
  • BAKERPK [PL] [ENG]

   Translation Team Recruitment   12/11/17

   Hello Truckers! We are making small changes in the team. We are looking for new translators for our community. Please check the requirements and send it to us. Languages that we are interested in are: Turkish, Polish, Spanish, Russian, Chinese, French, German   Requirements: * You are at least 17 years old. * You must be active in our community. * You have sufficient knowledge of the English language. * You understand and respect the forum and in-game rules. * You can remain calm and polite in a conflict. * You are able to ask questions and inform yourself if you don't know something. * You are able to work in a team and participate in team discussions. * You have some basic social skills as you will be in touch with many community members. * You are dedicated and devoted to help other members of the community. * You are registered on TruckersMP's forum for at least 1 month. * You know at least one more language than English   Please feel free to send an application here: https://truckersmp.com/recruitment Thanks for your interest ! End Date: 20/12/2017 Good Luck to Everyone !

Bigboyline

Members
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Unlicensed

About Bigboyline

 • Rank
  What is a truck?
 • Birthday 06/13/99

Contact Methods

 • Website URL https://forum.wotmp.com/

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Turkey
 • Virtual Trucking Company Niğde Gazozu
 • Preferred Trucks Volvo
 • American Garage Location Arizona: Ehrenberg
 • EU Garage Location Poland: Warszawa
 • Known languages Turkish, English

External Websites

 • World Of Trucks

Recent Profile Visitors

920 profile views
 1. "C:\ProgramData\TruckersMP" klasörünü açın ve "core_ets2mp.dll" dosyasını silin. https://forum.wotmp.com/konu/ets2mp-fatal-error-ve-connection-error-hatasi-cozumu-1-30.25527/
 2. Oyuna giremiyorum oyun 1.30 mp 1.28

  Çözümü gayet açık ve net: https://forum.wotmp.com/konu/ets2mp-fatal-error-ve-connection-error-hatasi-cozumu-1-30.25527/
 3. Basık Şasili Çekiciler

 4. Herkes kendi halinde karışan yok tabi.

 5. Başarılar :tmp:

  1. BlocKing

   BlocKing

   Teşekkürler :) 

 6. Basık Volvo Modu!

  Merhaba bu modumda sizlere "Daf Tuning Pack DLC" bulunan ön etek koruma demirini yeni kasa volvo çekicilerine ekleyerek, ön tamponu uzatmış oldum.Keyifli sürüşler. Yapımcı: @Bigboyline Test edilen oyun sürümü: 1.28.X Kurulum: Modu indirip, "Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > mod" klasörünün içine atın. Oyunu Single Player olarak çalıştırın. "Mod Yöneticisi" kısmından modu etkinleştirip "Uygula" butonuna basarak kaydedin. Volvo galerisine gidip çekicinizi satın alabilirsiniz. Multiplayer ile uyumludur. Birden fazla aynı türden modlar oyunun çökmesine neden olabilir. Not:"Daf Tuning Pack DLC'si" olmadan çalışmaz! İndirmek İçin Tıklayınız
 7. Hayranlarımızı önümüzdeki hafta 9-11 Kasım tarihlerinde Transport Expo 2017'de görme şansını ve görkemli "simulator dorse" mızı denemeye davet ediyoruz.Özellikle Prag, Çek Cumhuriyeti ya da yakın yerlerde yaşıyorsanız, bu kesinlikle gelip görmeniz gereken bir fuardır. SCS Software'deki ekipi bugünlerde oldukça meşgul ve zamanlarını başka faaliyetler içinde kullanıyor, örneğin Testlerde; bug tespiti-düzeltme, rütuş ve New Mexico, İtalya, Special Transport DLC'leri ayrıca önümüzdeki haftalarda gelecek olan oyun güncellemeleri ile oldukça yoğunuz. Bununla birlikte, bu fuar, kendi şehirimizdeki oyuncularla buluşmak için bu yıl benzersiz ve belki de son fırsatımız olduğunu fark ettik, bu yüzden gelmek için bir yol bulmalısınız! Gerçekten sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.Ayrıca gelen misafirlerimizin çıkacak olan tüm DLC'leri denemesi güzel bir deneyim yaşatacaktır.
 8. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun!

 9. 5. ban hakkında soru

 10. American Truck Simulator için New Mexico DLC'sine son rötuşları yaparken, piyasaya sürülecek olan çeşitli pazarlama ve promosyon malzemelerini de tamamlamamız gerekiyor, böylece yayınlanma günü için hazır olacak. Anahtar unsurlardan bir tanesi promosyon amaçlı video fragmanıdır. Birkaç gündür zaten üzerinde çalışıyoruz, bugün nihayet sonuçtan mutluyuz. Piyasaya sürme tarihine kadar oturmamamıza karar verdik. Bunun yerine, iştahlarını azaltmak için oyunumuzun hayranlarına yayınlanmadan önce göstermek istiyoruz. Çeviri:forum.wotmp.com
 11. Tamam tamam inandım inandım :D:D :troll:

  hqdefault.jpg

  1. BigLarge

   BigLarge

   Yaw Heheh Tamam tamam :troll:

    

  2. BerkaYYY

   BerkaYYY

   İnanmış gibi yap qnq

 12. Hem oyuncu hemde moderatör raporluyorum xd

 13. [ETS 2] Bjork Dorsesi (MP)

  Merhaba, bjork dorsesi oyunda zor bulunduğu için bu modu hazırladım, tüm şirketlerde çıkıyor keyifli oyunlar. Yapımcı: @Bigboyline Test edilen oyun sürümü: 1.28.X Kurulum: Modu indirin ve Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > mod klasörünün içine kopyalayın. ETS2'yi steamden başlatın ve Mod Yöneticisi'ne girin. Dorse modunun üzerine çift tıklatarak modu etkinleştirin. Dorseyi çekicinize bağlayıp oyunu kaydedin ve oyundan çıkın. TruckersMP' yi açıp profilinize giriş yapın. Kayıtlı oyunu seçin ve eksik mod uyarısı geldiğinde "Devam et" butonunu tıklayın. Scandinavia DLC paketi olmadan multiplayerda çalışmaz! Birden fazla aynı türden modlar oyunun çökmesine neden olabilir.
 14. Herkese merhaba bu modumda Renault Skinli Çift Dorse modunu hazırladım keyifli sürüşler. Yapımcı: @Bigboyline Test edilen oyun sürümü: 1.28.X Kurulum: Modu indirin ve Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > mod klasörünün içine kopyalayın. ETS2'yi steamden başlatın ve Mod Yöneticisi'ne girin. Dorse modunun üzerine çift tıklatarak modu etkinleştirin. Dorseyi çekicinize bağlayıp oyunu kaydedin ve oyundan çıkın. TruckersMP' yi açıp profilinize giriş yapın. Kayıtlı oyunu seçin ve eksik mod uyarısı geldiğinde "Devam et" butonunu tıklayın. Multiplayer ile uyumludur. Birden fazla aynı türden modlar oyunun çökmesine neden olabilir.
 15. TruckersMP ekibinin bir parçası olmak için aşağıdaki gereksinimleri karşılamanız gerekir. Bu şartlar, tüm alımlarda ve tüm rütbelerde uygulanır.Tüm şartları yerine getirmiyorsanız, dürüst olun ve bunu başvurunuzda belirtin. Yanlış bilgi vermek sadece kendinizi etkileyecektir. Buna ek olarak, "Arzu Edilen Noktalar" var, bunlar gereksinim değildir. Muhtemelen arzu edilen noktaları karşılayanları seçeriz. Genel Gereksinimler Minimum 17 yaşında olmak. Topluluğumuzda aktif olmalısınız. Yeterli İngilizce dil bilgisine sahip olmalısınız. Oyun ve forum kurallarını anlamalı ve saygı duymalısınız. Bir anlaşmazlıkta sakin ve kibar kalmalısınız.. Eğer bir şey bilmiyorsanız, sorular sorabilir ve kendinizi bilgilendirebilirsiniz. Ekip halinde çalışabilmeli ve takım tartışmalarına katılabilmelisiniz. Birçok topluluk üyesiyle irtibat kuracağınızdan bazı sosyal becerilere sahip olmalısınız. En az 1 ay TruckersMP forumunda kayıtlı olmalısınız. Topluluğa yardım etmek için bağlılık ve özverili olmalısınız. Arzu Edilen Noktalar En az 4 ay TruckersMP forumunda kayıtlı olmalısınız. ETS2 veya ATS'de 100 saatlik minimum oyun saati süresine sahip olmalısınız, ikisinin toplamıda olabilir. TruckersMP forumunda en az 75 mesajınız olması. Rütbeler İçin Ek Gereklilikler Medya Photoshop veya video düzenleme becerileri. Yaratıcı olun ve yeni fikir ve kavramlar başlatmaya başlayın. Etkinlik planlaması hakkında deneyimli olmak. Takım üyeleri ile verimli bir şekilde işbirliği yapabilir ve çalışabilir olmak. Destek Yardım bölümünde aktif olun. Önceden destek / teknik deneyimi önerilir. Forum Moderatörü Ek gereksinim yok. Bir gönüllü olarak TruckersMP ekibinin bir parçası olacaksınız, bu sizin işiniz için para almadığınız anlamına geliyor. Yöneticilere kapalı konvoylara davet edilmek ve yakında çıkacak olan özelliklerin gizli zirve noktalarını elde etmek gibi bir personel üyesinden belirli avantajların keyfini çıkarabilirsiniz. Konunun orjinal metni için tıklayın.