Jump to content

BoSsik2

Translation Manager
 • Content Count

  759
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by BoSsik2


 1. Odrzucam

   

  1. Brak dokładnej daty konwóju (opis ogólny ze jest to Konwój Halloween nie oznacza ze konwój odbedzie sie w dzien kiedy wypada Halloween
  2. W konwoju bierze udział tylko 1 firma która ma temat na naszym forum. Zgodnie z zasadami tego działu - muszą brać udział conajmniej 2 firmy
  Quote

  Jedynie wątki dotyczące dużych imprez oraz konwoju w których uczestniczyć będą przynajmniej 2 różne spedycje* mogą być publikowane w dziale Imprezy i Konwoje. Możliwe są wyjątki, w tym celu skontaktuj się z BoSsik2.

   


 2. konkursdraft6.png

   

   

  Witajcie!

   

  O co chodzi w tym konkursie?

  Konkurs na zdjęcie miesiąca, jest to event organizowany przez Team dla użytkowników, żebyście mogli pokazać wszystkim swoje najlepsze zdjęcia.

   

  Jak to działa?

  Zrób zdjęcie w grze Euro truck Simulator 2 lub American Truck Simulator.

  Załaduj zdjęcie na hosting. (np: imgur)

  Wklej link zdjęcia do odpowiedzi w poście.  Zdjęcia umieszczone w innym miejscu nie będą brały udziału w konkursie

   

   

  Zasady:

   

  1. Maksymalnie 1 zdjęcie na użytkownika
  2. Zdjęcie musi być zrobione przez Ciebie
  3. Akceptujemy zdjęcia z gry Euro Truck Symulator 2 i American Truck Symulator. 
  4. Zwycięzców wybiorą członkowie Polskiego Teamu TruckersMP 
  5. Zdjęcie musi mieć rozdzielczość 1600x900 lub więcej (wymagane aby bez problemu umieścić zdjęcie na grupie TruckersMP)
  6. Lista zwycięzców będzie opublikowana maksymalnie 4 dni od zakończenia konkursu

   

  Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem, do lasu na pauze wjechałem no i zdjęcie konkursowe wykonałem Tak, tak mobile to nie żart tematem przewodnim wrześniowej edycji naszego konkursu na zdjęcie miesiąca będą drogi leśne lub parkingi na terenie lasu . Powodzenia !!

   

  W tym miesiącu konkurs zakończy się 29 Września o godzinie 23:59, a następnie zostaną wybrani zwycięzcy.

  Zdjęcia zostaną standardowo tłem na oficjalnej grupie TruckersMP Polska na Facebooku (klik)

   

  Zwycięzców poprzedniego konkursu na zdjęcie miesiąca można znaleźć tutaj -  

   

  Powodzenia dla wszystkich!

  TruckersMP Team

  • Like 1
  • Woah! 1

 3. truckersmp-logo.png

  Witajcie,

   

  Wszystkie nadesłane zdjęcia były naprawdę ładne, walka o miejsca w Top 3 była wyrównana.W konkursie wzięło udział 12 osób. Zostały wybrane 3 najlepsze zdjęcia, oto one:

   

  1 Miejsce

   

  OCQHzzr.png

  Wykonane przez: @[BTS] Duch

   

  2 Miejsce

   

  3xncBwQ.png

  Wykonane przez: @RoadHunter66 [PL]

   

  3 Miejsce

   

  fd3iFA7.jpg

  Wykonane przez: @MarkON

   

   

  Zwycięzcom gratulujemy!

  Zdjęcia zwycięzców zostaną tłem na officjalnej grupie TruckersMP Polska na Facebooku - LINK

  Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom za udział w konkursie na zdjęcie miesiąca. Do zobaczenia w przyszłym miesiącu z waszymi fotkami! 

   

  Konkurs Wrześniowy-   

  Pozdrawiamy TruckersMP Team

  • Like 2

 4. 1 hour ago, WooQash said:

  Nie, w ogóle nie blokujesz. Był limit 20 osób i były już problemy w polskich realiach, były negatywne opinie to jeb damy 50, bo polakom się nie podobało 20 to damy 50 żeby w ogóle zamknęli mordy...

   

  Mówiąc blokując miałem na myśli wyrażanie waszych opini itp tutaj a nie blokowanie w znaczeniu kto dostanie zweryfikowany status Vski

  Bo na blokowanie wypowiedzi na forum mam jakiś wpływ , a na to kto dostanie zweryfikowany status Vski nie mam zadużego wpływu, moge pisac , pisac i pisac tak jak wy z tymi osobami które sie tym zajmuja (Community Managers)

   

  1 hour ago, WooQash said:

   

  Czyli w takim rozrachunku trzeba postawić limit po środku, bo w Azji są firmy 100+, a w Europie nie. Chciałbym przypomnieć, że Azja czy nawet Ameryka Południowa to są inne kultury, które jak widać mogą być bardziej zgrane aniżeli Europejczycy. Skoro Polacy chcą 20, to czemu głos Turków czy Niemców też jest bagatelizowany skoro im się też nie podoba? Problem jest wprowadzić różnorakie limity tak jak było to dotychczas na Forum? Nie weryfikuje tego bot, tylko osoba.

  No i podjeli decyzje postawienia tego po srodku na 50 ludzi ponieważ taka Azja , Chiny itp powiekszają strasznie to.

   

  Tak jest problemem wprowadzanie róznych limitów ze wzgledu na to ze pózniej przyjdzie przykładowo niemiec czemu turkowie maja zweryfikowany status od 10 ludzi , a my od 30.

  Na forum limity byly inne dla niektórych krajów lecz były to w małych wartosciach , jedni 20 drudzy 30...

   

  Po rozmowie z osobami jakoś tam bardziej decyzyjna która sie tym zajmuje, dostałem jakąś tam informacje ze chcą aby zweryfikowane Vski były Vskami aktywnymi , które sie promują , gdzieś sie pojawią , maja bardzo duży kontakt z społecznością cała

   

  Według tego co dostałem (nie sprawdzałem tego bo nie jest to moje zajecia) wiekszość z waszych Vskek które dostały lub tez prosiły o status zweryfikowany , skonczło swoją działność w tym systemie na dodatniu wymaganych 5 postów , dodaniu paru kierowców i dodaniu jakiś tam informacji o Vsce

   

  A osoby decyzyjne w tym systemie chcą aby Zweryfikowane Vski były aktywny również w tym systemie piszac newsy na swoich tablicach , organizowanie konwoji wpisywanych w kalendarz na naszej stronie głównej (a nie tylko w polski kalendarz)

   

  Jak już napisałem wcześniej - ja się tym systemem aż tak nie zajmuje - nie mam zadużo praw decyzyjnych , mogę , pisać rozmawiac , przekazywać wasze opinie itp itd. Lecz nie załatwie wam tego ze jak wy mówicie dajcie limit 10 osób dla polaków to tak bedzie. Bo jest to projekt miedzy narodowy i muszą być brane pod uwage także inne kraje - z mniejsza czy też wiekszość grająca społecznością niż Polska


 5. 1 hour ago, [RT] Aro34 said:

  Czyli wychodzi na to że TMP ma Polaków serdecznie w ....   byle by inni byli ważni  A my co gorsi  tak jak powiedział @WooQash I zgadzam się z nim by Polska społeczność odcięła się od TMP  bo to co team robi to już nie wiem przechodzi ludzkie pojęcie. Czy ktoś tam w ogóle liczy się ze zdaniem Polaków NIE bo po co żałosne i to na całej .... Lini 

   

  Nie mamy Polaków serdecznie w ..... (gdybyśmy mieli to także bym wam tutaj nie odpowiadał , ale jak widać staram się)

  Tylko jest to projekt miedzy narodowy i nie jesteśmy w stanie dogodzić każdemu krajowi - każdemu szefowie Vsce

   

  Chinczy chcieli by aby wymogem było 70 osób

  Polacy 20

  Turkowie 10

  Niemcy 30 osob i tak dalej

  Nie jesteśmy w stanie zrobić tak aby dla każdego było tak jak oni by chcieli. Bo jest to miedzy narodowy projekt , a nie polski , turecki czy niemiecki projekt

  Polska społeczność jest tylko kawałkiem osób które graja u nas na MultiPlayer , musimy brac pod uwage także zdania innych krajów , a nie tylko Polski - która po statystykach nie jest aż taka duża (jest wiele innych krajów w których wiecej ludzi gra niz polaków , i nie mówie tutaj tylko o turcji)

   

  1 hour ago, [BTS] Trembatch said:

  W odróżnieniu do innych nacji, to jak ich nazwałeś "Polaczki cebulaczki" nie chowamy głowę w piasek. Jeżeli widzimy, że coś idzie w złym kierunku, to nie omieszkamy się tego stwierdzić.

  Ta zmiana nie tylko ma uderzyć w polskie VSki, tylko we wszystkie, które albo miały w planach zweryfikowanie się albo te, które już są zweryfikowane. Na chwilę obecną to tylko 5 firm zweryfikowanych może być zaakceptowane wg. nowych "standardów" z 25 obecnie zweryfikowanych (nie liczyłem TMP Stuffu).

  Nie obraź się @BoSsik2, ale jak osoba, która nie była w żadnej VSce może wiedzieć co jest dla niej dobre? Obecnie działam przy jednej VSce ponad 4 lata, z czego prawie 4 lata współprowadzę VSkę. Dziad transów (bez urazy dla firmy, która też ma taką nazwę :D) jest cały czas mnóstwo. Problem dotyczy nie tylko nas, Polskich szefów VSek, ale wszystkich VSek z całego świata! Nie wiem czy wiesz, ale w jednej firmie co ma ponad 100 osób, tylko 10% czy nawet mniej procent jest aktywna #seemslegit. Reszta osób jest bo jest. Mogę Tobie to zagwarantować, że w większości takich właśnie firm jest rozgardiasz organizacyjny. 

  Teraz mówisz o tym, że jakieś dziadowskie VSki starały się weryfikować. Nie powiem, kto po utworzeniu całego tego systemu i ustaleniu pewnych zasad odnośnie weryfikacji, weryfikował firmy, które nie spełniały tych wymagań. Chyba jakieś skargi wpłynęły i naprawiliście tą całą sytuację. Też boli to, że prawo według Was jednak działa wstecz. Tutaj wychodzi Wasza nieporadność jeżeli chodzi o zmiany i brak konsekwencji podczas wprowadzenia tych zmian, bo na razie jest to trzecia zmiana, ciekawe ile ich będzie.

  Zamiast jakiś konsultacji z osobami, które prowadzą te "normalne" VSki z kilkuletnią tradycją idziecie na rękę tym, to wierzycie tym, którzy m.in. są w takich "masówkach", że to oni są wzorem do naśladowania.

  Firmy, które starają się podkreślić swój prestiż na rynku VSek na chwilę obecną zderzają się ze ścianą, bo ten prestiż idzie z parą z byciem zweryfikowaną VSką na TMP, która nie idzie w parze z jakością (ilość≠jakość).

   

  Trembatch ale ja was nie blokuje , śmiało możecie wyrazać swoje opinie , my każda przeczytamy , postaramy sie odpowiedziec i jeśli możliwe zrobić cos tak jak ktoś w tej opini napisał (o ile jest to opinia napisana prawidłowo , z normalnym słownictwem a nie co 2 słowa na K... )

   

  Ja wiem , znam wasze vski (BTS , AGROMEX ,Dakar, Potwory i społka itp itd [nie będę teraz wszystkich już wypisywał]) , wiem od ilu są , wiem ze są to porzadne vski.

  (odrazu mówie ze co do zmiany tych wymagan - nie miałem zabardzo nic do powiedzenia \ postaram się później coś porozmawiać tam z tymi osobami która to zmieniły i które sie tym opiekują)

   

  Ja sie az tak nie znam na Vskach ( w jakis Vskach tak byłem , nie było ich dużo , i raczej króki czas [Jakiś czas byłem naprzykład w Dakarze]) - lecz jest to fakt i nie będę tego ukrywał ze nie znam się aż tak na Vskach bo nie jest to mój temat który chciałem jakoś bardzo śledzić . Odpowiadam wam , zgodnie z informacjami które na tą chwile dostałem (niestety nie mam obecnie az tak duzo czasu aby rozpisywać sie w rozmowie z osobami które sie tym zajmuja, wiec musze odpowiadać zgodnie z tym co dostałem)

   

  Tak po wprowadzeniu systemu były akceptowane jakies firmy które nie spelniały wymagania - nie mówie ze nie , ktoś to akceptował ale kto dlaczego to nie mam pojecia. Ale po chwili bardziej sie tym zajeli , zaczeli usuwac tą weryfikacje i także wstrzymali weryfikacje aby bardziej to ogarnąć.

   

  I wiem ze problem nie dotyczy tylko was Polskich szefów vsek ale także paru innych z krajów może także. I moje słowa co do tych polaczkow , dziad transów itp odnosiło się do innych osób , szefów mniej znanych Vsek które tworza vski sobie bo mają taką ochotę , a nie w odniesieniu do ciebie , ducha , wooqasha , łukasza w potwórków czy innych szefów znanych Vsek


 6. Proszę pamietajcie ze jest to projekt między narodowy a nie tylko Polski.
  Polski Vsek jest wiecej niż ludzi którzy  mogli by być w tych Vskach. Sporo ludzi zakłada jak typowe Polskie Cebulaczki własne Vski ponieważ to On musi miec władze i ludzi pod sobą a nie ze ktoś innym nim będzie rządził.

   

  Dla was Polskich szefów Vsek nie są to najlepsze zmiany , lecz dla innych Vsek z innych krajów jest to lepsze rozwiązanie - ponieważ tam te lepsze Vski mają dużo osób. Tam te słabsze Vski - ze tak powiem dziad transy potrafia mięć te 20 osób które były wcześniej wymagane. Niektóre tak duże vski jak to wooqash napisał są moze molochami - nie potrafia ludzie tego kontrolować ale są tez vski które maja dużo ilość osób i jest z nimi w miare okej . Wiele było skarg ze jakies "Dziad Trasy" są także zweryfkowane tak jak inna bardziej znana Vska. Może nie mówie o was lecz zapewne gdyby były te wymagania słabsze dalej i byśmy nie przerwali na jakis czas weryfikacji pewnie i od was pojawiły by sie jakies głosy czemu Vska założona 4 miesiace temu , jakis dziad trans prowadzony przez "dziecaki" ma status zweryfikowana tak jak moja Vska bardzo znana która jest jest od 2 czy wiecej lat.

   

  Co do tego co daja te weryfikacja itp itd - na tą chwile nie widzicie dużego zastosowania tego lecz w przyszłości coś bedzie.

  • Haha 1
  • Confused 1

 7. 8 hours ago, wwwkacper8 said:

   

  Wiem, że nic nie poradzisz, dlatego też nic nie oczekuje ;) 

   

  Użytkownicy będą mieli wybór w którym konwoju pojadą i tyle :) 

  Dokładnie, my nikogo nie zmuszamy żeby ktoś przyszedł na konwój oficjalny. Kto będzie chciał przyjdzie na oficjalny, kto będzie chciał to przyjdzie na wasz konwój przyjaźni. A ktoś inny może na żaden nie przyjdzie :)

   

  Do użytkowników należy wybór my nikomu nie mówimy że ma przyjść na oficjalny i nie ma innego wyjścia, każdy pójdzie gdzie chce 

  • Like 1

 8. 3 minutes ago, wwwkacper8 said:

   

  Konwój nie jest i nie był wpisywany, ponieważ tego dnia wpisane były już 2 konwoje w ETS i tak, czy siak serwera byśmy nie dostali.

  Na to ja już nic nie poradze , jak napisałem ten konwój oficjalny był wpisany od 1 sierpnia , wy swój ogłosziliscie jakos 14 czy 15 kwietnia , wiec te 2 konwoje widoczne były jakies inne , organizowane przez inne firmy z innych krajów ( no chyba ze dopiero po 1 sieprnia chcieliscie dodac swój w system , jak juz był dopisany ten oficjalny tmp) 

  • Like 1

 9. 22 minutes ago, WooQash said:

  Pozdrowienia dla organizatorów XI Konwoju Przyjaźni, którzy już conajmniej od kwietnia organizowali swój konwój, w którym sporej ilości polska społeczność weźmie udział, a przychodzi ktoś z TruckersMP, na tydzień przed tą datą i robi swój konwój... Wybaczcie, ale wolę jechać Konwój Przyjaźni, aniżeli moloch TruckersMP organizowany naprędce tydzień przed. Zapewne Konwój Przyjaźni swojego serwera nie będzie mieć z wielu powodów w takim przypadku... bo zabraknie slotów, albo kto co jeszcze tam wymyśli...

   

  5088365.jpg

   

  1. Nikt nikomu nie każe przychodzić na konwój organizowany przez nas (Team TruckersMP) 
  2. Konwój przyjaźni może sie odbyć tak czy siak - kto bedzie chciał pojdzie tam , a kto bedzie chciał przyjdzie na konwój TruckesMP
  3. Konwój przyjaźni nie jest wpisany w system konwojów na naszej stronie głównej 
  4. Nie wiem czy organizatorzy wysyłali takie zgłoszenie w systemie czy nie (jesli tak dlaczego zostało to odrzucone) 
  5. Polski kalendarz obowiazuje tylko dla polskich imprez
  6. Event Managerowie są anglikami , i nie są zobowiązani sprawdzać wszystkie konwoje po językowych sekcjach bo jest pełno jezykowych sekcji z konwojami cięzko to wszystko sprawdzac i dopasosywać każdy konwój pod to 
  7. W systemie na naszej głownej stronie od 1 sierpnia od godziny 21:30 jest wpisany konwój - TRUCKERSMP OFFICIAL 
  8. Wiem ze data wpisania jest późna lecz jak napisałem w punkcie 6 - event managerowie nie są zmuszani sprawdzać wszystkich sekcji jezykowych

 10. Witajcie Gracze,

  Nadszedł czas aby ogłosić nasz nadchodzący sierpniowy konwój! Dzięki naszym czerwcowym i lipcowym imprezom organizowanym w Stanach Zjednoczonych, wiemy, że nasi europejscy fani ciężarówek będą podekscytowani, że w sierpniu planujemy wycieczkę po Skandynawii!

   

  N21f3H8.png

   

  Dołącz do nas w sobotę 31 sierpnia 2019 r. o godzinie 17:00 UTC (19:00 Czasu Polskiego) (Alternatywne strefy czasowe).

  Spotykając się w stolicy Norwegii, będziemy podróżować po całym kraju, aby doświadczyć zapierających dech w piersiach widoków jakimi są pasma górskie, mosty i tunele. Nasz konwój doprowadzi nas do miejsca docelowego jednego z głównych szwedzkich miast, Göteborga.

  Czas trwania konwoju szacowany jest na 90 minut. Może być dłuższy, jeśli będziesz jechał na tyłach konwoju. Nie ma zaplanowanych przerwy, ale możesz zatrzymać się w bezpiecznym miejscu, jeśli będziesz potrzebował odpoczynku.

  Z przyjemnością zobaczymy was z podwójnymi naczepami, jednak upewnij się, że używasz dozwolonych kombinacji. Patrz na zasade  - §3.4 - Kombinacje naczep.

  Zapraszamy do komentowania lub zadawania pytań pod tym postem lub po angielsku pod orginalnym postem!

   

  Start: Linie Polaris lub Port kontenerowy, Olso, Norwegia

  Miejsce docelowe: Göteborg, Szwecja

  Trasa konwoju: https://i.imgur.com/3cNNM3j.png

  Dodatkowe informacje o wydarzeniu: Zasady wydarzeniaDLC: Skandynawia Serwer: Official Convoy

   

  Miłej jazdy!

   

  -TruckersMP Team

  Wyświetl post na stronie głównej

   

  Orginalny post napisany przez @Digital

  https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/88002-official-convoy-31-august-2019/

   

  Tłumaczenie może różnic się lekko od orginału

  • Like 1

 11. //Odrzucam z powodu nie przestrzegania 3 punktów regulaminu

   

   

  • Jedynie wątki dotyczące dużych imprez oraz konwoju w których uczestniczyć będą przynajmniej 2 różne spedycje* mogą być publikowane w dziale Imprezy i Konwoje. Możliwe są wyjątki, w tym celu skontaktuj się z BoSsik2.
  • Każdy konwój ma zawierać informację czy jest "otwarty/zamknięty" dla graczy niezrzeszonych.
  • Temat dotyczący konwoju musi być dodany minimalnie 14 dni przed datą kiedy konwój ma się odbyć (zalecamy aby robić to znacznie szybciej jeśli jest to duży konwój)

 12. konkursdraft5.png

   

   

  Witajcie!

   

  O co chodzi w tym konkursie?

  Konkurs na zdjęcie miesiąca, jest to event organizowany przez Team dla użytkowników, żebyście mogli pokazać wszystkim swoje najlepsze zdjęcia.

   

  Jak to działa?

  Zrób zdjęcie w grze Euro truck Simulator 2 lub American Truck Simulator.

  Załaduj zdjęcie na hosting. (np: imgur)

  Wklej link zdjęcia do odpowiedzi w poście.  Zdjęcia umieszczone w innym miejscu nie będą brały udziału w konkursie

   

   

  Zasady:

   

  1. Maksymalnie 1 zdjęcie na użytkownika
  2. Zdjęcie musi być zrobione przez Ciebie
  3. Akceptujemy zdjęcia z gry Euro Truck Symulator 2 i American Truck Symulator. 
  4. Zwycięzców wybiorą członkowie Polskiego Teamu TruckersMP 
  5. Zdjęcie musi mieć rozdzielczość 1600x900 lub więcej (wymagane aby bez problemu umieścić zdjęcie na grupie TruckersMP)
  6. Lista zwycięzców będzie opublikowana maksymalnie 4 dni od zakończenia konkursu

   

  Jeśli podczas dostarczania waszych zleceń napotkacie na swojej drodze jakieś mosty to świetnie się składa Tematem przewodnim sierpniowej edycji konkursu na zdjęcie miesiąca będą właśnie wcześniej wspomniane mosty.

   

  W tym miesiącu konkurs zakończy się 30 Sierpnia o godzinie 23:59, a następnie zostaną wybrani zwycięzcy.

  Zdjęcia zostaną standardowo tłem na oficjalnej grupie TruckersMP Polska na Facebooku (klik)

   

  Zwycięzców poprzedniego konkursu na zdjęcie miesiąca można znaleźć tutaj -  

   

   

  Powodzenia dla wszystkich!

  TruckersMP Team


 13. truckersmp-logo.png

  Witajcie, Na początku chciałbym przeprosić za opóźnienie z podaniem wyników lecz sprawy prywatne wymogły to..

   

  Wszystkie nadesłane zdjęcia były naprawdę ładne, walka o miejsca w Top 3 była wyrównana.W konkursie wzięło udział 14 osób. Zostały wybrane 3 najlepsze zdjęcia, oto one:

   

  1 Miejsce

   

  ipoVkYJ.png

  Wykonane przez:  @Lorciaa

   

  2 Miejsce

   

  rwTLvZ4.jpg

  Wykonane przez: @[C-S] pawcio956

   

  3 Miejsce

   

  ets2-20190621-190524-00.png

  Wykonane przez: @[GTW] PapaMobile

   

   

  Zwycięzcom gratulujemy!

  Zdjęcia zwycięzców zostaną tłem na officjalnej grupie TruckersMP Polska na Facebooku - LINK

  Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom za udział w konkursie na zdjęcie miesiąca. Do zobaczenia w przyszłym miesiącu z waszymi fotkami! 

   

  Konkurs Sierpniowy-   

   

  Pozdrawiamy TruckersMP Team

  • Like 1
  • Love it! 2
  • Woah! 1
×
×
 • Create New...